• Nekvalitný tovar

Napriek bezproblémovej komunikácii a rýchlemu doručeniu , nespokojnosť . Objednala som si ochranný štít , ktorý je na prvý pohľad ok ale - dosť neprehľadný . Keďže som lekár a štít som chcela použiť ako ochranu pri vyseteni a odberoch a výkonoch . Ale nepoužiteľný t dôvodu neprehľadnosti . Vidno základne obrysy Alw žiadne detaily . Možno ok na obyčajný kontakt , rozhovor ale na drobne výkony q podrobnejšie vysetenia nie .... Takze zbytočný nákup pre mna

Katastrofa

nepoužiteľný tovar

• rychle dorucenie

• Tovar bol doručený veľmi rýchlo to jediné oceňujem
    • Ochranný štít nezodpovedá svojej cene
    • Po odstránení folie štít zostal nepriehľadný. Po dlhom bádaní sme zistili foliu aj na druhej strane no odstrániť to išlo iba veľmi ťažko vlastne zaškrabnutim
    • Systém akým sa nastavuje veľkosť a pripevnenie na hlavu primitívne a predpokladám že to dlho nevydrží.
    • Určite nedoporučujem jeho kúpu

• rýchlosť dodania
    • bezplatné doručenie
    • bol doručený tovar, ktorý bol iný, ako na ilustračnom obrázku

Tovar mi bol veľmi rýchlo doručený. Ale štít je absolútne nepoužiteľný. Pri montáži sa mi hneď zlomil jazýček a najhoršie hodnotím, že je štít neprehľadný. Vôbec nezodpovedá cena. Hneď som ho vrátila. Doteraz mi neprišla odpoveď na reklamáciu.

Velmi rychlo vybavena moja objednavka.

• Predražený tovar cca o 1.000,00 %.

Velmi rýchlo poslané, veľká spokojnost

• PREDRAZENE o 10000 %
    • šmejd , vylisok -vyrobna cena v číne cca 0,25 EUR MAX.

Predražený vyrobok o 10.000 %- šmejd za 25 EUR , bože , výrobná cena može byť v číne ta 25 centov maximalne a poštovné free !!! a Faktura resp. daňový doklad stále nikde :(

• Zo dňa na deň zmenili cenu z 22,60 na cca 11 eur, ja som ako zdravotník kúpil za 22,60 eur
    • cenu

Niekolkonasobne predrazeny tovar pochybnej kvality. Niekto chce zarobit aj na koronaviruse.

predražené

Neadekvatna cena za produkt s vyrobnou cenou pod 1€

Predávate tovar v hodnote centov s 1000 %=-ným ziskom!!! Čakal som podstatne kompaktnejší štít, nie výstrižok z fólie. To som si mohol spraviť aj sám.

• TOVAR BOL TOTÁLNY NEPODAROK.

• Úžernícke ceny, využívajúc súčasnú tieseň a nedostatok ochranných pomôcok na ochranu pred koronavírom

• Odoslaný úplne iný kryt ako bol propagovany
    • Zlá manipulácia pri skladaní úplne nevhodný pre stále používa nie na ambulancii.

Iný ako prezentovany, kus plastové ho v líšku za neskutočne
    Vysokú cenu, o klamanie lekára.

• Vyrobok mi nevyhovoval,folia je nepriehladna na pracu stomatologa,nedostatocna viditelnost len ako ochrana pri praci v zahrade