• nakúpil v obchode SHARK.sk pred 2 týždňami

• prestrelene ceny , doba dodania

• Super komunikácia
    • Super rýchle dodanie
    • Nemám čo vytknúť

• Rýchlosť dodania

• veľmi rýchle vybavenie objednávky
    • rýchle doručenie
    • komunikácia

spokojná s nákupom, produkt výbornej kvality

• Flexibilita a snaha zo strany predavajúceho,
    • komunikácia - zabezpečiť objednaný tovar a info ohľadom doručenia balíka.
    • kvalitný produkt
    • expresné rýchle dodanie
    • maximálna spokojnosť
    • odporúčam ďalej

Odporúčam ďalej, som maximálne spokojný po každej stranke:
    - komunikácia
    - tovar (dostupnosť)
    - rýchle dodanie
    - kvalitný produkt, ktorý s obľubuo používam :)

• Rýchle dodanie,najlepšia cena tabletu na heureke aj s dopravou
    • Nemám čo vytknúť

Aj nabudúce budem nakupovať tu,a odporúčam

• Doba dodania

• Rýchlosť
    • Spoľahlivosť
    • Ceny

• Dobre ceny
    • Info maily su slabe, dostal som len mail o potvrdeni objednavky. Minimalne o expedicii by som cakal tiez no bohuzial. Musel som im volat aby som dostal toto info.

V globale som dostal produkt ktory som si objednal a celkom rychlo. Takze celkom spoko.

• Dobrá cena za tablet ktorý som objednal+ rýchlosť dodania.Tablet zatiaľ slúži tak som spokojný.Vrelo odporúčam.

Obchod odporúčam.

• Dostupnosť
    • Agilita

Maximálna spokojnosť
    Odporúčam

Rychle dodanie

• super jednanie cez e-mail, skoro naj co som zazil z e-shop na SK, pre mna na danu TV super cena.
    • Keby som tak dlho necakal na tovar, ale na to ma aj tak upozornili

ak maju vami vybrany tovar za super cenu tak urcite odporucan, superi pristup

• Objednaval som tlaciaren epson - dorucenie obden, vsetko prebehlo bez problemov
    • Prehladna ponuka a porovnanie tovarov o ktore som sa zaujimal.
    • Zatial nic.

Vyzera to tak ze shark vstava z popola, co doporucujem je rozsirit ponuku.

• Všetko v poriadku mi prišlo .. Dodacia lehota tiež na poriadku presne na čas .. Zatiaľ nemôžem povedať nič zlé .. Akurat čo by som privítal by bolo že nejaký online servis kde by vám boli zodpovedané otázke ihned ..
    • Nič ..

Odporúčam tento obchod

• Lahky nakup a vyber.
    • Vyber dopravcu.Doprava neumerne navysila konecnu sumu.

• dňa 11.12.2017 som si u nich objednal počitač na splátky cez Quatro. 12.12.2017 ma požiadali o vloženie akontácie na ich účet. Dňa 14.12.2017 počítač doviezol kuriér DHL. K tomu mám výhrady lebo mi nevolal a počítač nechal u susedy.Vôbec som nevedel, že ho v ten deň dovezie. Inak obchod super. rýchle jednanie aj vybavenie objednávky.
    • doprava DHL

Doporučujem.