• Objednal som bezfarebnu kvapalinu do riadenia a prisla mi zelena.

Dobry den,

poslali sme Vam presne taky tovar, aky ste si Vy sami objednali. V ziadnom pripade si nemozme dovolit zamenit zakaznikovi bez upozornenia tovar v objednavke a ani sme to nikdy neurobili.

V popise v nasom eshope nikde pri Vami objednanom tovare nie je napisane o aku farbu kvapaliny sa jedna, tak nevieme odkial mate tuto informaciu. Kludne ste nas mohli pred objednanim kontaktovat a my by sme Vam pozadovane informacie radi zistili.

Tím PDMAUTO.sk

• Poslali mi 2 tlmiče,a každý iný a nie kompletný.

Dobry den,

pokial sa vyskytne takyto problem, tak je potrebne nas kontaktovat a my ho urcite vyriesime tak, ako vsetky ostatne problemy. Vy ste zial nic take neurobili a teda sme ani nemali moznost vec napravit. Pravdepodobne Vam to az tak neprekazalo.

Pred odoslanim tovar nerozbalujeme a nekontrolujeme a teda ak sa stane,m ze nam takyto pride od dodavatela, tak presne taky ho aj odosleme. Preto je potrebne, aby si zakaznik tovar riadne prekontroloval a pripadne nezrovnalosti nam oznamil. Nasledne okamzite problem riesime.

• Nekvalitný tovar

Reakcia obchodu PDM auto

ďakujeme Vám za recenziu, hoci nebola venovaná nám, ale produktu, ktorý ste kúpili. Keby ste hodnotili nás, ako firmu, čo bolo po Vás požadované, tak bolo všetko presne tak, ako malo byť.

V ponuke máme viac ako 500 výrobcov, aby si vybral naozaj každý zákazník, pretože niekto chce len lacné výrobky a niekto si radšej priplatí za kvalitnejšiu značku. Vy ste si vybrali jedného z najlacnejších výrobcov, poľskú značku.

Nič to nemení na tom, že každý jeden produkt musí byt plne funkčný či lacný alebo drahý, no veľmi ťažko sa nám k tomuto vyjadruje, nakoľko ste nás vôbec o ničom neinformovali a teda sme prípadný problém nemohli vyriešiť.

Tím PDMAUTO.sk

Objednal som dva guľové čapi, rovnaké a dostal som síce rovneke balenie, ale vo vnútri rozdielne čapi, od rozdielnych vyrobcov

Reakcia obchodu PDM auto

mrzí náš Vaša recenzia, zvlášť z dôvodu, že nás ste o veci vôbec neinformovali a o probléme sme sa dozvedeli až z recenzie.

Po následnom telefonáte sme sa dozvedeli, že to pre Vás až taký problém vôbec nebol, keďže čapy ste bez problémov použili.

• tovar poskodeny, po montazi alternatora po 3 dnoch nefunkcny nedobija

Reakcia obchodu PDM auto

mrzí nás Vaša recenzia, zvlášť, keď nie je chyba na našej strane.
    O poškodení alternátora (zlomený plast konektora) ste nás po dodaní vôbec neinformovali, nemali sme Vám teda ako pomôcť s riešením. Napriek údajnému poškodeniu alternátora ste ho namontovali a používali.

Po oznámení, že Vám alternátor prestal fungovať, sme Vám riadne vysvetlili proces reklamácie a podklady potrebné k zaslaniu reklamácie.

Žiaľ, my pri najlepšej vôli nemáme ako ovplyvniť to, že alternátor je k Vám doručený poškodený, hoci od nás odchádza nepoškodený. Rovnako nemáme ako ovplyvniť to, že po troch dňoch prestane vozidlo dobíjať.

Tím PDMauto.sk

• Vzhľadom na dodanie nebol žiadni problém až nato že ste mi doddali zlí tovar čiže namiesto segmentov na Renault sme dostali Octavia čo stim mám robiť zbitocne vyhodené peniaze!!!!!!!!!!!!!

