• Dobrá komunikácia

• často tu nakupujem
    • nie je

spokojnosť

Dobrý deň pani Jaroslava,

ďakujeme za Vašu recenziu. Veľmi sa tešíme Vašej spokojnosti a budeme robiť všetko pre to, aby tomu bolo tak aj naďalej.

• Bola som spokojna

Dobrý deň pani Monika,

ďakujeme krásne za Vašu recenziu. Nesmierne si vážime vašej pozitívnej spätnej reakcie a ďakujeme, že pre Váš nákup ste si zvolili náš e-shop.

ok

Dobrý deň pani Lenka,

ďakujeme krásne za Vašu recenziu. Sme radi, že ste si vybrali práve náš e-shop a budeme robiť všetko pre to, aby ste sa vracali k nám.

Spokonosť maximálna. Dakujem

Dobrý deň pán Jozef,

veľmi pekne ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu. Nesmierne nás teší, že ste bol s našimi službami spokojný.

• Rýchle dodanie, dobrá cena

Dobrý deň pani Jana,

ďakujeme za Vašu recenziu. Našim zákazníkom doručujeme tovar v najvyššej kvalite a za prijateľné ceny, aby si každý našiel u nás to čo hľadá a bol spokojný.

• nakúpil v obchode Parfems.sk pred 2 týždňami

• prevzala som si tovar v inom odtieni , ako som si objednala

Dobrý deň pani Iveta,

ďakujeme za Vašu recenziu. Veľmi nás mrzí daná situácia a môžete nám veriť, že danú situáciu dôsledne preveríme. Samozrejme, tovar nám môžete poslať naspäť reklamáciou alebo formou odstúpenie od zmluvy, kedy vám buď vrátime za neho finančné prostriedky alebo vymeníme z správny odtieň. Ešte raz sa ospravedlňujeme.

• nakúpil v obchode Parfems.sk pred 2 týždňami

• Aby sa na odbernom mieste nedalo platit platobnou kartou,tak to je nonsens!!!Priestori na dolnozemskej ulici mate na urovni,ale to je tak asi vsetko,ale sme 21storoci!!!asi ste sa este nezobudili...
    • Dodacia doba,je prilis dlha na moj vkus a na to,ze vasa konkurencia dodava tovar do troch prac.dni.

Moj nazor na pardems.sk je nic moc obycajny priemerny obchod. Si pamatam pred rokmi urcite lepsiu uroven.
    Teraz u mna znamka 4,5 z 10.

Dobrý deň pán Alexander,

ďakujeme za Vašu recenziu. Čo sa týka platenia len v hotovosti na osobnom odbere, žiaľ z technických príčin máme terminály odstavené. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti a určite do budúcna bude aj táto možnosť dostupná. Vaša objednávka bola vytvorená 6.12.2018. Nakoľko nasledoval víkend a tovar ako sme uvádzali na našej stránke bol na objednávku, Vaša objednávka bola expedovaná 10.12.2018. To predstavuje 2 pracovné dni.

• Rychle dodanie, super cena

Dobrý deň pani Tatiana,

• nakúpil v obchode Parfems.sk pred 2 týždňami

• Rýchlosť dodania a super ceny

Dobrý deň pani Veronika,

• nakúpil v obchode Parfems.sk pred 2 týždňami

dobrý výber a cena, rýchle doručenie

Dobrý deň pani Zuzana,

ďakujeme za Vašu recenziu. Veľmi si vážime Vašej spokojnosti. Zákazníkom sa snažíme priniesť tovar v najvyššej kvalite a samozrejme za čo najlepšie ceny, aby si každý jeden našiel to svoje.

• nakúpil v obchode Parfems.sk pred 2 týždňami

som spokojná s nákupom dobré ceny a profesionálny prístup k zákazníkom. Ďakujem

Dobrý deň pani Jana,

veľmi pekne ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu. Nesmierne nás teší, že ste bola s našimi službami spokojný.

• nakúpil v obchode Parfems.sk pred 2 týždňami

• rýchle vybavenie, spoľahlivá dodávka

Dobrý deň pán Róbert,

veľmi pekne ďakujeme za Vašu recenziu. Nesmierne ste nás potešili. Pre našich zákazníkov sa snažíme robiť maximum. Pevne veríme, že aj pre svoj budúci nákup si vyberiete práve náš e-shop.

• Osobný odber v Petržalke
    • Dobré ceny
    • dlhšia doba dodania

• Pohodlny a rychly nakup
    • Nemam vyhrady

Dobrý deň pán Jozef,

veľmi pekne ďakujeme aj za Váš názor. Teší nás Vaša spokojnosť s našim e-shopom. Snažíme sa robiť maximum pre našich zákazníkov.

• možnosť bezproblémového parkovania
    • nemožnosť platiť kartou

Dobrý deň pán Štefan,

ďakujeme za Vašu recenziu. Veľmi si vážime Vašej spokojnosti. čo sa týka platby na osobnom odbere len v hotovosti, samozrejme pracujeme na to, aby bola možnosť platiť aj kartou. Snažíme sa vyhovieť zákazníkom v každej situácii.

• Spokojná

Dobrý deň pani Anna,

Výhoda

Dobrý deň pani Eva,

veľmi pekne ďakujeme aj za Vašu recenziu. Budeme aj naďalej robiť všetko preto, aby ste s našimi službami boli spokojná.

• nakúpil v obchode Parfems.sk pred 3 týždňami

Žiadna komunikácia s obchodom. Nedostala som žiadny potvrdzujúci email o objednávke, ani o tom ze to tovar nemajú na sklade. Osobne som tam musela zavolať aby som zistila v akom správe je objednávka. Absolútna ignoracia ohľadne vybavenia a komunikácie.

Dobrý deň pani Mária,

ďakujeme za Vašu recenziu. Vašu objednávku ste si vytvorili 29.11.2018. Nakoľko tovar, ktorý bol na objednávku ako aj uvádzame na našej stránke, jeho doručenie sme vám zabezpečili do 5 pracovných dní. To predstavuje, že Vaša objednávka bola expedovaná 6.12.2018 a 7.12.2018 Vám mala byť doručená. Vo svojej objednávke ste žiadali aby Vám tovar bol doručený do 10.12.2018, na čo sme prihliadali a aj objednávku doručili. Rovnako 6.12.2018 ste boli o svojej objednávke kontaktovaná.

• nakúpil v obchode Parfems.sk pred 3 týždňami

• Spätný kontakt veľmi dobrý.