Zákazníci pri obchode za posledný polrok najčastejšie zmieňujú

nízke ceny. čo som si objednal prišlo. Hlavne kompresor klimatizácie Mahle Behr sa tažšie zhána.

• Rýchle dodanie
    • Prišlo čo bolo objednané

• sortiment

rychle dodanie skvela cena

Su na jednicku.

vsetko prislo ok

• ochota, rýchle dodanie, vyhovujúce ceny

som veľmi spokojná...milý a ochotný pracovník, s ktorým som komunikovala...odporúčam

Perfektná komunikácia overenie autodielov podľa vín čísla a veľmi rýchle doručenie obchod môžem len doporučit.

• Rýchle odoslanie, objednávku som mal o 2 pracovné dni doma

• Rýxhle dodanie tovaru,dobrá cena

• Komunikácia
    • Rýchle doručenie

• Dobre ceny
    • Komunikácia,bez problémov sa dovolate

Spokojný

• Rýchla reakcia

Som spokojný s doručeným tovarom. prišlo to na čas.

• Spokojny.

• Rýchlosť dodania .
    • Neviem

Seriózne jednanie .

• Tovar bol doručený včas

Dobry deň. napriek objednávke náhradného dielu , zaslanie vin čísla a kódu motora a porovnaniu čísla dielu s originálnym číslom na pôvodnom diely, mi došla hadička odvetrania hlavy valcov ,ktorá bola označena len nejakým číslom na obale a absolútne nepoužiteľná/ani tvarom ,dĺžkou a priemerom/ , vybrane tlmiče zadnej nápravy , došli po komunikácii s vašim zamestnancom a odobrene podľa vin . žiaľbohu horné uloženie tlmiča ,sa nezhodovalo s pôvodným dielom a vyžadovalo úpravu a časť horného uloženia nebolo možne ani použiť . kdeže je to tretia objednávka pri ktorej sa stale vyskytuju nezrovnalosti ,musím prehodnotiť ďalší nakup.

Reakcia obchodu PDM auto

Diely vo Vašej objednávke boli skontrolované podľa VIN čísla a mali by byť správne. Všade však uvádzame, že ani kontrola podľa VIN čísla nie je na 100% presná, pretože sa vyskytnú aj chyby v programe pre VIN čísla.

Preto takisto uvádzame, že pred montážou je diely potrebné poriadne skontrolovať a porovnať s pôvodnými dielmi a až následne montovať.

Sám píšete, že už máte tretí problém s dielmi podľa VIN, z toho vyplýva, že zrejme bude problém napríklad v samotnom VIN čísle (v dokladoch k vozidlu a pod.).

Škoda však, že ste nás o tom, že Vám diely nepasujú vôbec neinformovali a dozvedáme sa to len z recenzie. Bez problémov by sme situáciu vyriešili k Vašej spokojnosti.

S pozdravom

Tím PDMauto.sk