• Tovar nebol skladom hoci písali že je na sklade

Objednavku som zrusil v den objednavky cez email, kedze tel č neexistuje. A dnes mi to spamu doslo, ze bola objednavka expedovana.

Nemám čo písať. Dostal som to, čo som si objednal, v kvalite,akú som očakával

Tovar, ktorý mali v e-shope deklarovaný na sklade, v skutočnosti na sklade nebol. Dovolať sa na uvedené telefónne číslo sa mi nepodarilo ani na 10ty pokus. Tak som písala email a aj na ten som dostala odpoved až další deň. Tak som objednávku zrušila.

• Po objednaní tovaru skladom obchod zistil, že tovar nemajú a zrušili objednávku.

• Výhodu som nenašiel žiadnu.

Absolútna katastrofa a strata času kupovať niečo cez Shark. Ponúkaný a objednaný tovar "na sklade" do dvoch dní po objednávke bez vysvetlenia zrušili. Telefonicky som sa chcel informovať ktorý z podobných produktov z ich ponuky teda majú na sklade. Pán na druhej strane telefónu vraj stav overí a hneď mi telefonicky dá vedieť. Už som ho v živote nepočul a celý Shark sa už neozval... S takýmto prístupom sa slávy nedočkajú...

• Nefunkčná platobná brána pri platbe kartou

Doručený produkt s polovičným výkonom ako som si objednal, samozrejme doručený s cenovkou vyššieho modelu!!!

núkajú aj také veci ktorých dodanie nevedia promtne zabezpečiť

Rýchle dodanie

Obchod neodpoveda - totalne sklamanie z obchodu, volakedy davno to bol super obchod…

• Obchod zjavne nemá dostatočne aktualizovaný skladový systém. Obchod bol vybratý práve preto, že ako jeden z mála mal uvedené, že tovar je dostupný skladom (čo sa javilo ako skladom priamo u tohto obchodníka). Na základe dodatočného oznámenia sme zistili, že tovar nie je skladom u obchodníka a ani u dodávateľa. Pre zjavné neprepojenie skladových systémov došlo k zbytočnej objednávke a potrebe vracania peňazí.

• Rýchle dodanie tovaru do 24 hodín.

nič

• Všetko super

Bezproblémová dodávka v čase, ktorý bol indikovaný.

• zbozi uvadeji skladem, i kdyz neni skladem a jeste se vymlouvaji na to, ze "zrovna nekdo koupil posledni kus"
    • nejsou schopni zvratit transakci na kartu, takze jsem ztratila penize, protoze bankovni kurz je jiny pri nakupu a pri prodeji

• Ziadna

• Rýchla dodávka

• Super cena. O malom oneskorení (3dni) ma telefonicky informovali a ponúkli mi aj možnosť vrátenia peňazí. Obchod hodnotím iba pozitívne.
    • žiadna