Ani opakovane sa mi nepodarilo zaplatiť za tovar aj keď naoko všetko prebehlo v poriadku, dokonca som autorizovala platbu, ale peniaze z môjho účtu neodišli, stránka samsungu bola podozrivo zmrznutá, točilo sa to stále dookola. nakoniec som to vzdala a kúpila si chladničku v Andrea shop o 20 eru drahšie ale za dva dni bola doma..

Dobrý den, Marta,

děkujeme, že jste se podělila o svou zkušenost a informovala nás o technických potížích na naší webové stránce.

Velmi nás tato skutečnost mrzí a postaráme se o co nejrychlejší řešení. Mohla byste nám, prosím, poslat více detailů na [email protected], abychom měli možnost prověřit, co bylo příčinou uvedených potíží a zabránit tak jejich opakování?

Pokud potřebujete jakoukoliv pomoc s nastavením Vaší nové chladničky nebo máte další dotazy, jsme Vám plně k dispozici. Co konkrétně bychom pro Vás mohli nyní udělat? Naším cílem je zajistit, že budete s Vaším novým zařízením plně spokojena.

Ještě jednou se omlouváme a věříme, že nás budete i nadále považovat za Vaši první volbu při nákupu elektroniky.

• Profesionálny prístup, rýchle dodanie

Úplná spokojnosť

Reakcia obchodu Samsung.sk

děkujeme za Vaše kladné hodnocení, velmi si ho vážíme.

Věříme, že zůstanete i nadále naším spokojeným zákazníkem. Těšíme se na Váš další nákup.

• superrýchle dodanie

maximálna spokojnosť. mal som problém ale mojou vinou a veľmi ochotne mi pomohli a vyšli v ústrety

Reakcia obchodu Samsung.sk

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice nás těší, že jste byl s nákupem u nás spokojený. Vždy se snažíme doručit našim zákazníkům zboží z jejich objednávek co nejdříve.

Věříme, že zůstanete i nadále naším spokojeným zákazníkem.

• rýchly proces
    • moznost na splatky bez navysenia
    • Extremne ochotny kurier :)

Dobrý den, paní Špániková,

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice nás těší, že jste byla s nákupem u nás spokojená.

Budeme rádi, když zůstanete i nadále naším zákazníkem.

• Veľmi rýchle doručenie
    • Ceny oproti bežným obchodom
    • Množstvo akcií

Pri zadávaní fakturačných údajov nie je vyriešené zadávanie IC DPH a DIC. Je to už dlhšie aj napriek mojim upozorneniam

Dobrý den, Mato,

děkujeme za Vaši kladnou zpětnou vazbu a za upozornění na problémy se zadáváním IČ DPH a DIČ. Chápeme, jaké potíže to mohlo způsobit a oceňujeme Vaši trpělivost. Již jsme provedli několik kroků k identifikaci a opravě chyby v našem systému a plánujeme ji zavést v nejbližším možném termínu, abychom předešli podobným problémům v budoucnu. Vaše spokojenost a pohodlí jsou pro nás prioritou a neustále se snažíme naše procesy zlepšovat.

Pokud máte jakékoliv další dotazy nebo potřebujete další pomoc, rádi Vám pomůžeme. Co ještě můžeme pro Vás dnes udělat?

Děkujeme za Vaši důvěru a trpělivost.

S pozdravem,
    Samsung péče o zákazníky.

Do dnešného dňa nemám tovar, pretože sa nedal ani objednať, aj napriek tomu, že pri vyobrazenom tovare bolo uvedené, že je na sklade. Pri objednávaní ma stále "vyhadzovalo" a nie a nie tovar objednať. Nakoniec síce objednávku vygenerovalo, ale nebola nič platná, keďže už po rozkliknutí tovaru písalo, že nie je na sklade. Pri online komunikácií mi odporučili komunikovať s obchodným oddelením, ktoré v podstate nedokázalo napísať, či tovar majú, alebo nie.

Dobrý den, Peťo,

děkujeme za vaši recenzi a upřímně se omlouváme za komplikace, které jste zažil při pokusu o objednávku produktu v našem obchodě. Rozumíme, že situace nebyla pro Vás příjemná, a mrzí nás, že komunikace s naším obchodním oddělením nebyla uspokojivá.

