• Tovar som si objednala 18.12. a dodnes 29.12. mi nebol doručený!!!

Určite tento obchod nemôžem odporučiť, nakoľko objednaný tovar som stále neobdržala. Telefonická komunikácia žiadna. Nikto nezdvíha telefón. Som nemilo prekvapená.

• ok

ok

• cena a dostupnosť
    • neviem

odporučam

• Neprijemny personal

Reakcia obchodu OKAY.sk

mrzí nás Vaša nespokojnosť s personálom, preto by sme Vás chceli požiadať, aby ste nám opísali Vašu skúsenosť s našimi pracovníkmi. Váš názor je pre nás veľmi dôležitý, pomáha nám zlepšovať naše služby, preto veríme, že nám podrobné informácie napíšete na [email protected]
    Napriek Vašej skúsenosti Vám ďakujeme za nákup a pevne veríme, že so zakúpeným výrobkom budete spokojní.

Kristína Konopová
    OKAY Slovakia, spol. s r. o.

• dobra cena aj kvalita tovaru
    • nema
    • odporúčam

majú dobré ceny, kvalitný tovar
    milí personal

odporúčam

• serioznosť
    • nemá zľavy na ISIC

je to OK

• široký výber, dobré ceny, rýchle jednanie
    • nevidím žiadne

z domu, rýchlo, popis dbrý...

• Vsetko
    • Zatiaľ nic

Spokojnost

• Siroky vyber tovaru, rychla komunikacia.
    • Tovar mal byt dodany v piatok aj podla sms dorucenej od dopravcu ale tovar bol doruceny az v pondelok.

Nakup bol prehladny,tovar bol na sklade hned odoslany bez zbytocneho cakania. Odporucam

• je to skvely obchod uvitam sluzby v dalsom obdobi.Zelam dobre zdravie vsetkym a tesim sa dobre vzajomne vztahy

ja to spolahlivy obchod pre spokojneho zakaznika

• spoľahlivosť

doporučujem

• Cena a rýchlosť

dobrý obchod

OK

• prehľadnosť
    • dobrá cena
    • v predajni v Trnave ma neinformovali o možnosti objednať tovar cez internet
    • inak zatiaľ neviem o iných nedostatkoch

veľmi spokojná

• Pohodlnosť nákupu
    • Nižšie ceny ako priamo na predajni

Na e-shope OKAY som kúpil tovar len preto že rozdiel v cene kamennej predajne a tohto internetového obchodu bol 70€. Doručenie na predajňu je lacnejšie ako priamo na adresu, samozrejme ak máte predajňu OKAY na blízku.
    Myslím že by som odporučil každému nakupovať cez e-shop pokiaľ budú take rozdiely v cenách.

• možnosť prevzatia v predajni
    • výhodná cena oproti ostatným predajcom

• predávačka sa nevedela orientovať v objedávke

som spokojný

• K nákupu mal byť darček, ktorý som neobdržala a keby som sa nezaujímala o svoju objednávku telefonicky, tak by mi do Vianoc neprišla, vôbec ma neupozornili na skutočnosť, že objednávka nemôže byť vybavená, lebo nemajú spomínaný darček k nákupu, objednávka stála a ani mi nenavrhli žiadnu alternatívu, nakupovala som prvý a posledný krát. Všetko som si musela vytelefonovat sama...

• perfektných predavačou
    • obsluha 100percentná

nakupila som v tomto obcode lebo predavači boly ochotný ma oboznámit s tovarom a venovali sa my tolko kolko som potrebovala vediet o tovare