Tovar stale nemam, je to uz cely tyzden. Online shop nemoze mat taketo doby dodania. Vsetky polozky boli na sklade, vraj mate vela objednavok. Pytam sa, ma toto zakaznika zaujimat???? Za mna sklamanie. Ak nejaky online obchod vie prijat objednavku a na druhy den ju expedovat nemam ospravedlnenie preco iny obchod by nemal.

Reakcia obchodu Parfems.sk

ke zpoždění Vaší objednávky došlo z důvodu státních svátků v České republice ve dnech 5. a 6. 7., děkujeme za pochopení.

Parfems.sk

• tovar zatiaľ nedorazil tak nemôžem hodnotiť

• Priaznivé ceny
    • Dlhe vychystavanie a doba dodania - 6 dni od objednania je skutočne dlhá doba
    • Nedostatočne zabalenie, čo spôsobilo, že sa jeden výrobok počas prepravy pootvoril a časť z neho vytiekla

Parfems.sk

Ziaden mail z eshopu, ze tovar bol expedovany, po viac ako tyzdni, ziadna odozva.

• Lacoste Esentials som používal roky a v novom obale je ako rozriedený, aj ak sa nastriekam viac tak rýchlo vyčuchne.Pri reklamácii musíte tovar na svoje náklady zaslať do ČIECH. Vrátia Vám len 75 percent ceny tovaru, tak sa Vám to ani neoplatí vracať.

• Nekvalitný produkt
    • Úplne iná vôňa

• Drahé

Radovane,

a není lepší si kupovat dražší věci ?

:))

Parfems.sk

• Krabica od balíka bola zničená a prišiel dosť neskoro

Krabice neprodáváme :)

• Tovar mi prisiel neskoro

Skôr prišiel dotazník na ohodnotenie obchodu a zakúpených produktov, ktoré ešte nedošli aj napriek platbe vopred.

Vôňa parfumu nebola originálna.

Tovar som objednala pred viac ako týždňom a stale mi nebol doručený. Nie sú sviatky ani predvianočné obdobie. Nedostatočne zvládnutá logistika. Neodporúčam.

Zaplatila som objednavku cez on line ba kovou kartou a bolo mi napisane ze pltba nepresla niekde sa zasekla.
    Nemam abi peniaze ani tovar, ze vraj mi vratia moje peniaze do 4 tyzdnov.
    Bordel !!!

Aleno,

bordel máte bohužel pouze Vy na své kartě, platba se neuskutečnila, protože na Vašem účtu nebylo zřejmě dost peněz.

S tím Vám nepomůžeme :)

Parfems.sk

• Poslaný použitý tovar!!!

Neodporúčam nákup z Parfems.sk.Objednal som si tester toaletnej vody Paco Rabanne Invictus.Flakón bol použitý a chýbalo v ňom cca 10ml obsahu.Pre mňa týmto nákupom táto firma skončila!!!

Václave,

objednal jste si použité zboží, kde bylo uvedeno, že byla část obsahu použita, vše bylo v jeho popise.

Tomu odpovídala i cena - platil jste 48 euro, běžná cena je při tom cca. 66 euro.

Za nás je vše v pořádku...

Parfems.sk

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Prekvapilo ma, že reklamačné oddelenie je v ČR. Tým pádom je poštovné podstatne vyššie ako na SK

Reakcia obchodu Parfems.sk

Štěstí přeje připraveným, ne překvapeným :)

Parfems.sk

Objednala som si 2 parfemy, jeden parfem mi poslali pokazeny, hotovy smrad, poputuje rovno do kosa.

Reakcia obchodu Parfems.sk

Nivea za 5,93 euro je pokažená ?

Pokud ano, nemazat, ale reklamovat :)

Parfems.sk

• Nič som si neobjednala a stále mi chodia maily ze mam zásielku niekde a je tam meno inej pani. Maju v tom dobrý neporiadok !!! Už to tak bolo viackrát.
    • Žiadne číslo ani kontakt aby to zrušili a posielali mail správnej osobe

Siso,

tak tedy nevím, zásilka je na jméno SIsa a vyzvedla jste si ji i zaplatila.

Email je Váš, jinak byste zde nemohla reagovat, tedy jestli v tom nemáte neporiadok Vy... :)

Parfems.sk

Doteraz som nedostala tovar, ktory som si objednala. Tovar ze zaplateny. Volala som uz 3 krat na vašu infolinku

Dobrý den Karin,

velice nás to mrzí, Vaši objednávku přepravce nemůže najít, situaci již aktivně řešíme...

Parfems.sk

• Tovar objednaný pred tromi týždňami stále nedoručený, analfabeti!

Rebeko,

9.12. a 3 týdny jsou 30.12. a pak kdo je analfabet :))

Mimochodem objednávku jste vyzvedla již 12.12. ...