Reakcia obchodu PDM auto

Dodali sme Vám presne taký tovar, aký ste si Vy sám objednali. To, že ste si objednali možno nesprávne platničky my nemáme ako vedieť, nakoľko ste nás o ničom takom neinformovali a teda nemáme ako danú vec riešiť.

Do objednávky ste nezadali žiadne informácie o aute, ani VIN číslo, k čomu sme Vás vyzývali niekoľkokrát počas objednávkového procesu.

No v tomto prípade bude problém pravdepodobne niekde inde. Vy ste si objednali platničky, ktoré v skutočnosti pasujú na veľmi veľké množstvo áut a áno, aj na Octaviu ale aj na Renault. Keby ste sa pozreli na použitie vo vozidlách, tak by ste zistili, že dokonca aj na Opel. Peugeot, VW, Audi a ďalšie iné. Vy ste sa pravdepodobne na platničky vo vnútri ani nepozreli a to, že nebudú pasovať ste usúdili len z krabičky, kde je napísaných len pár modelov áut.

Možno do budúcna by bolo dobré sa skúsiť opýtať, my by sme Vám ochotne poradili a určite do objednávky napísať VIN číslo na preverenie objednávky tak, ako to robí väčšina našich zákazníkov.

Tím PDMAUTO.sk

• Zadáte miesto doručenia a oni to pošlú úplne inam ,zadáte platbu kartou a oni vám pošlú platbu prevodom a keď sa na ich infolinke stazujete tak vám povedia ze to do zajtra bude vyriešené prejde týždeň a nič

Reakcia obchodu PDM auto

mrzí nás Vaša recenzia, zvlášť z dôvodu, že na nej nenesieme žiadnu vinu. Od nás bola zásielka odoslaná včas, na správne miesto. Kuriér SPS však omylom uložil zásielku na iné miesto, čo my nemáme ako ovplyvniť, nakoľko nie je náš zamestnanec. Po urgencii dodania nám bolo prisľúbené, že kuriérska spoločnosť Slovak Parcel Service dodá zásielku do správneho AlzaBoxu.

Po urgencii sme dostali takúto odpoveď:

" Dobrý deň,

po preverení s kolegami v BA - zásielka kuriérovi nešla vložiť do AB (technické problémy), preto zásielku presmeroval a vložil do PS LICHNEROVA 90, Senec.

Kolegov v BA som požiadala aby kontaktovali príjemcu a vysvetlili mu situáciu.

Ospravedlňujeme sa za vzniknuté komplikácie. "

Žiaľ, ani pri všemožnej snahe nedokážeme ovplyvniť konanie kuriérskej spoločnosti, zvlášť pokiaľ od nich nemáme žiadne informácie a teda nevieme, že vznikol problém.

Možno by bolo z Vašej strany seriózne napísať pravdivé informácie ohľadom platby. Túto ste si Vy sám zvolili na platbu vopred bankovým prevodom. Keby ste si zvolili platbu kartou, tak Vás systém automaticky prelinkuje na platobnú bránu banky. Hádam si nemyslíte, že je možné, aby u nás niekto nonstop sedel pri počítači a ručne presmerovával zákazníkov na určité druhy platieb. Nie, toto robí systém automaticky a urobí presne to, čo si Vy zadáte v objednávke.

Tím PDMauto.sk

Kúpil som stredný výfuk značka Walker no bol to Walke.Predaj všetko OK,no až po namontovaní a naštartovaní som zistil diery pri montážnych závesoch.Potom chtiac nechtiac auto do servisu a nanovo obvarit závesné držiaky.Mohol som kúpit o polovicu lacnejší..........

