Nespokojná- nakoľko som zaplatila za tovar, ktorý mi ani neprišiel.

Dobrý deň
    19.2. ste reklamovali nekompletnosť objednávky, že chýbal 1kus tovaru - korálky.
    Vašu reklamáciu sme prijali, aj sme sa hneď k nej vyjadrili s ospravedlnením, že došlo k ľudskej chybe pri balení tovaru a že tovar Vám obratom odošleme.

Ďakujeme za trpezlivosť a pochopenie.

• Obchod uvádzal, že tovar je na sklade, ale čakali sme asi 10 dnì

Určite neodporúčam.

Tovar prišiel poškodený a ešte mu chýbala cast .
    Tovar sa vracal na reklamáciu a už to je 3 týždneeste stále ho nemám a nič o ňom neviem, hlavne že v telefóne bolo povedané že do týždňa všetko vyriešia.
    Nulová komunikácia.

Dobrý deň
    vaša reklamácia bola vyriešená tak ako bolo s Vami dohodnuté telefonicky. Ďakujeme za pochopenie.

Objednal som si tovar, zaplatil som ho dopredu a o tri dni mi prišiel mail, že daný tovar nemajú skladom a nevedia kedy ho dodávateľ znova dodá. Vôbec by mi to nevadilo keby predtým nebolo na stránke písané, že to majú skladom. Teraz som to nestihol kúpiť inde pretože tovar už nie je dostupný a tým pádom nemám žiadny kajak. Ďakujem.

Reakcia obchodu PRE NAŠE DETI

Je nám to ľúto, že sme nemohli vybaviť Vašu objednávku, no žiaľ nie je možné aktualizovať dáta zo skladu dodavvateľa každú minútu. Kedže išlo o posledný kus na sklade dodavateľa prišlo ku kolízii.

Naše dáta aktualizujeme podľa stavu zásob dodavateľov každé dve hodiny.
    Ďakujeme za pochopenie. Vaše peniaze Vám boli obratom vrátené.

Pre naše deti

objednala som si dva produkty. hneď som zaplatila... a potom mi napisali že jeden nemaju skladom. tak som si vybrala náhradný produkt.... a od vtedy neviem...

Dobrý deň

ospravedlňujeme sa všetkým zákazníkom, ktorým meškal tovar v predošlých dňoch, no žiaľ z dôvodu krízovej situácie, ktorú sme nedokázali zvládnuť, kedže sme malá firmička došlo k spozdeniu z dôvodu, že ja ako majiteľka firmy som bola na dovolenke a medzitým kolegyňa, čo má na starosti administratívu vážne ochorela, a nebola žiaľ schopná vybaviť kvôli závažným komplikáciam odpovede a objednávky zákazníkov.
    Ja som dovolenku ukončila skôr, a všetko sa snažila každému vysvetliť a doriešiť.
    Aj takýto je život. Vďaka Vám všetkým za pochopenie.
    Teraz si zobrala voľno a my sme už všetko urovnali a fungujeme už v normálnom režime.

Žiaľ práca z domu a popritom máte doma dieťa, ktoré nezobrali kvoli covidu do školky priniesla preťaženie a kolaps zdravia nášho zamestnanca, ale už je všetko v poriadku a my sa tešíme na vaše objednávky.

Iveta a naše deti Vám ďakujú za priazeň a pochopenie

• veľmi dlhá lehota dodania

Dlhá lehota dodania vybraného tovaru. Bolo mi oznámené, že tovar bude dodaný nasledujúci pracovný deň a v skutočnosti to bol celý týždeň vrátane víkendu. (Hračky som už nepotrebovala)

tovar mi nebol doručený, nikto neberie ani len telefón

• Ako môžem hodnotiť, keď zatiaľ tovar nemám ani neviem kedy vlastne bude doručený.

• obchod zavadza a klame zakaznika: detske pracovne rukavice: na obrazku ma obchod iny tovar ako skutocny a neupozornuje na to (na obrazku su kozene rukavice, ale dorucia obycajne platene), navyse pri popise vyrobku nie je upozornenie, ktore je vytlacene na obale vyrobku, ze tieto "pracovne" rukavice su iba imitacia a neposkytuju dietatu ziadnu ochranu (vsetky ine slusne obchody maju pri tomto vyrobku toto upozornenie (ale zistil som to az po kupe)), pri cene vyrobku 4 eur ale nema zmysel posielat ten smejd naspat

Reakcia obchodu PRE NAŠE DETI

je nám ľúto, že nie ste spokojná s hračkou pre vaše dieťatko. Tento produkt predávame 10 rokov, no zatiaľ nikto nereklamoval, že nesedí obrázok či popis.
    Rukavice sú látkové, tak ako je vyfotené na obrázku a uvedené v popise: citujeme: Látkové pracovné rukavice pre deti, od 3-7 rokov

Možno ste videla na internete iné vyhotovenie, ale to naše je také ako je uvedené a vyobrazené.
    Tovar je možné samozrejme vrátiť. Dokonca poskytujeme aj Službu vyzdvihnutie tovaru.
    Ospravedlňujeme sa, no popis ani obrázok meniť nebudeme nakoľko sedí so skutočnosťou.