Ujišťujeme Vás, že Vaši zpětnou vazbu jsme již předali přímo odpovědným kolegům, kteří aktuálně zjišťují stav vaší objednávky. Zajistíme, aby se podobné situace v budoucnu neopakovaly a že budete plně informován o všech krocích.

Prosím, kontaktujte nás přímo na e-mail [email protected]. Tak můžeme pro Vás zajistit rychlejší řešení této záležitosti.

Pokud máte jakékoliv další dotazy nebo potřebujete další pomoc, ozvěte se nám. Co ještě můžeme pro Vás udělat?

Děkujeme Vám za trpělivost a důvěru.

Samsung péče o zákazníky

• Poradili mi s výberom produktu
    • Rýchlosť dodania
    • Ochota a milý prístup

Dobrý den, Petro,

máme radost, že jste s nákupem u nás spokojená. Prozákaznický přístup je jednou z našich hlavních priorit.

Rádi bychom Vás také informovali o možnosti využívat věrnostní program Samsung Rewards, který umožňuje získávat a uplatňovat body za nákupy produktů Samsung. Více informací najdete na https://www.samsung.com/sk/rewards/.

Děkujeme Vám za důvěru v naše produkty a těšíme se na Váš další nákup.

Samsung péče o zákazníky

Nie všetky produkty máte k dispozícií.

Reakcia obchodu Samsung.sk

vážíme si Vašeho zájmu a děkujeme za využití našeho internetového obchodu.

Může se stát, že zájem, který výrazně překročí veškerá očekávání, vede k vyčerpání skladových zásob. I z tohoto důvodu je na stránce produktu k dispozici "tlačítko" Upozornit na dostupnost.

Budeme rádi, když nám do budoucna dáte ještě šanci a zůstanete i nadále naším zákazníkem.

• Expresna rychlost
    • Na to, ze ide o oficialneho predajcu a znackovy shop su ceny niekedy vyssie, nez v inych obchodoch.

Reakcia obchodu Samsung.sk

děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu a jsme rádi, že jste spokojen s rychlostí dodání svého zboží.

Rozumíme Vašim pocitům ohledně cen našich produktů. Chceme Vás ujistit, že se snažíme ceny nastavit tak, aby odrážely kvalitu a inovace, které naše zařízení nabízí, a také prvotřídní zákaznickou podporu. Rozumíme, že cena může být pro některé zákazníky náročná, naše nabídka produktů je však sestavena tak, aby měl možnost vybrat si každý na základě svých preferencí, požadavků na funkcionalitu, konkrétní způsob využití i cenovou hladinu.

Aktivně pracujeme také na tom, abychom Vám mohli nabídnout výhody prostřednictvím našich věrnostních programů a exkluzivních akcí, které zvýší hodnotu Vašeho nákupu.

Vaše spokojenost je pro nás prioritou a jsme zde, abychom Vám poskytli nejen kvalitní produkty, ale i prvotřídní zákaznický servis.

Můžeme Vám ještě nějak pomoci, nebo máte další dotazy k některému z našich produktů či služeb? Neváhejte se na nás obrátit.

Děkujeme Vám za důvěru v naše produkty a těšíme se na Váš další nákup.

Samsung péče o zákazníky

• rýchle dodanie objednávky hodnotím ako veľmi dobre

Dobrý den, paní Žiaková,

děkujeme za Vaši kladnou zpětnou vazbu a za to, že jste si vybrala Samsung pro Vaše nákupy.
    Máme velkou radost, že jste spokojená s rychlostí doručení Vaší objednávky. Co nejrychlejší expedování objednávek a prozákaznický přístup patří mezi naše hlavní priority.

Pokud máte jakékoli další dotazy nebo potřebujete pomoc s jakýmkoli naším produktem či službou, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám poskytneme veškeré potřebné informace nebo pomoc. Také bychom Vás rádi informovali o našich nových produktech, které by Vás mohly zajímat.

Přejeme Vám mnoho radostných zážitků s produkty Samsung a těšíme se na Váš další nákup.

Děkujeme Vám,

• Body za nákupy

Dobrý den, Mirče,

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste spokojen s našimi službami a využíváte výhod programu bodů za nákupy.

Pokud máte jakékoli otázky nebo potřebujete pomoc s dalším využíváním bodů, neváhejte nás kontaktovat. Naším cílem je neustále zlepšovat naše služby a zajistit spokojenost zákazníka.

Těšíme se na Váš další nákup.

