• Viac by som v tomto e-shope nenakupovala. Objednala som si vstavanú umývačku riadu, ale domov mi prišla sušička prádla. Telefónne číslo je len na e-shop, veľmi ich to mrzí už 4-tý deň, ale zatiaľ stále kontrolujú, či naozaj urobili chybu. Pritom je ich sklad hodinu cesty. Mohlo to byť vybavené za pár hodín. Tiež pracujem v sklade, keď sa niečo prihodí u nás a je to naša chyba, rieši sa to prioritne. Tu po štyroch dňoch nemám ani odpoveď, kedy mi to vôbec vymenia. Samsung spotrebiče mám veľmi rada, ale nakupovať budem už len v kamennej predajni...

• -dobrá akciová cena,
    • -možnosť uplatnenia dodatočnej zľavy,
    • -prehľadnosť stránky/výrobkov,
    • -aktívna komunikácia e-mailom,
    • -informovanie o objednávke,
    • -celková spokojnosť & odporúčam.

• Rychlost
    • Priamy predajca značky
    • Cena za vynesenie produktu

OK.

Reakcia obchodu Samsung.sk

děkujeme za Vaši kladnou zpětnou vazbu a doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste byl spokojen s našimi službami.

Rádi bychom se zeptali, zda byste potřeboval další informace k některým z našich produktů nebo služeb. Jsme zde pro vás, pokud byste potřeboval jakoukoli další pomoc. Děkujeme za projevenou důvěru ve značku Samsung a naše výrobky.

Samsung péče o zákazníky

všetko bolo v najlepšom poriadku

Reakcia obchodu Samsung.sk

děkujeme Vám za Vaši pozitivní zpětnou vazbu a jsme rádi, že jste spokojen s rychlostí dodání našich produktů. V Samsungu si velmi ceníme Vaší důvěry a snažíme se neustále inovovat a zlepšovat naše služby, abychom Vám i nadále poskytovali nejlepší možný zážitek.

Můžeme Vám s něčím dalším ještě dnes pomoci? Rádi Vám poskytneme veškerou potřebnou podporu. Těšíme se na Váš další nákup.

• Rychlost
    • Žádnou nemám

Dobrý den Jakube,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste spokojen s rychlostí doručení Vaší objednávky. Vzhledem k Vaší zpětné vazbě Vám doporučujeme sledovat naše webové stránky pro informace o novinkách a speciálních akcích. Můžeme Vám nabídnout podrobnější informace o konkrétních produktech, které by Vás mohly zajímat?

• Rychlost nakupu a dodania

Reakcia obchodu Samsung.sk

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a jsme nadšeni, že jste spokojen s rychlostí doručení Vaší objednávky. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a snažíme se neustále zlepšovat naše služby, abychom vám mohli nabídnout tu nejlepší možnou zkušenost. Rádi bychom vás upozornili na možnost registrace do věrnostního programu Samsung Rewards, který umožňuje získávání a uplatňování bodů za nákupy produktů Samsung v eshopu samsung.sk (https://www.samsung.com/sk/rewards/). Věříme, že naleznete další produkty, které Vám přinesou radost a uspokojení.

Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete další pomoc, neváhejte se na nás obrátit. Jsme zde pro Vás. Děkujeme za Vaši důvěru v Samsung a těšíme se na Vaši další návštěvu.

• Samsung Rewards

Reakcia obchodu Samsung.sk

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu a doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste spokojen s našimi akčními nabídkami a že Vás zaujal náš věrnostní program Samsung Rewards. Vzhledem k Vaší zpětné vazbě Vám doporučujeme sledovat naše webové stránky pro informace o novinkách a speciálních akcích, které by Vás mohly zajímat. Můžeme Vám nabídnout podrobnější informace o konkrétních produktech, které jsme nedávno aktualizovali a které by Vás mohly zajímat?

• Kvalitný tovar

Mám viacero produktov značky Samsung a so všetkými som nadmieru spokojný.

Dobrý den Milan,

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a jsme nadšeni, že jste spokojen s rychlostí doručení Vaší objednávky a kvalitou našich výrobků. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a snažíme se neustále zlepšovat naše služby, abychom vám mohli nabídnout tu nejlepší možnou zkušenost.

Samsung péče o zákazníky

"User friendly" eshop . Rychle dorucenie ...

Dobrý den Peter,

děkujeme za Vaši skvělou zpětnou vazbu. Jsme nadšení, že jste spokojen s rychlostí doručení a funkcionalitou našeho eshopu. Vážíme si Vaší spokojenosti a je pro nás prioritou, abychom vám poskytovali pouze nejlepší služby. Na základě Vaší zpětné vazby bychom Vám rádi nabídli další informace o našich nejnovějších produktech, které by Vás mohly zajímat. Můžeme Vám poskytnout detaily o speciálních funkcích, které byly nedávno přidány?

Těšíme se na Vaše další nákupy a jsme zde pro Vás, kdykoliv potřebujete pomoc.

• Priestranná, úsporná

Dobrý den Vojtech,

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu a za to, že doporučujete náš obchod. Jsme rádi, že jste spokojen s Vaším novým výrobkem. Pokud máte jakékoli konkrétní dotazy nebo potřebujete asistenci s nastavením Vašeho zařízení, jsme Vám k dispozici pro okamžitou pomoc. Prosím, sdělte nám, co konkrétně bychom pro Vás mohli udělat, nebo jaké kroky byste potřeboval provést. Naším cílem je zajistit, že budete s Vaším novým zařízením plně spokojen.