Reakcia obchodu PDM auto

kúpili ste značku Walker a presne takú ste aj dostali. Žiadnu takú, ako spomínate ani nepredávame a ani neexistuje. Pokiaľ ste mali nejaký problém, tak ste nás mali riadne informovať a problém by sme riešili, to ste ale žiaľ neurobili.

Navyše zvláštne je, že na túto chybu neprišiel mechanik hneď po montáži, ale až Vy doma, ako píšete. Nevideli sme diery, ktoré spomínate, ale kľudne ste si mohli zavariť otvory na vytekanie kondenzu z tlmiča, ktoré sú tam schválne.

Tím PDMAUTO.sk

Osobne neodporucam, mal som obj nieco ine stym ze ma kontaktovali ze to neni a odporucili mi inu znacku , nakoniec to bol cinsky suviks a nefungovalo ako malo.. cize odporucaju z coho maju marzu nech je kvalita aka chce. ( jasne ze ked to pouzijete tovar uz vratit nemozte )Pokial nemaju co chcete zruste obj az mozem poradit. Urcite tam uz nic neobjednam. Iny tovar maju bez sk ci cz prekladu , iba nalepeny polsky takze ocividne ich ani nezaujima ze preklady by mali byt prelozene,no to len pomimo..

Reakcia obchodu PDM auto

kontaktovali sme Vás nie preto, aby sme Vám odporučili inú značku, ale preto, lebo Vami objednaný tovar sa v čase odoslania objednávky vypredal. Preto sme Vám ponúkli inu značku, všetko Vám riadne vysvetlili a Vy ste so zámenou súhlasili. Len pre zaujímavosť jednalo sa o zámenu značky Bosch za výrobcu Hella, čo rozhodne nie je žiaden "cinsky suviks", ako to nazývate. Je to cenovo aj kvalitatívne podobná značka ako Bosch.

Možno ste si ani neprečítali obchodné podmienky, pretože tam by ste sa dozvedeli, že nami predávaný tovar je výhradne určený na odbornú montaž, napríklad v autoservise a návod k výrobku sa posiela len v prípade, že to povaha výrobku, spôsob a doba jeho používania vyžaduje, čo autosúčiastky nespĺňajú.

Vaša recenzia vysvetluje aj to, že ako píšete, produkt nefungoval, ako mal. Pokial ste hľadali návod, tak je zrejme, že ste si súčiastku montovali sám a teda montáž nezverili odbornému servisu. Práve v tomto môže byť problém, o ktorom ste nás dokonca ani neinformovali. Poliaľ by ste tak urobili, tak by sme sa určite snažili problém vyriešiť tak, ako je u nás zvykom.

Hoci Vaša recenzia nebola z Vašej strany pravdepodobne myslená pozitívne, tak ju za pozitívnu považujeme, nakoľko sme mali možnosť tento problém vysvetliť a tak dostávame možnosť informovať našich ďalších zákazníkov, aby sa vyvarovali podobným chybám.

Prajeme pekný deň.
    PDM Autosúčiastky s.r.o.

• Nebol doručený originál diel nepasovala elektricka napichovačka

Reakcia obchodu PDM auto

mrzí nás Vaša recenzia, zvlášť keďže Vám bol doručený diel presne v zmysle Vašej objednávky a podľa vlastných slov
    ste ho namontovali a funguje presne ako má.

• Pomale vybavenie objednavky
    • Portal neukazuje realny stav poloziek na sklade

Objednal som si podlozky ktore mali podla portalu na sklade, opak je pravdou. Objednavku som odoslal 27.4. Az v Pondelok 2.5 mi volal pan z PDMauto ze podlozky nemaju a ci mi mozu poslat nove. Do telefonu som povedal ano ale ze do stredy 4.5 musia prist nakolko som objednany na servis a podlozky budem potrebovat. Dnes je streda 4.5 a podlozky stale nemam, v servise sa budem musiet preobjednavat a vybavovat si nove volno. Na stupnici od 1-10 kde 1 je nespokojny a 10 spokojny hodnotim obchod na (minus) -10. Obchod je nespolahlivy a pomaly, urcite si z neho nebudem nakupovat ani ho nebudem odporucat.

