• Rýchlosť doručenia
    • Samsung rewards program
    • Spoľahlivý obchod

Dobrý den, pane Kostolányi,

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste spokojený s našimi akčními nabídkami a že Vás zaujal náš věrnostní program Samsung Rewards. Tento program je navržen tak, aby Vám umožnil maximálně těžit z Vašich nákupů, kde za každý nákup získáváte body, jež můžete využít pro získání slev a exkluzivních nabídek. Pro další informace o tom, jak můžete využívat body a jaké konkrétní výhody můžete získat, prosím, navštivte náš odkaz na https://www.samsung.com/sk/rewards/. Zde najdete podrobného průvodce, jak si můžete body vyžádat a uplatnit.

Pokud máte jakékoli další dotazy nebo potřebujete pomoc s využíváním Vašich bodů, neváhejte se na nás obrátit. Jsme zde pro Vás, abychom se ujistili, že Vaše zkušenosti s našimi produkty a službami budou nadále bezchybné. Děkujeme Vám za důvěru v Samsung a těšíme se na Vaše další nákupy.

• Výborná cena

Všetko ok.

Reakcia obchodu Samsung.sk

děkujeme za Vaši kladnou zpětnou vazbu a doporučení našeho obchodu.

Můžeme Vám s něčím ještě dále pomoci nebo Vám poskytnout více informací o našich produktech? Těšíme se na Vaše další nákupy a jsme zde pro vás, kdykoli budete potřebovat naši pomoc.

• rýchlosť a spoľahlivosť
    • ak kupujete na splátky, nie je možnosť vynesenia tovaru až do bytu

Dobrý den, Mariáne,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a mrzí nás, že služba vynesení zboží nebyla na úrovni Vašich očekávání. Chápeme, jak je to pro Vás nepříjemné a chceme Vás ujistit, že již hledáme způsoby, jak zlepšit tento proces. Mohli byste nám prosím poskytnout více detailů ohledně Vaší zkušenosti? To by nám pomohlo lépe identifikovat oblasti, které vyžadují zlepšení.

Pro další pomoc nebo jakékoli další otázky se prosím neváhejte na nás obrátit. Jsme zde, abychom Vám poskytli veškerou podporu, kterou potřebujete.

Máte nějaké konkrétní otázky, nebo je něco, co bychom pro Vás mohli udělat ještě dnes?

Děkujeme Vám za trpělivost a za to, že jste naším zákazníkem.
    Samsung péče o zákazníky

Nepresne resp ziadne info ohladom stavu objednavky a terminu dodania kvoli techn problemom ?
    kompenzacia vo forme zlavy na dalsiu obj s obmedzeniami , ktore dalsi potencilany nakup limituju a komplikuju , prakticky nevyuzitelne ,

• dobré ceny, rýchle jednanie

Dobrý den, Mário,

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a jsme nadšeni, že jste spokojen s finální cenou i rychlostí doručení Vaší objednávky. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a snažíme se neustále zlepšovat naše služby, abychom vám mohli nabídnout tu nejlepší možnou zkušenost.

Rádi bychom vás upozornili na možnost registrace do věrnostního programu Samsung Rewards, který umožňuje získávání a uplatňování bodů za nákupy produktů Samsung v eshopu samsung.sk (https://www.samsung.com/sk/rewards/). Věříme, že naleznete další produkty, které Vám přinesou radost a uspokojení.

Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete další pomoc, neváhejte se na nás obrátit. Jsme zde pro Vás. Děkujeme za Vaši důvěru v Samsung a těšíme se na Vaši další návštěvu.

nemali sortiment tovaru

Reakcia obchodu Samsung.sk

děkujeme za Váš komentář a upřímně se omlouváme za nepříjemnosti spojené s dostupností našich produktů. Rozumíme Vašemu zklamání a pracujeme na rychlém naskladnění všech populárních modelů. Pro okamžitou pomoc Vám můžeme nabídnout alternativní produkty, které by mohly vyhovovat Vašim potřebám. Využijte prosím také naši funkci "Dostat upozornění o dostupnosti" na stránce produktu, abyste byli informováni, jakmile bude produkt opět k dispozici. Je pro nás důležité, aby Vaše zkušenost s Samsungem byla pozitivní.

Máte nějaké konkrétní otázky, kterými bychom se mohli ještě dnes zabývat?

S pozdravem

I

Reakcia obchodu Samsung.sk

děkujeme za Vaši kladnou zpětnou vazbu a doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste byl spokojen s našimi službami.

Rádi bychom se zeptali, zda byste potřeboval další informace k některým z našich produktů nebo služeb. Jsme zde pro vás, pokud byste potřeboval jakoukoli další pomoc.

Děkujeme za projevenou důvěru ve značku Samsung a naše výrobky.

Samsung péče o zákazníky

Po objednani tovaru mi bolo povedane,ze uz bohužial nie je skladom,ale ze ma budu kontaktovat v priebehu dna-dvoch nejaky pracovnik z call centra z inou ponukou.Prešiel tyžden…nič

• Rýchlosť

Reakcia obchodu Samsung.sk

děkujeme Vám za Vaši pozitivní zpětnou vazbu a jsme rádi, že jste spokojen s rychlostí dodání našich produktů. V Samsungu si velmi ceníme Vaší důvěry a snažíme se neustále inovovat a zlepšovat naše služby, abychom Vám i nadále poskytovali nejlepší možný zážitek.

Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete další informace, neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na Váš další nákup.

Samsung péče o zákazníky

za mna super bez problemu

Reakcia obchodu Samsung.sk

Děkujeme za projevenou důvěru ve značku Samsung a naše výrobky.