Samsung péče o zákazníky

Zásielka mi nebola doručená kompletná a NS reklamáciu nikto neodpoveda

Dobrý den, vážený pane,

děkujeme Vám za hodnocení našeho obchodu, velmi si ho vážíme.

Nastalá situace s Vaší objednávkou nás velmi mrzí. Neváhejte nás kontaktovat na [email protected], kde můžeme na základě dalších informací podat bližší podporu a zajistit nápravu.

Rádi bychom Vás ujistili, že se budeme se snažit zlepšit naše procesy, aby se podobná situace již neopakovala.

Ještě jednou se omlouváme za způsobené nepříjemnosti a děkujeme Vám za Vaši trpělivost a pochopení. Doufáme, že nám dáte příležitost napravit tuto situaci a obnovit Vaši důvěru v naše služby.

Samsung péče o zákazníky

• za zakupeny tovar som dostal cache back v podobe bodov na dalsi nakup

Dobrý den, Juraji,

máme radost, že jste s nákupem u nás spokojený.

Doufáme, že body, které jste získal za zakoupené zboží, Vám přinesou radost při dalších nákupech produktů Samsung.

Samsung Rewards je věrnostní program, který umožňuje získávat a uplatňovat body nákupem produktů Samsung na našem e-shopu https://www.samsung.com/sk/. Zaregistrovat se do programu můžete po přihlášení se k účtu Samsung Account a přijetím smluvních podmínek na webu Samsung.sk v sekci Samsung Members → Výhody → Samsung Rewards nebo na Moja stránka → Samsung Rewards. (https://www.samsung.com/sk/rewards/)

Pokud máte jakékoli dotazy nebo se chcete dozvědět více o dalších výhodách pro naše zákazníky, neváhejte se na nás obrátit.

Těšíme se na Vaši další návštěvu a přejeme krásný den.

Samsung péče o zákazníky

• Rýchle vybavenie objednávky.

Dobrý den Mirko,

děkujeme za Vaši kladnou zpětnou vazbu a za doporučení našeho obchodu!

Jsme velmi rádi, že jste byla spokojena s rychlostí vyřízení objednávky a dodáním zboží. V Samsungu si vážíme každého zákazníka a snažíme se poskytovat jen tu nejlepší službu.

Těšíme se na Vaše další nákupy!

Samsung péče o zákazníky

Nefunguje im doprava. Ani za tyzden nevedia tovar ktory je skladom dorucit zo Senca na BA. ich jediny kurier Gebruder Weiss tvrdi ze ma malo kamionov. Poslala som maily na [email protected], nikto neodpoveda. Ziadna komunikacia zo strany Samsungu.

Dobrý den, Patricia,

děkujeme Vám za hodnocení našeho obchodu, velmi si ho vážíme.

Špatná zkušenost s dopravcem nás mrzí a děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Předáváme ji kolegům pro zajištění nápravy. Rádi bychom Vás ujistili, že se budeme snažit situaci vyřešit co nejdříve.

Samsung péče o zákazníky

• Veľmi nespoľahlivý klientský servis. Neochota riešiť problém, naťahovanie času, nekompetenté riešenie broblému. Prišiel mi produkt - umývačka riadu, ktorá vykazovala chybu hneď po spustení. Po kontaktovaní zákazníckej linky mi bolo potvrdené, že umývačka sa správa neštandardne. Chcela som odstúpiť od zluvy. Riešim to minimálne od 24. 4. Klientské mi poslalo servisného technika aj napriek tomu, že som sa na klietksej linke vyjadrila, že chcem v lehote 14 dní odstúpiť od zmluvy.. Odmietla som opravu fungl nového spotrebiča za 600 eur! Dodnes nemám spätnú väzbu z obchodného oddelenia, vedenia spoločnosti, kam som písala tiež.. Nákup prebehol priamo na eshope. Kontaktovala som aj ŠOI. Čakám na odpoveď.

V tejto chvíli by som sa do eshopu samsung nikdy nevrátila.

amateri neschopni iná GALAXIA

Dobrý den, Karol,

děkujeme za Vaši recenzi a litujeme jakékoliv nepříjemnosti, která Vám byla způsobena. Je pro nás důležité, aby naši zákazníci byli s našimi službami plně spokojeni. Rádi bychom proto případ prověřili blíže a na základě toho také případně zajistili nápravu. V tomto směru nás prosím kontaktujte na [email protected].

