• nakúpil v obchode Parfems.sk pred 2 týždňami

• Výhoda spočíva v možnosti pohodlnej objednávky, zároveň bezpečného doručenia

Dobrý deň pani Katarína,

ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie a veríme, že aj naďalej budete s našimi službami spokojná. To je pre nás veľmi dôležité a našou prioritou aby bol náš zákazník spokojný od vytvorenia objednávky až po jej doručenie.

• zasielkovna

Dobrý deň pani Mária,

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie a čas venovaný recenzii.

• nakúpil v obchode Parfems.sk pred 2 týždňami

• Dobrá cena a rýchlosť dodania

Nemám

Dobrý deň pani Darinka,

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše hodnotenie, veľmi sa tešíme Vašej spokojnosti.

• nakúpil v obchode Parfems.sk pred 2 týždňami

• Tovar doruceny do domu, platba na dobierku

Dobrý deň pani Alžbeta,

ďakujeme Vám veľmi pekne za Vaše hodnotenie a čas ktorý ste tomu venovali. Vážime si každé jedno hodnotenie našich zákazníkov.

• cenovo dobré

páči sa mi ich web stránka v porovnaní s ich konkurenciami

Dobrý deň pani Jaroslava,

ďakujeme Vám veľmi pekne za Váš čas venovaný napísaním recenzie. Budeme aj naďalej robiť všetko preto aby sme boli ešte lepší v poskytovaní našich služieb.

• nakúpil v obchode Parfems.sk pred 2 týždňami

Rýchle a cenovo dostupné.

Dobrý deň pani Elena,

ďakujeme Vám veľmi pekne za Vaše hodnotenie. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť a to nás ženie v pred byť ešte lepšími.

• Škoda, že bol zrušený osobný odber v Petržalke za 1 Euro

Dobrý deň pani Izabela,

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše hodnotenie. V Bratislave máme otvorený nový osobný odber, ktorý sa nachádza na adrese Ivánska cesta 26 a momentálne je osobný odber bez poplatku 1€.

• nakúpil v obchode Parfems.sk pred 2 týždňami

• cena, kvalita, rýchle dodanie

Dobrý deň pani Nikola,

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaša hodnotenie a čas, ktorý ste mu venovali. Veľmi si to vážime.

• nakúpil v obchode Parfems.sk pred 3 týždňami

Pre mňa určite výhoda,kuriér mi prinesie balík domov,nemusím stáť na pošte v dlhých radoch.Balík super zabalený,tovar doručený v perfektnom
    stave.Ďakujem

Dobrý deň pani Miroslava,

• nakúpil v obchode Parfems.sk pred 2 týždňami

Dokonalá komunikácia a super rýchle dodanie.

Dobrý deň pani Oľga,

veľmi pekne Vám ďakujeme za hodnotenie a za čas jemu venovaný. Každé jedno hodnotenie od nášho zákazníka nás ženie v pred, byť v našej práci ešte lepší.

• Široká škála dostupnosti
    • Pomerne nízke ceny produktov
    • Podrobný popis produktu

Dobrý deň pán Ivan,

veľmi pekne ďakujeme za Vaše hodnotenie. Nesmierne nás teší Vaša spokojnosť s našim e - shopom, veríme že tomu bude tak aj naďalej. Urobíme maximum preto aby tomu tak bolo, aj naďalej sa budeme snažiť robiť maximum pre našich zákazníkov.

• nakúpil v obchode Parfems.sk pred 3 týždňami

• Rýchla a bezproblémová komunikácia.
    • Žiadne

Dobrý deň pán Ján,

• nakúpil v obchode Parfems.sk pred 3 týždňami

Doručenie tovaru rýchle (2 dní), maximálna spokojnosť. Avšak telefonicky skontaktovať sa mi nepodarilo v priebhu pár dní ani na jednom z uvedných čísiel. Ináč maximálna spokojnosť, odporúčam.

Dobrý deň pani Anna,

Vaša spokojnosť nás veľmi teší a poháňa vpred, preto sme presvedčený o tom , že s nami budete mať aj do budúcna len dobré skúsenosti.

• nakúpil v obchode Parfems.sk pred 3 týždňami

produkt ISSEY MIYAKE L´Eau D´Issey Summer Homme 2016 - toaletná voda 125 ml (3ks) mi nebol doručený, namiesto toho ste mi bez akejkoľvek informácie zabalili a predali ISSEY MIYAKE L´Eau D´Issey Summer Homme 2017 - toaletná voda 125 ml (3ks) INÚ LETNÚ EDÍCIU nie 2016 ako bola objednávka a je uvedené aj v bločku ale 2017. Toto jednanie považujem za NESERIÓZNE z Vašej strany!

• Široký Sortiment
  • nakúpil v obchode Parfems.sk pred 4 týždňami

• Nizke ceny
    • Dlha dodacia doba
  • nakúpil v obchode Parfems.sk pred 4 týždňami

dlzka dodania na webe 1-2 pracovne dni, realita 10 dni., tovar bol darcek, ktory som dal skoro tyzden po narodeninach, vdaka :-(

Dobrý deň pán Radovan,

veľmi nás mrzí oneskorená dodacia doba.Ako sme Vás informovali emailom, skladom sme z Vami objednanej vône nemali dostatočný počet ks na sklade. Akonáhle nám bol tovar od dodávateľa doručený, Vašu objednávku sme Vám ihneď expedovali.
    Veľmi nás mrzí, že sme Vám objednávku nevedeli do uvedeného dátumu.

Veríme však, že v prípade ak sa u nás rozhodnete nakúpiť znovu, bude Vám objednávka doručená v čo najkratšom čase.

• nakúpil v obchode Parfems.sk pred 1 mesiacom

• kvalita tovaru,rychlé dodacia lehota

Dobrý deň pani Stanislava,

• Rýchlosť dodania
    • Výborná komunikácia

Dobrý deň pani Stanislava,

• nakúpil v obchode Parfems.sk pred 1 mesiacom

• Dostupné ešte nejaké druhy testerov

Super :)

Dobrý deň pán Lukáš,