• Po týždni mi nič neprišlo,len ospravedlneniea mailom

Reakcia obchodu Parfems.sk

objednávky jste stornoval v ten samý den, kdy jste ji vytvořil, proto nebyla vůbec odeslána.

Parfems.sk

Kedze mam doma staru vonavku tak som mal moznost novu vonavku porovnat a nevonia vobec ako original - povodna.

Reakcia obchodu Parfems.sk

Vámi zakoupené zboží bylo vyrobené jako edice 2022, nelze jej tedy porovnávat se starším zbožím.

Parfems.sk

Tovar nedorazil. Packeta Box sa neotvoril. Komunikácia s Packeta cez email aj tel. Neodpovedali. Parfems na email neodpovedal tiež. Tovar zaplatený no zatiaľ nedorucebý.

Reakcia obchodu Parfems.sk

pokud se Vám neotevřel Packeta box, je nutné kontaktovat společnost Packeta na kontaktu uvedeném na boxu.

S podobným případem jsme se nikdy nesetkali.

Parfems.sk

• Parfém mi prišiel bez vrchnáku

Reakcia obchodu Parfems.sk

objednala jste si použité zboží v ceně 12.36 euro, popis zboží byl uveden v popisu.

Parfems.sk

Príde mi, že parfém nie je plný a vôňa je iná ako originál. Túto vôňu kupujem opakovane. Teraz som sa rozhodla objednať cez vás kvôli nižšej cene

Reakcia obchodu Parfems.sk

dle našich záznamů jste uvedený parfém zakoupila poprvé, tedy pokud jej porovnáváte s dříve zakoupeným, nejedná se o totožné zboží.

Otravné e maily

Otravný zákazník,

který si objednává věci od značky Adidas, ale nikdy to nezaplatí... :)

Parfems.sk

Objednala som pánsku toaletnú vodu tester, po doručení som zistila, že rozprašovač na flakóne nefunguje, tovar som reklamovala a musela zaslať späť predajcovi, nákup sa mi tak predražil o poštovné do ČR.

Reakcia obchodu Parfems.sk

rozprašovač byl bohužel ucpaný, stačilo flakónem zatřepat a již opět fungoval :)

Parfems.sk

Lanvin Eclat D´Arpege kupujem pravidelne už roky, no to, čo mi prišlo, nema vobec nic spolocne s tymto produktom, len asi obal a flasticku. Je to ako dezinfekcia vo flasticke od parfemu.

Reakcia obchodu Parfems.sk

vaší objednávku evidujeme jako nepřevzatou...

• Dobre ceny
    • Parfem, ktory som si objednala -Montblanc- vonia uplne inak ako by mal. Pre mna velke sklamanie a uz si odtial vone neobjednam.

Reakcia obchodu Parfems.sk

objednal jste si parfém Mont Blanc Signature, což je novinka, pokud tedy voní jinak, než jste čekal, nejde s tím nic dělat, maximálně si stěžovat v Alpách :)

parfems.sk

• Dlho mi objednávka neprišla
    • Ani vrchnak, Ani krabica, vona velmi rychlo vyprcha, a skoro 50 Eur za taky smejd! Hanba vam!

Neklamte ludi!

Dlha cakacia doba. Tovar zaplateny vopred na ucet po tyzdni mi poslali mail ze nemaju platbu. Vypis z uctu ich presvedcil. Tovar za viac ako 70eur a doprava mala byt zadarmo ale aj tu dokazali pripocitat. O com to potom je?

• U mnohých produktov nieje uvedená ani základná špecifikácia - či sa jedna o parfum, alebo o toaletnu vodu. Ja som chcel kúpiť parfum a po doručení som zistil te je to toaletna voda. Neviem či je podobný chaos aj u iných značiek, ale u Jean Paul Gaultier je to velmi neprehľadné.

Dobrý den na Heuréce Juraji, v objednávce Michaelo,

koupila jste si výrobek s označením EDT, což je toaletní voda, u všech výrobků je uvedena specifikace.

Jestli nebude chyba někde jinde, když ani nevíte, jak se jmenujete :))

Parfems.sk

Do dnešného dňa som tovar neobdržala!

Reakcia obchodu Parfems.sk

a ani neobdržite, když jste jej nezaplatil :)

Parfems.sk

• Nič som si neobjednala a prišiel mi mail miesto pani ktorá si niečo objednala
    • Kontaktovať firmu bolo nemožné
    • Neobjednávať nič lebo pletú objednávky

Pani ktorá si niečo objednala nedostala info o zásielke a mne prišiel mail ze ma čaká zásielka keď som si nič neobjednala. Kontaktovať firmu je nemožné. Neodporúčam

• firma sidli. v CZ musel som platit kuriera do CZ
    • tovar mi prišiel poškodený a použivaný evidetne že ho niekto použival nebola žiadna org. krabica
    • neodporúčam
    • popis produktu sa nezhodoval s tovarom..
    • obrázok produktu na webe nesedel s doručeným tovarom...
    • jedná veľká chyba kupovať niečo cez tento obchod.

Dobrý den Matěji,

koupil jste u nás Equa Basic Dark Grey, který je zobrazen a zabalen tak, jak se nyní dodává výrobcem, nijak jste nás nekontaktoval, pokud byste tak učinil, rádi bychom s Vámi kvalitu Vám dodané termoláhve zkontrolovali.

Parfems.sk

• Podvodná firma, zaškrtne za Vás nejakú nezmyselnú službu (rychla vymena atd) za 1 Euro, o ktorú 99% ludi nema zaujem, pri objednavke som si to nevsimol. Taketo doplnkove doplatkove sluzby by nemali byt zaskrtnute bez suhlasu zakaznika!!!!

• Objednal som si parfém a mi opäť došla toaletná voda.

Objednáte jedno príde druhé celé zle.

Dobrý den Jáne Batíku,

objednal jste si EDT Cristian Ronaldu za 20 euro a dostal jste EDT Cristian Ronaldu za 20 euro, píšete, že opět, ale u nás poprvé, kde bude asi chyba... ?:))

• Dlhé dodanie

• Objednávku mi doručili do inej zásielkovne bez akéhokoľvek oznámenia.

Reakcia obchodu Parfems.sk

..ano, do té, co jste si vybrala :)))