• dobrá cena v akcii
    • dobré poradenstvo

spolupráca obchodu s f. Gebruder Weiss z našej skúsenosti je zlá

Dobrý den, Mariane,

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení ohledně cen a poradenství v našem obchodě. Je pro nás potěšením, že jste s těmito aspekty spokojen.

Je nám velmi líto špatné zkušenosti s dopravcem Gebrüder Weiss a děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Bereme ji velmi vážně a intenzivně pracujeme na tom, aby se podobné situace v budoucnu neopakovaly. Vaše spokojenost a pohodlí jsou pro nás prioritou a děláme vše pro to, abychom Vám poskytli co nejlepší služby.

Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete další pomoc, neváhejte se na nás obrátit. Jsme zde pro Vás.

Samsung péče o zákazníky

Prehladmosť stránky,akciové ceny,výborný vyber,bonusy za registráciu,prvy nakup....

Dobrý den, vážený pane,

děkujeme vám za vaši pozitivní zpětnou vazbu a za to, že jste si pro váš první nákup vybral Samsung.

Jsme nadšeni, že jste spokojen s přehledností naší stránky, akciovými cenami, výběrem produktů a bonusy za registraci. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a snažíme se neustále zlepšovat naše služby, abychom vám mohli nabídnout tu nejlepší možnou zkušenost.

Rádi bychom vás upozornili na možnost registrace do věrnostního programu Samsung Rewards, který umožňuje získávání a uplatňování bodů za nákupy produktů Samsung v eshopu samsung.sk (https://www.samsung.com/sk/rewards/). Věříme, že naleznete další produkty, které vám přinesou radost a uspokojení.

Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete další pomoc, neváhejte se na nás obrátit. Jsme zde pro vás.

Děkujeme za vaši důvěru v Samsung a těšíme se na vaši další návštěvu.

S úctou,
    Samsung péče o zákazníky

• neviem ziadna vyhoda nieje ešte aj servis vyskakovacie okienko čo vam ma poadit vás nakoniec oklame .
    • Neochota
    • nikdo nezdviha len napište mail na ktory odpíšu po 2 tyždnoch

Zakupil som si umyvačku riadu pytal som sa poradcu že či su na vstavanej umyvačke dvierka ako je na obrazku biele s madlom. Mi odpisal ano je to ako na obrazku. To ma oklamal . Prišlo bez bielych dvierok len obyčajny pozinkovany plech bez madla.
    Na fakture opilí zamestnanec zle skopíroval udaje. Hned som pisal že nech to opravia .Poradca mi napisal nech to jemu nepišem dal mi mail . Po tyždnovom odmlčaní som ho urgoval že mi nik neodpísal. Potom mi poradca napisal že mam čakat dalej. po 2 tyždnoch mi prišla odpoved udaje sa nedajú zmeniť na kolko ubehli dva tyždne od predaja. Tak som mu napisal to si robite srandu ? ved dva tyzdne ste mi odisovali. Na to mi napisal bohužel pán Luleyi a ja sa ani tak nevolam . To čo za magorov tam zamestnavajú !!!! nikdy viac SAMSUNG ......

Dobrý den, vážený pane,

děkujeme Vám za Vaši otevřenou a upřímnou zpětnou vazbu. Je nám opravdu líto, že Vaše zkušenost s naší zákaznickou linkou nebyla na očekávané úrovni, a chápeme Vaši frustraci způsobenou chybějícími informacemi a zpožděním v komunikaci.

Chceme Vás ujistit, že Vaše spokojenost a důvěra v naše služby jsou pro nás naprosto zásadní. V reakci na Vaši zpětnou vazbu jsme již zahájili interní přezkum procesů, abychom identifikovali a napravili slabá místa v naší komunikaci a službách.

Prosím, pošlete nám na [email protected] Vaše telefonní číslo a krátký popis Vaší situace. Do 24 hodin Vás bude kontaktovat náš specialista, který se bude Vaším případem zabývat prioritně, s cílem najít a nabídnout optimální řešení přímo pro Vás.

Jsme odhodláni zlepšovat naše služby a Vaše zpětná vazba nám v tom velmi pomáhá.

Můžeme Vám již nyní nabídnout konkrétní asistenci nebo informace, které by Vám pomohly?
    Oceňujeme Vaši trpělivost a pochopení v této věci a s nadějí očekáváme možnost obnovit Vaši důvěru v naše služby.

S upřímným díkem a pozdravem