• nakúpil v obchode SHARK.sk pred 1 mesiacom

Recenzia bola odstránená z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Recenziu nesmú písať osoby akýmkoľvek spôsobom spriaznené s daným obchodom.

• nakúpil v obchode SHARK.sk pred 1 mesiacom

Tovar som si objednal, objednavka bola potvrdena a po niekolkych dnoch, ked uz mala byt aj dorucena ju zrusili. Nasledne som mal problem v kratkej dobe zohnat novy niekde inde. Neda sa spolahnut

Reakcia obchodu SHARK.sk

obsah našich skladov neustále kumuluje. E-shop sa však snažíme dopĺňať tak, aby bol každý kus sortimentu vždy k dispozícii v potrebnom množstve. Bohužiaľ Vami objednaný tovar nám dodávateľ nevedel dodať včas. Situácia nás veľmi mrzí.

Napriek tomu sme Vás o nedostupnosti tovaru informovali tak rýchlo, ako to len bolo možné. Kontaktovali sme Vás, aby mali obe strany dostatok času, na vyriešenie situácie.

• Najlepsia cena
    • Rychle dodanie
    • Tovar okamzite skladom
    • Ziadne info ohladne stavu objednavky
    • Ziadne info ohladne stavu zasielky - aky kurier, datum, kontakt, nic..

V obchode som nakupil preto, lebo mali jednak velmi dobru cenu za produkt a boli zopar z mala obchodov, ktori ten tovar mali realne skladom. Takze okamzita expedicia.
    Ovsem o stave objednavky a stave zasielky som zakazdym musel pisat mail a pytat sa na stav. Na mail odpovedali v podstate na pockanie, co je plus - ale v dnesnej dobe by taketo veci uz mali byt asi automaticke zo systemu pri vybaveni zasielky a expedovani kurierovi.
    Okrem tohto minusu si myslim, ze bez problemov obchod. Urcite u nich nakupim aj nabuduce...

• Cena, rychlost dodania
    • Zavadzajuce foto pri produktoch - pri produkte je foto drahsieho modelu bez upozornenia
    • Neinformovanie o prijati platby a vyexpedovani tovaru
  • nakúpil v obchode SHARK.sk pred 1 mesiacom

Super, rýchlo, všetko ako má byť.

• nakúpil v obchode SHARK.sk pred 2 mesiacmi

Ochotne pracovnicky, ktore riesili zmenu dodacej adresy promptne a bezproblemovo. Dakujem.

• rychlost

excelente rychla dodavka, rano objednane a za necele 4 hodiny dodane.

• nakúpil v obchode SHARK.sk pred 1 mesiacom

Objednával som tovar, ktorý bol skladom. V skutočnosti skladom nebol.

Reakcia obchodu SHARK.sk

Napriek tomu sme Vás o nedostupnosti tovaru informovali tak rýchlo, ako to len bolo možné. Kontaktovali sme Vás hneď nasledujúci pracovný deň, aby mali obe strany dostatok času, na vyriešenie situácie.

• nakúpil v obchode SHARK.sk pred 2 mesiacmi

• Objednal som v nedelu vecer, prislo mi v pondelok rano
    • Nic

Tovar ktory som si objednal bol nekvalitny, ale obchod velmi chvalim. Komunikacia a donaska boli excelentne.

• rýchle dodanie tovaru
  • nakúpil v obchode SHARK.sk pred 2 mesiacmi

• Náhodou som sa pomýlila, a objednala si počítač. Bála som sa, že budú nahnevaný ale vrátenie tovaru brali v pohode. Ďakujem chlapci :)

Bratranec si tam už pred rokmi skladal počítač. Super je to, že si viete dať poskladať počítač podľa vlastných predstáv :)

• nakúpil v obchode SHARK.sk pred 3 mesiacmi

• Rýchle vybavenie objednávky aj medzi sviatkami
    • Nadštandardné služby
  • nakúpil v obchode SHARK.sk pred 2 mesiacmi

• Som sklamaný. Tovar som si objednal ,,skladom". Prisiel mail , ze tovar pride namiesto štvrtka, piatka v utorok bud týžden. Je sobota a tovar nikde. Nik so mnou ani nekomunikoval.

Reakcia obchodu SHARK.sk

ďakujeme za spätnú väzbu, ktorú sme preverili. Počas dní, kedy ste si tovar objednali, došlo k plošnému výpadku expedičných služieb, za ktorý sa ospravedlňujeme. O situácií sme Vás však informovali emailom. Podľa našich informácií k Vám tovar už dorazil. Vzniknuté problémy nás mrzia. Želáme pekný deň.

• nakúpil v obchode SHARK.sk pred 3 mesiacmi

Tovar mi bol doručený rýchlo a v poriadku.

• Rýchlosť
    • Dobrá cena

• komunikácia
    • rýchle dodanie

• Rýchle vybavenie
  • nakúpil v obchode SHARK.sk pred 3 mesiacmi

• Dobre ceny a rychle doručenie tovaru(uz na druhy deň)

super obchod

• rychle dorucenie