Nemám čo písať. Dostal som to, čo som si objednal, v kvalite,akú som očakával

• Nefunkčná platobná brána pri platbe kartou

Rýchle dodanie

• Rýchle dodanie tovaru do 24 hodín.

nič

• Všetko super

Bezproblémová dodávka v čase, ktorý bol indikovaný.

• Ziadna

• Rýchla dodávka

• Super cena. O malom oneskorení (3dni) ma telefonicky informovali a ponúkli mi aj možnosť vrátenia peňazí. Obchod hodnotím iba pozitívne.
    • žiadna

• Objednal som a prišlo objednané
    • Nedostal som potvrdenie objednávky na e-mail, tak som tam musel telefonovať

Ok

SHARK.sk hodnotim velmi pozitivne. Jednanie so zakaznikom na maximalnej urovni. Napriek oznameniu meskania tovaru som bol milo prekvapeny, ked mi balik necakane rychlo prisiel. Objednal som si graficku kartu Sapphire Nitro+ RX 5700 XT. Kartu som obdrzal DPD kurierom. Velmi odcenujem sposob ako dokladne a bezpecne bola graficka karta zabalena. Samozrejme ku baliku bola aj faktura. Jedine minus bolo iba to, ze som nedostal predom ziadnu sms spravu alebo email o presnom termine dodania tovaru z coho som bol zaskoceny. Kazdopadne nic vazne. Verim ze aj v takejto situacii sa da vzdy s kurierom dohodnut. Potom uz iba maly detail na ktorom by bolo dobre aby SHARK.sk popracoval. Na ich stranke bol slabsi popis daneho produktu. Graficka karta, ktoru som kupoval ma totiz este dalsie dve verzie a z popisu na stranke SHARK.sk som nemal sancu zistit o ktoru verziu sa presne jedna a tak som sa spoliehal aspon na obrazky ktore tam boli uvedene. Tie vsak neboli spravne, tak ako som zistil pri otvoreni baliku. Na obrazkoch bola "Special Edition" verzia a ja som dostal inu ako som povodne chcel. Kazdopadne nebral som to ako velky problem, kedze verziu grafickej karty ktoru som obdrzal bola rovnako dobra az na zopar detailov ako podsvietenie vzdusneho chladenia, ktore uz moja verzia neobsahovala. Osobne mi to absolutne nevadi, kedze vykonom a dizajnom je to podstatne rovnake. Niekomu inemu by to vsak vadit mohlo, tak iba chcem v dobrej voli na to poukazat. Napriek tomu, tak ako som spomenul aj na zaciatku, som s obchodom maximalne spokojny a nemam problem v SHARK.sk si opat nieco kupit.

Promptna komunikacia. Ustretovi predavaci.

• Rýchle a bezstarostné vybavenie objednávky

spokojná

• Serioznost