• Predali mi tester, co pri nakupe nebolo jasne a nie som si ista, ci to nie je fake

Reakcia obchodu Parfems.sk

zaslali jsme Vám přesně zboží, které jste si objednala :)

• Spatny tovar
    • Dlha dodavka

Špatná recenzia :)

Parfems.sk

Bohužiaľ mám zlú skúsenosť , prišla mi sms že tovar mi príde a po pol hodine prišla sms ohľadne zrušenia odovzdania tovaru. Parfems zrušená stránka - už som si myslela že ide o podvod , až 27.12 mi prišla sms že tovar príde poobede. S malou dušičkou som čakala či príde daný tovar a nakoniec prišiel - strašne dlho trvalo odovzdanie balíčka a najhoršie že stránka parfums je zrušená.

Reakcia obchodu Parfems.sk

Jano, co jste pila, že píšete takové nesmysly ?

Asi toho bylo hodně, že :))

Parfems.sk

Najprv bol tovar potvrdeny a po niekolkych dnoch mi bolo oznamene ze he vypredany.

Magdaleno,

Vaše objednávka ze 16.12. odešla 17.12. a 18.12. Vám byla doručena.

Parfems.sk

• obchod neriesil stratu zasielky, a doteraz nebola doriesena

• prišla iná vôňa akú som chcela

Reakcia obchodu Parfems.sk

kontrolou jsme zjistili, že Vám bylo dodáno zboží přesně dle Vaší objednávky.

Parfems.sk

• Tovar zaslaný na zle miesto nie na ktorý som zadal

Veľmi zlá komunikácia, objednávku som musel zrušiť nakoľko nebolo jasné kedy tovar doručia aj napriek tomu že bol skladom.

Borise,

Vaše objednávka byla stornována, protože jste ji nezaplatil :)

• N ie dobre objednavanie

Y jsi ale chytrolín :)

Pokud si dáte do košíku 2 výrobky a poté píšete do poznámky, že jste chtěl ještě nějaké přidat, no nevím nevím, kde bude chyba...

Parfems.sk

Tovar bol v obchode skladom.Doprava do dvoch dní. Bol síce sviatok objednávka spracovaná, spustené sledovanie objednávky ale napriek tomu expedovanie a doprava nekonečná.Teraz je siedmi deň a ja tovar stále nemám.

Juraji,

vydržte, rychlostí blesku z Prahy až k Tatrám :)

dľžka dodania - 14.11. zaplatený , 20.11. predaný prepravcovi , 23.11.doručený

• voňavka po streknuti vobec nevonia, neodporučam tuto stranku

Reakcia obchodu Parfems.sk

Tak musíš viacej striekať :)

Parfems.sk

Objednaný parfum bol podľa batchcodu vyrobený v júni 2017, teda bol mi dodaný takmer 6,5 ročný parfum, čo už je na hranici resp. za hranicou životnosti. Z tejto stránky už objednávať nebudem.

Robo,

zřejmě jste zadal batchcode do nějaké stránky na internetu, toto nedělejte, obvykle jsou to podvodné stránky dávající špatné výsledky, které Vás jen lákají na reklamu na nich :)

Námi dodané zboží bylo vyrobeno v březnu 2023.

Nedodrzali dobu doručenia

• ZDĹHAVÉ ,TOVAR ESTE STÁLE NEMÁM

• Ako jediný internetový obchod, ktorý mi nevedel zaslať faktúru na moju firmu. Ani k menu pripísať aspoň IČO. Hoci objednávam aj zo zahraničia, nikdy s tým problém nemali. DOKONCA ANI keď na svojich stránkach mali napísané, že predávajú IBA súkromným osobám. Nie fimám. Táto spoločnosť mi doslova ODMIETLA zaslať FA v znení ako som si na stránkach objednala. To znamená, bez IČA. Ak to bola objednávka na firmu, ktorej nemôžu zasielať, mali mať na stránach jasne zvýraznené!, že firmám tovar neposkytujú, následne ma kontaktovať a peniaze vrátiť.

Ak je to LEGÁLNA spoločnosť, nerozumiem, prečo má problém vystaviť faktúru v znení, v akom je objednaná. Ak s tým problém majú, mali by oboznámiť zákazníka, alebo mu zavolať ako sa mi to tiež v minulosti stalo, či napriek tomu trvám na svojej objednávke!!! A nie, peniaze prijať, ale ďalej sorry!!!??? A tiež ak je to LEGÁLNA spoločnosť??? ako môže predávať výrobky, na ktorých je napísané NO FOR SALE???!!!

Reakcia obchodu Parfems.sk

Ano, opravdu Vám nemůžeme vystavit fakturu, na kterou napíšeme něco jiného než jste si u nás zakoupila...

Stejně tak Vám nemůžeme vystavit fa bez DPH se slovenským DIČ, protože naše registrační číslo je české.

Veškeré naše vystavené faktury jsou plně v souladu se současnou právní legislativou a v žádném případě je nebudeme modifikovat.

Parfems.sk

• objednala som si jeden produkt v dvoch malých baleniach, ale prišiel mi vo veľkom balení 1 ks, čo mi nevyhovuje

objednala jste si
    Redken
    One United Elixir - Multifunkční elixír v péči o vlasy 150ml

a dostale jste
    Redken
    One United Elixir - Multifunkční elixír v péči o vlasy 150ml

...ani trochu ani víc, ani málo ani nic :))

Parfems.sk

Týždeň od objednávky tovar nebol doručený. Toto je neprimerane dlhá doba. To nikoho nepoteší.

Po viac ako týždni, objednávka stále nedoručená

Reakcia obchodu Parfems.sk

ke zpoždění Vaší objednávky došlo z důvodu státních svátků v České republice ve dnech 5. a 6. 7., děkujeme za pochopení.

Informace o tomto byla k nalezení na webových stránkách.

Parfems.sk

Tovar po tyzni stale nedorazil. Bolo by vhod napisat ze tovar dorucujeme po 8-10dnoch nie 2-3 ako mate napisane!

Reakcia obchodu Parfems.sk

Informace o tomto byla k nalezení na webových stránkách.