• Velmi dobra komunikacia. Pani sa nam ospravedlnila

Zial, obchod zrusil objednavku, lebo nic z toho, co sme objednali, nemali

Dobrý deň
    je nám to ľúto, no v čase pandemie sa vyskytli problemy v dodavateľských reťazcoch a k niektorému tovaru sme sa nedostali, hoc bol na ceste k nám, no musel ostať v karanténe v rakúskej pošte alebo pre nedostatok pracovníkov nestíhali naše objednávky riešiť včas. Žiaľ niekedy nevieme ovplyvniť udalosti, hoc by sme chceli.
    Ďakujeme za pochopenie

Pre naše deti

Bicykel dodany ale bez srobikov k pomocnym kolieskam

Po 10 dnoch, stale nemam objednany tovar!!!

Dobrý deň

je nám ľúto, no pri kriedach, čo ste objednal bola uvedená dlhšia dostupnosť . Navyše nám 2 dni meškala kvoli akutálnej situácii s koronavirusom. Je nám to, ľúto, ostatné položky objednávky sme tu mali, čakali sme len na túto jednu.

Veríme, že uvedenú situáciu chápete a obrátite sa na nás s dôverou aj v budúcnosti.

Pre naše deti

• Dlhé čakanie na tovar aj odpovede

Reakcia obchodu PRE NAŠE DETI

je nám ľúto, že sa Vami objednaný produkt u dodavateľa vypredal.
    Ďakujeme, že ste si vybrali náhradný podobný produkt.
    Veríme, že budete s tovarom spokojná, aj napriek opozdeniu, nakoľko ho objednávame v ďaľšej várke.
    Ospravedlňujeme sa za neskoršie zodpovedanie meilu, no žiaľ vďaka covidu sú niektoré procesy pomalšie. Ďakujeme za pochopenie

Pre naše deti

Otrasna komunikacia- volala som od 9-12 nedvihaju- ale obsadzovaci ton - samozrejme ziadna ochota
    Vobec neodporucam tento obchod
    Ze 11 rokov na trhu - nikdy viac

Dobrý deň

je nám ľúto, že ste nebola spokojná. Autíčko Bruder malo spozdenie, nakoľko rakúska pošta aj dodavateľ majú zdržanie, teda miesto 7 pracovných dní, ako bolo uvedené, bolo pripravené k odoslaniu na 9ty pracovný deň :(

Vašu objednávku sme stornovali ako ste si želali.

Telefón zvoní, no dvíhame ho je pravda v rámci možností, nakoľko nám stúpol počet objednávok, počet meilov. Situáciu už riešime zaúčaním nového kolegu.

Ďakujeme za pochopenie.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Nedá sa Vám dovolať zmeňte kuriera

Slnečná clona je tak priehľadná, že vôbec nechráni dieťa pred slnkom. Na obrázku je z iného materiálu a vôbec nevyzerá tak ako v skutočnosti. Nebola som s produktom spokojná.

• Veľmi dlho sa objednávka vybavovala, hoc na stránke bolo napísané export do 24 hodín, objednávku som dostala aj na 6 deň od jej objednnaia

Reakcia obchodu PRE NAŠE DETI

objednali ste si skejtík ku kočíku, pri ktorom bolo písané, že je skladom, teda bola možná expedícia do 24 hodín. No k nemu ste si potom objednali ešte aj čiapočku, pri ktorej bola doba odoslania 3 pracovné dni.
    Preto sme objednávku nemohli expedovať ihneď, ale čakali sme na naskladnenie zvyšku objednávky.
    Pre naše deti

Tovar prisiel tyzden po sprave, ze bol odoslany. Adresa uplne zle prepisana, nikto sa ani neobtazoval overit si, ci dana adresa existuje a ci sa zhoduje z adresou zadanou v objednavke.
    Poslali to do susednej dediny, v podstate uplne zmenili adresu. Lokalna posta nastastie tento problem riesi casto, tak mi bol nejakym zazrakom balik doruceny. Inak by som sa svojej objednavky tak skoro nedockala.

Dobrý deň
    Overili sme Vami uvedenú sťažnosť. Slovenská pošta má nahodené Vaše číslo domu pod obcou Nová B. a preto ako píšete Vaša pošta rieši tento problém často. Bude treba podať reklamáciu, aby zaradili vaše popisné číslo pod správnu poštu. Ďakujeme za pochopenie.
    Pre naše deti

• Poslala som dotaz na moju objednávku.Vobec nereagovali .Iba nastavenym@.

Dobrý deň

na vybavení nekompletnosti dodaného tovaru pracujeme. Váš meil sme zaevidovali a pracovali obratom na vyriešení problému. Adektvátnu odpoveď k dotazu môžeme odoslať po overení skutočností u dododavateľa.
    Nebojte sa prosím, že nevyriešime Váš problém, ale aj my potrebujeme na odpoveď a doriešenie určitý časový priestor.