Reakcia obchodu PDM auto

mrzí nás Vaša recenzia. Nikde na stránke neuvádzame, že máme tovar na sklade tak, ako píšete, ale jasne deklarujeme dodanie do 1-3 pracovných dní.

V tomto prípade žiaľ došlo ku chybe v komunikačnom systéme kuriérskej spoločnosti
    smerom k výdajnému miestu. Situáciu sme s Vami dnes promptne telefonicky doriešili, veríme,
    že k Vašej spokojnosti.

Tím PDMauto.sk

• Tovar bol dorúčený včas ,ale oOE čislo 7700 420 736 bolo letovačkou úplne znehodnotené a zariadenie /motorček : nastavenie sklonu svetiel ,bol zadretý a nefunkčný. Cena s dopravou bola 23,80 EUR.

Reakcia obchodu PDM auto

s údivom sme si prečítali Vašu recenziu. V prvom rade je bežné, že OEM číslo vyrazené priamo na tovar je odstraňované samotným výrobcom - keďže diely s vyrazeným OEM číslom sú dodávané len do prvovýroby.

Typickým príkladom je značka Lemförder, ktorá odstraňuje nie len OEM čísla dielov, ale i logá jednotlivých automobiliek.

Je pre nás nepochopiteľné, že ak je diel nefunkčný ako píšete, tak ste nás doposiaľ o probléme vôbec neinformovali a dozvedáme sa to až z recenzie. Nuž, ak o probléme nevieme, ťažko Vám môžeme pomôcť ho vyriešiť.

Tím PDMauto.sk

Súčiastku som objednal 21. 4. 2022, 16:45 po telefonáte s predajcom mi potvrdil že súčiastka je skladom a bude mi doručená.Okamzite som zaplatil 21. 4. 2022, 16:55 prišiel e mail -Vaša objednávka č.113710 bola akceptovaná obchodným oddelením a čaká na spracovanie a expedíciu. 25. 4. 2022, 9:50 mi volá predajca že som objednal súčiastku ktorá není skladom ,ponúkol mi inú značku za tú istú cenu!Overil som si cenu 44,34€ ja som zaplatil 46,23€ volám naspäť že je rozdiel v cene presviedčal ma že sa cena zmenila že to stojí 46,23€ a ja mu hovorím že to vidím na stránke že súčiastka stojí 44,34€.A odrazu že mám pravdu a rozdiel ceny mi bude vrátený na účet.Tovar mi prišiel 26.4.2022.

Reakcia obchodu PDM auto

toto je presne ten pripad, kedy sa hovori – za dobrotu na zobrotu. Cena v case objednania bola v skutocnosti presne taka, ako Vam hovoril nas operator, no eshop je priamo napojeny na nasich dodavatelov a v priebehu casu sa stavy skladov a ceny menia. Cize napriklad cena sa moze menit niekolkokrat denne hore, ale aj dole.

Ked ste nam volali, tak ste boli taky neodbytny, ze nas operator Vam teda vyhovel a nakoniec Vam 2,14€ vratil, co sme zatial nikdy neurobili a ani uz v buducnosti neurobime, pretoze sa to zbytocne obratilo proti nam. V skratke sme Vam doplatili zo svojho cenu, ktora uz v tom case nebola aktualna, pretoze sme chceli, aby ste boli spokojny.

Tím PDMAUTO.sk

Neaktualne informacie o dostupnosti tovaru a ceny, o ktorom vas informuju az po 48h.

Reakcia obchodu PDM auto

nevieme čo konkrétne máte na mysli pod pojmom „informácia o dostupnosti“, nakoľko uvádzame dodanie univerzálne a to do 1-3 pracovných dní.

