• Tovar nebol skladom hoci písali že je na sklade

Objednavku som zrusil v den objednavky cez email, kedze tel č neexistuje. A dnes mi to spamu doslo, ze bola objednavka expedovana.

Tovar, ktorý mali v e-shope deklarovaný na sklade, v skutočnosti na sklade nebol. Dovolať sa na uvedené telefónne číslo sa mi nepodarilo ani na 10ty pokus. Tak som písala email a aj na ten som dostala odpoved až další deň. Tak som objednávku zrušila.

• Po objednaní tovaru skladom obchod zistil, že tovar nemajú a zrušili objednávku.

• Výhodu som nenašiel žiadnu.

Absolútna katastrofa a strata času kupovať niečo cez Shark. Ponúkaný a objednaný tovar "na sklade" do dvoch dní po objednávke bez vysvetlenia zrušili. Telefonicky som sa chcel informovať ktorý z podobných produktov z ich ponuky teda majú na sklade. Pán na druhej strane telefónu vraj stav overí a hneď mi telefonicky dá vedieť. Už som ho v živote nepočul a celý Shark sa už neozval... S takýmto prístupom sa slávy nedočkajú...

Doručený produkt s polovičným výkonom ako som si objednal, samozrejme doručený s cenovkou vyššieho modelu!!!

núkajú aj také veci ktorých dodanie nevedia promtne zabezpečiť

Obchod neodpoveda - totalne sklamanie z obchodu, volakedy davno to bol super obchod…

• Obchod zjavne nemá dostatočne aktualizovaný skladový systém. Obchod bol vybratý práve preto, že ako jeden z mála mal uvedené, že tovar je dostupný skladom (čo sa javilo ako skladom priamo u tohto obchodníka). Na základe dodatočného oznámenia sme zistili, že tovar nie je skladom u obchodníka a ani u dodávateľa. Pre zjavné neprepojenie skladových systémov došlo k zbytočnej objednávke a potrebe vracania peňazí.

• zbozi uvadeji skladem, i kdyz neni skladem a jeste se vymlouvaji na to, ze "zrovna nekdo koupil posledni kus"
    • nejsou schopni zvratit transakci na kartu, takze jsem ztratila penize, protoze bankovni kurz je jiny pri nakupu a pri prodeji

Prišiel mi len mail, že moja objednávka bola zrušená, z dôvodu "nedostupnosť tovaru u dodávateľa". A to len preto, že mali na tovar výbornú cenu ale nevedeli ho za túto cenu dodať. Všetko majú predražené na stránke a keď chcete objednať niečo výhodné, tak vám objednávku zrušia s alibistickým odôvodnením. Toto je na SOIku, nedodajú tovar za deklarovanú cenu aj keď uvádzajú, že ho majú skladom.

Reakcia obchodu SHARK.sk

Dobrý deň Pán Miroslav,

Objednávka Vám bola zrušená z dôvodu chyby ktorá vznikla na našej stránke. Tovar ktorý ma cenovku 400+€ nemohol poskočiť na sumu 11€ , chyba vznikla z našej strany takže sa ospravedlňujeme a chybu sme urgentne opravili aby nevzniklo ďalšie nedorozumenie. Emailom Vám prišla adekvátna odpoveď na nami zrušenú objednávku, takže z našej strany odôvodnenie za zrušenú objednávku bolo sprostredkované.

Ďakujem a prajeme všetko dobré,

objednal som si u nich stolivku, uvadzali ze tovar maju skladom, dodanie dalsi den, ale ked som sa o par dni informoval, tak mi volali spat, ze zadali objednavku vyrobcovi...ciste zavadzanie zakaznika, v tomto shope nikdy viac (peniaze vratili az o 4 dni)

Tak ako v case objednavky ziadny eshop nemal graficke karty, bol problem celosvetovo tusim. Ale vyhrada tak ako aj voci ostatnym shopom je ze na stranke mate napisane ze je tovar na sklade ale realne nieje. Na druhu stranu velke + ze pan mi volal hned na druhy den po objednavke kde ostatne shopy ma nechali cakat aj 7-10 dni

• absolútne neprimeraná cena za prevedenie a kvalitu. Nehanebne sa nabaľujú na kríze. Tovar bol určený pre lekárov v prvého kontaktu na začiatku pandémie.

Objednany plastovy ochranny stit. Doruceny, no vrateny spat v 14 dnovej lehote. Po takmer 30 dnoch nie su stale vratene peniaze.

• Dobrý deň.
    Keď som telefonoval s obchodom ( tč ) uvedené ako kontakt, bolo povedané , že on nezodpovedá za dodanie tovaru.

• Nekvalitný tovar

Napriek bezproblémovej komunikácii a rýchlemu doručeniu , nespokojnosť . Objednala som si ochranný štít , ktorý je na prvý pohľad ok ale - dosť neprehľadný . Keďže som lekár a štít som chcela použiť ako ochranu pri vyseteni a odberoch a výkonoch . Ale nepoužiteľný t dôvodu neprehľadnosti . Vidno základne obrysy Alw žiadne detaily . Možno ok na obyčajný kontakt , rozhovor ale na drobne výkony q podrobnejšie vysetenia nie .... Takze zbytočný nákup pre mna

Katastrofa

nepoužiteľný tovar

• Tovar bol doručený veľmi rýchlo to jediné oceňujem
    • Ochranný štít nezodpovedá svojej cene
    • Po odstránení folie štít zostal nepriehľadný. Po dlhom bádaní sme zistili foliu aj na druhej strane no odstrániť to išlo iba veľmi ťažko vlastne zaškrabnutim
    • Systém akým sa nastavuje veľkosť a pripevnenie na hlavu primitívne a predpokladám že to dlho nevydrží.
    • Určite nedoporučujem jeho kúpu