• Rýchlosť
    • V mojom prípade aj výborná cena

Dobrý den Michale,

děkujeme za Vaši kladnou zpětnou vazbu a doporučení našeho obchodu. Jsme opravdu rádi, že jste spokojen s rychlostí doručení a cenou našich produktů. Počkat si na vhodnou akci pro nákup se určitě vyplatí. Do budoucna doporučujeme sledovat naše webové stránky https://www.samsung.com/sk/, kde pravidelně informujeme o nových akcích a speciálních nabídkách.

Samsung péče o zákazníky

• Obchod Samsung a produkty drahšie ako u druhých predajcov...
    • Vela veci je vypredanych...

Dobrý den Peter,

děkujeme za Váš komentář a upřímně se omlouváme za nepříjemnosti spojené s cenami a dostupností našich produktů. Rozumíme Vašemu zklamání a pracujeme na rychlém naskladnění všech populárních modelů. Pro okamžitou pomoc Vám můžeme nabídnout alternativní produkty, které by mohly vyhovovat Vašim potřebám. Využijte prosím také naši funkci "Dostat upozornění o dostupnosti" na stránce produktu, abyste byli informováni, jakmile bude produkt opět k dispozici.

Je pro nás důležité, aby Vaše zkušenost s Samsungem byla pozitivní. Máte nějaké konkrétní otázky, kterými bychom se mohli ještě dnes zabývat?

S pozdravem,

Rýchle doručenie. Maximálna spokojnosť

Dobrý den, Ladislave,

Samsung péče o zákazníky

• Maximalne spokojny s finalnou cenou objednanych Samsung zariadeni a expresnym dorucenim.

Samsung péče o zákazníky

• Rýchle vybavenie objednávky bez problémov ...

Dobrý den, pane Štefane,

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a jsme nadšeni, že jste spokojen s rychlostí doručení a vyřízením Vaší objednávky. Vaše spokojenost je pro nás klíčová a děláme vše pro to, aby Vaše zkušenosti byly vždy na té nejvyšší úrovni.

Těšíme se na Vaše další nákupy. Máte-li jakékoli dotazy nebo potřebujete další pomoc, jsme tady pro Vás.

Samsung péče o zákazníky

Ani opakovane sa mi nepodarilo zaplatiť za tovar aj keď naoko všetko prebehlo v poriadku, dokonca som autorizovala platbu, ale peniaze z môjho účtu neodišli, stránka samsungu bola podozrivo zmrznutá, točilo sa to stále dookola. nakoniec som to vzdala a kúpila si chladničku v Andrea shop o 20 eru drahšie ale za dva dni bola doma..

Dobrý den, Marta,

děkujeme, že jste se podělila o svou zkušenost a informovala nás o technických potížích na naší webové stránce.

Velmi nás tato skutečnost mrzí a postaráme se o co nejrychlejší řešení. Mohla byste nám, prosím, poslat více detailů na [email protected], abychom měli možnost prověřit, co bylo příčinou uvedených potíží a zabránit tak jejich opakování?

Pokud potřebujete jakoukoliv pomoc s nastavením Vaší nové chladničky nebo máte další dotazy, jsme Vám plně k dispozici. Co konkrétně bychom pro Vás mohli nyní udělat? Naším cílem je zajistit, že budete s Vaším novým zařízením plně spokojena.

Ještě jednou se omlouváme a věříme, že nás budete i nadále považovat za Vaši první volbu při nákupu elektroniky.

• Profesionálny prístup, rýchle dodanie

Úplná spokojnosť

Reakcia obchodu Samsung.sk

děkujeme za Vaše kladné hodnocení, velmi si ho vážíme.

Co nejrychlejší expedování objednávek a prozákaznický přístup patří mezi naše hlavní priority.

Věříme, že zůstanete i nadále naším spokojeným zákazníkem. Těšíme se na Váš další nákup.

• superrýchle dodanie

maximálna spokojnosť. mal som problém ale mojou vinou a veľmi ochotne mi pomohli a vyšli v ústrety

Reakcia obchodu Samsung.sk

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice nás těší, že jste byl s nákupem u nás spokojený. Vždy se snažíme doručit našim zákazníkům zboží z jejich objednávek co nejdříve.

Věříme, že zůstanete i nadále naším spokojeným zákazníkem.

• rýchly proces
    • moznost na splatky bez navysenia
    • Extremne ochotny kurier :)

Dobrý den, paní Špániková,

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice nás těší, že jste byla s nákupem u nás spokojená.

Budeme rádi, když zůstanete i nadále naším zákazníkem.

• Veľmi rýchle doručenie
    • Ceny oproti bežným obchodom
    • Množstvo akcií

Pri zadávaní fakturačných údajov nie je vyriešené zadávanie IC DPH a DIC. Je to už dlhšie aj napriek mojim upozorneniam

Dobrý den, Mato,

děkujeme za Vaši kladnou zpětnou vazbu a za upozornění na problémy se zadáváním IČ DPH a DIČ. Chápeme, jaké potíže to mohlo způsobit a oceňujeme Vaši trpělivost. Již jsme provedli několik kroků k identifikaci a opravě chyby v našem systému a plánujeme ji zavést v nejbližším možném termínu, abychom předešli podobným problémům v budoucnu. Vaše spokojenost a pohodlí jsou pro nás prioritou a neustále se snažíme naše procesy zlepšovat.

Pokud máte jakékoliv další dotazy nebo potřebujete další pomoc, rádi Vám pomůžeme. Co ještě můžeme pro Vás dnes udělat?

Děkujeme za Vaši důvěru a trpělivost.

S pozdravem,
    Samsung péče o zákazníky.