• nakúpil v obchode Parfems.sk pred 2 týždňami

• Rýchla a bezproblémová komunikácia.
    • Žiadne

Dobrý deň pán Ján,

ďakujeme Vám veľmi pekne za Váš čas venovaný napísaním recenzie. Budeme aj naďalej robiť všetko preto aby sme boli ešte lepší v poskytovaní našich služieb.

• nakúpil v obchode Parfems.sk pred 2 týždňami

Doručenie tovaru rýchle (2 dní), maximálna spokojnosť. Avšak telefonicky skontaktovať sa mi nepodarilo v priebhu pár dní ani na jednom z uvedných čísiel. Ináč maximálna spokojnosť, odporúčam.

Dobrý deň pani Anna,

Vaša spokojnosť nás veľmi teší a poháňa vpred, preto sme presvedčený o tom , že s nami budete mať aj do budúcna len dobré skúsenosti.

• nakúpil v obchode Parfems.sk pred 2 týždňami

produkt ISSEY MIYAKE L´Eau D´Issey Summer Homme 2016 - toaletná voda 125 ml (3ks) mi nebol doručený, namiesto toho ste mi bez akejkoľvek informácie zabalili a predali ISSEY MIYAKE L´Eau D´Issey Summer Homme 2017 - toaletná voda 125 ml (3ks) INÚ LETNÚ EDÍCIU nie 2016 ako bola objednávka a je uvedené aj v bločku ale 2017. Toto jednanie považujem za NESERIÓZNE z Vašej strany!

• Široký Sortiment
    • Dobré Ceny
    • Komunikácia
    • Rýchle Dodanie
    • Platba Kartou

• Nizke ceny
    • Dlha dodacia doba
  • nakúpil v obchode Parfems.sk pred 3 týždňami

dlzka dodania na webe 1-2 pracovne dni, realita 10 dni., tovar bol darcek, ktory som dal skoro tyzden po narodeninach, vdaka :-(

Dobrý deň pán Radovan,

veľmi nás mrzí oneskorená dodacia doba.Ako sme Vás informovali emailom, skladom sme z Vami objednanej vône nemali dostatočný počet ks na sklade. Akonáhle nám bol tovar od dodávateľa doručený, Vašu objednávku sme Vám ihneď expedovali.
    Veľmi nás mrzí, že sme Vám objednávku nevedeli do uvedeného dátumu.

Veríme však, že v prípade ak sa u nás rozhodnete nakúpiť znovu, bude Vám objednávka doručená v čo najkratšom čase.

• nakúpil v obchode Parfems.sk pred 3 týždňami

• kvalita tovaru,rychlé dodacia lehota

Dobrý deň pani Stanislava,

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Nesmierne nás teší Vaša spokojnosť s našim e - shopom, veríme že tomu bude tak aj naďalej. Urobíme maximum preto aby tomu tak bolo, aj naďalej sa budeme snažiť robiť maximum pre našich zákazníkov.

• Rýchlosť dodania
    • Výborná komunikácia

Dobrý deň pani Stanislava,

• nakúpil v obchode Parfems.sk pred 1 mesiacom

• Dostupné ešte nejaké druhy testerov

Super :)

Dobrý deň pán Lukáš,

• nakúpil v obchode Parfems.sk pred 1 mesiacom

Urobte si niečo s firmou čo Vám to nosí sú to neschopaci ...

Dobrý deň pán Július,

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Poprosíme Vás aby ste nás kontaktovali na email info@parfems.sk s informáciu či bol nejaký problém s dodaním Vašej objednávky, nakoľko doposiaľ od Vás neregistrujeme žiadny email.

• prehladne stranky
    • siroky sortiment
    • rychle dorucenie

Dobrý deň pán Jiří,

ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie a za čas jemu venovaný aj keď nás veľmi mrzí že nás ako obchod neodporúčate. Preverovali sme Vašu objednávku a odoslaná Vám bola v stanovenom dátume. V prípade ak sa vyskytli problémy pri doručení Vašej objednávky Vás poprosíme o informáciu.

• nakúpil v obchode Parfems.sk pred 1 mesiacom

• od zadania objednávky rýchle dodanie tovaru

Dobrý deň pán Ľuboš ,

• nakúpil v obchode Parfems.sk pred 1 mesiacom

-skela komunikacia, rychle dodanie. produkt dokonaly

Dobrý deň Nika,

Veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie a čas venovaný recenzii.

• Veľmi rýchle dodanie.

Dobrý deň pani Oľga ,

• nakúpil v obchode Parfems.sk pred 1 mesiacom

Skvele ceny v porovnani s beznymi drogeriami

Dobrý deň pani Ľubica,

ďakujeme Vám veľmi pekne za Vaše hodnotenie a čas,ktorý ste tomu venovali. Veľmi si to vážime.

• nakúpil v obchode Parfems.sk pred 1 mesiacom

• velmi zla komunikacia zo strany obchodu

Dobrý deň pán Tomáš,

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Preverovali sme Vašu objednávku kde mohla nastať chyba. Objednávku ste si vytvorili dňa 15.1. a 18.1.2019 Vám bola expedovaná. Stanovený čas dodania ako máme uvedený aj v našich OP sme splnili. Avšak môžeme Vám garantovať, že budeme robiť maximum preto aby sme objednávky vedeli dodať v čo ešte kratšom čase.

7x

Dobrý deň pán Martin ,

ďakujeme Vám veľmi pekne za Vaše hodnotenie a čas ktorý ste tomu venovali. Vážime si každé jedno hodnotenie našich zákazníkov.

Vsetko ok.

Reakcia obchodu Parfems.sk

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše hodnotenie a čas ktorý ste tomu venovali. Veľmi si to vážime a Vaša spokojnosť nás ženie v pred bť v našej práci ešte lepší ako doteraz.

Rýchle dodanie objednávky.

Dobrý deň pani Andrea,