Děkujeme za projevenou důvěru ve značku Samsung a naše výrobky.

• Kvalita
    • Komunikácia

Reakcia obchodu Samsung.sk

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a jsme nadšeni, že jste spokojen s rychlostí doručení Vaší objednávky a komunikací našeho obchodu. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a snažíme se neustále zlepšovat naše služby, abychom vám mohli nabídnout tu nejlepší možnou zkušenost.

celková spokojnosť, ako vždy

Dobrý den Peťo,

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu a za to, že doporučujete náš obchod. Jsme rádi, že jste byl spokojen s našimi službami. Rádi bychom se zeptali, zda byste potřeboval další informace k některým z našich produktů nebo služeb. Jsme zde pro vás, pokud byste potřeboval jakoukoli další pomoc.

Děkujeme za projevenou důvěru ve značku Samsung a naše výrobky.

• originál samsung predajca
    • samsung rewards systém
    • kombinácia viacerých zľavových kódov

Dobrý den Marku,

• Skvelý e-shop
    • Dobré ceny a možnosť nákupu na splátky bez navýšenia
    • Rýchlosť dodania
    • Body sa dajú použiť na zľavu

Odporúčam e-shop Samsung. Kupoval som monitor a som s ním veľmi spokojný.

Dobrý den, vážený zákazníku,

děkujeme Vám za Vaši pozitivní zpětnou vazbu a doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste spokojen s Vaším novým monitorem a celkovým zážitkem z nákupu. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a snažíme se nabízet nejen nejlepší ceny, ale i přidané hodnoty jako nákup na splátky bez navýšení a využití bodů na další slevy.

Můžeme Vás provést procesem nastavení kroku po kroku, nebo Vám poskytnout další informace, které by Vám mohly být užitečné. Neváhejte nás kontaktovat s jakoukoliv otázkou nebo požadavkem, rádi Vám pomůžeme.

Přejeme Vám mnoho radostí s Vaším novým monitorem a těšíme se na Vaše další nákupy.

Děkujeme Vám, tým Samsung péče o zákazníky

• Práčka dodaná druhý deň po objednaní, po rozbalení sme zistili, že chýba hadica na vodu, kľúče na nožičky a kryty na otvory po šróboch, v bubne hodená akási rozzrezaná guma z bubna. Reklamované telefonicky 4x, informácie nezaznamenané v systéme, neustále výhovorky. Práčka mi prišla v piatok, dnes je streda a stále mi neboli doručené chýbajúce veci, bez hadice na vodu je práčka nepoužiteľná!
    • Reklamácie sa v prospech zákazníka majú riešiť promptne a urýchlene!!!
    • Absolútne neodporúčam!

• Rýchlosť doručenia
    • Samsung rewards program
    • Spoľahlivý obchod

Dobrý den, pane Kostolányi,

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste spokojený s našimi akčními nabídkami a že Vás zaujal náš věrnostní program Samsung Rewards. Tento program je navržen tak, aby Vám umožnil maximálně těžit z Vašich nákupů, kde za každý nákup získáváte body, jež můžete využít pro získání slev a exkluzivních nabídek. Pro další informace o tom, jak můžete využívat body a jaké konkrétní výhody můžete získat, prosím, navštivte náš odkaz na https://www.samsung.com/sk/rewards/. Zde najdete podrobného průvodce, jak si můžete body vyžádat a uplatnit.

Pokud máte jakékoli další dotazy nebo potřebujete pomoc s využíváním Vašich bodů, neváhejte se na nás obrátit. Jsme zde pro Vás, abychom se ujistili, že Vaše zkušenosti s našimi produkty a službami budou nadále bezchybné. Děkujeme Vám za důvěru v Samsung a těšíme se na Vaše další nákupy.

• Výborná cena

Všetko ok.

Reakcia obchodu Samsung.sk

děkujeme za Vaši kladnou zpětnou vazbu a doporučení našeho obchodu.

Jsme opravdu rádi, že jste spokojen s rychlostí doručení a cenou našich produktů. Počkat si na vhodnou akci pro nákup se určitě vyplatí. Do budoucna doporučujeme sledovat naše webové stránky https://www.samsung.com/sk/, kde pravidelně informujeme o nových akcích a speciálních nabídkách.

Můžeme Vám s něčím ještě dále pomoci nebo Vám poskytnout více informací o našich produktech? Těšíme se na Vaše další nákupy a jsme zde pro vás, kdykoli budete potřebovat naši pomoc.

• rýchlosť a spoľahlivosť
    • ak kupujete na splátky, nie je možnosť vynesenia tovaru až do bytu

Dobrý den, Mariáne,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a mrzí nás, že služba vynesení zboží nebyla na úrovni Vašich očekávání. Chápeme, jak je to pro Vás nepříjemné a chceme Vás ujistit, že již hledáme způsoby, jak zlepšit tento proces. Mohli byste nám prosím poskytnout více detailů ohledně Vaší zkušenosti? To by nám pomohlo lépe identifikovat oblasti, které vyžadují zlepšení.

Pro další pomoc nebo jakékoli další otázky se prosím neváhejte na nás obrátit. Jsme zde, abychom Vám poskytli veškerou podporu, kterou potřebujete.

Máte nějaké konkrétní otázky, nebo je něco, co bychom pro Vás mohli udělat ještě dnes?

Děkujeme Vám za trpělivost a za to, že jste naším zákazníkem.