Vy ste si objednali tovar, ktorý bol u dodávateľa na sklade posledný kus. V čase spracovania objednávky sa vypredal a teda nám nebol doručený, o čom sme Vás okamžite informovali. Áno, toto sa výnimočne stane, ale nie je to pravidlom tak, ako to píšete Vy.

• ina sučiastka

poslali mi sučiastku na ine auto
    prvý a posledný nakup na pdm

Reakcia obchodu PDM auto

poslali sme Vám presne taký tovar, aký ste Vy sám objednali a teda za to, že Vám nepasuje naozaj nemôžme.

Počas celého procesu objednávky zákazníkov vzývame na napísanie VIN čísla, aby sme overili kompatibilitu tovaru. Vy ste však nič také neurobili a žiadne informácie ste do objednávky nenapísali.

Dokonca ani po doručení objednávky ste nás nekontaktovali a neinformovali nás, že ste si objednali nesprávnu súčiastku. Ešte aj vtedy sa to dalo napraviť, nakoľko nemáme problém Vám nepasujúci tovar vymeniť za správny.

Stačí si pozrieť recenziu pod tou Vašou, kde náš zákazník vyzdvihuje práve spomínanú pomoc s nákupom a teda potvrdzuje naše slová.

Tím PDMAUTO.sk

• Repasovaný tovar za cenu nového !!!

Reakcia obchodu PDM auto

v žiadnom prípade nešlo o repasovaný tovar. Nebol Vám účtovaný ani príplatok za repas starého dielu a ani nie je požadované vrátenie starého dielu ako je pri repasovaných dieloch zvykom.

• Poškodený dotlcene výfukové potrubie

Nie som vôbec spokojný,akoby ten tovar vytiahli zo šrotoviska

Reakcia obchodu PDM auto

mrzí nás Vaša recenzia zvlášť z dôvodu, že chyba nevznikla na našej strane.
    Výfuky sme istý čas balili, no doručované boli k zákazníkom v katastrofálnom stave
    práve z dôvodu, že kuriéri s krabicami hádzali.

Z tohto dôvodu výfuky nebalíme, kuriér ho teda musí chytiť do ruky a s ohľadom na rozmer
    a váhu by s ním (tak ako so žiadnou inou zásielkou) nemal hádzať, čo sa však zjavne nestalo.

V tomto prípade je v prvom momente dôležité riešiť stav zásielky s kuriérskou spoločnosťou,
    ktorá je za stav, v akom je tovar doručený, zodpovedá.

Záverom dodávame,že sme sa Vás snažili telefonicky kontaktovať, no žiaľ neúspešne.

• Ceny a výber tovaru
    • Možnosť overiť diely podľa vin
    • Horšia orientácia na stránke,
    • Dlhšie doby dodania
    • Personál

Objednaný tovar nebol dostupný na predajni mi ponúkli raz tak dráhu náhradu vraj s rovnakými parametrami od identickeho výrobcu a nakoniec áno nepaspvala

Reakcia obchodu PDM auto

Situáciu sme sa dnes s Vami snažili riešiť telefonicky a ako sme sa dozvedeli, tak "nepasujúci" diel ste vlastne použili
    a je namontovaný a teda nie je pravdou, že náhrada nepasovala.

Mrzí nás teda, že napriek vybavenie objednávky a použitiu dielov ste nespokojný.

Tím PDMauto.sk

• Tovar bol ledva zabalený, zázrak, že prišiel bez poškodenia, bola som veľmi nespokojná.

Reakcia obchodu PDM auto

ako sme Vám písali už aj v mailovej komunikácii - tovar od nás odchádza vždy nepoškodený a dôkladne zabalený, v opačnom prípade by nám kuriér zásielku neprevzal do dopravy. V prípade, že je tovar poškodený riešime veci okamžite s kuriérskou spoločnosťou a v prospech nášho zákazníka.

Prajeme pekný deň. Tím PDMauto.sk

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.