• mala plocha predajne

• Ochotný personál
    • V kamennom obchode nemajú všetok tovar, treba si ho objednať cez internet
    • Cena dopravného ... za mobil som zaplatil za dopravu v rámci BA 6,40Eur

Reakcia obchodu OKAY.sk

za Vaše hodnotenie a spätnú reakciu Vám ďakujeme. Ceny a ponuka sortimentu na našich predajniach nie je možné porovnávať s internetovým obchodom. Sú to dva odlišné predajné segmenty.
    V prípade, že si zákazník v objednávke zvolí doručenie kuriérom s platbou a poplatok sa mu zdá privysoký, môže využiť aj variantu a to doručenie tovaru na kamennú predajňu s osobným odberom, kde poplatok je vo výške 0,99€.
    V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom ceny dopravy nás neváhajte kontaktovať na našej infolinke na telefónnom čísle 0850 444 002.
    Ďakujeme a prajeme pekný deň.

• rýchla komunikácia
    • prístupné ceny

• -rýchlosť
    • - možnosť vyzdvihnúť si tovar podľa seba
    • -neviem o slabinách

- Tento spôsob som zvolil prvý raz
    - nemusel som čakať na kuriéra
    - odporúčam vyžiť

• siroky vyber,blizko predajna a ochotny personal
    • neviem o ziadnych

spokojnost

• + ceny
    • + rychlost
    • + vyber tovaru
    • + pristup personalu
    • - mnozstvo predajni
    • - mnozstvo odbernych miest, kde sa daju objednavky osobne vyzdvihnut (bratislava)

Odporucam

Reakcia obchodu OKAY.sk

ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu a sme radi, že ste bol spokojný s rýchlosťou vybavenia Vašej objednávky, s ponukou a cenou sortimentu. Teší nás Vaša spokojnosť s prístupom nášho personálu.
    Za Váš nákup Vám ďakujeme a pevne veríme, že v budúcnosti sa opäť obrátite na našu spoločnosť OKAY.

• Ceny

Odporucam, nemam co vyrknut

• Rychlost, prehladnost.
    • Ziadne.

Odporucam.

• Komunikacia s klientom, prisla mi sms aj e-mail o tom ze tovar mam pripraveny na predaj i tak ako som si objednal, prisiel som vsak na predajnu a tovar tam nebol, osoba ktora ma vybavovala mi bez naznaku lutosti alebo ospravedlnenia povedala aby som prisiel na druhy den. Ked som si chcel na druhy den overit ci tam moj tovar uz je nebolo mozne sa spojit z obchodom na telefonnych cislach uverejnenych na stranke totizto len vyzvanali ale nikto ich nevybavoval vyskusal som sms na ktoru mi neodpovedali, nakoniec som skusil napisat na centralu e-mail z ktorej som nakoniec dostal odpoved. Rozumiem ze boli vianoce a bolo to na personal vela ale nepacil sa mi pristup pobocky v BA. Na druhu stranu som navstivil 23 pobocku v PP kde boli maximalne ustretovy a prijemny.

Reakcia obchodu OKAY.sk

ďakujeme Vám, že ste sa s nami podelil o Vašu skúsenosť.
    Ospravedlňujeme sa Vám za vzniknutú situáciu a mrzí nás, že ste sa stretli s Vami opisovaným prístupom nášho pracovníka na predajni v Bratislave. Váš podnet overíme a zabezpečíme, aby sa daná situácia v budúcnosti už neopakovala. Môžeme Vás ubezpečiť, že spokojnosť zákazníkov je pre nás kľúčová a každý podnet vedie ku skvalitňovaniu nami poskytovaných služieb.
    Pevne veríme, že pri budúcom nákupe sa presvedčíte, že nám na každom zákazníkovi záleží.

• Blízka dostupnosť

Super

• myslim, ze tak by mal prebehnut kazdy nakup cez internet
    • nehladal som

odporucam kazdemu

• Rychlost didania
    • V case predvianocnom je problem zaparkovat na parkovisku a tak si tovar prevziat

Ocenujem rychlost dodania

• Dobré ceny.

Spokojnost odporučam.

• včasnosť doručenia

odporúčam
    čo sľúbili, to dodržali

• Serióznosť,príjemný personál,veľký výber tovaru.

Odporúčal by som ostatným.

• Rychle dodanie tovaru a splatkovy predaj pri vyssej cene vyrobku na dlhsiu dobu bez navysenia. ( 20 mesiacov ).

Odporucam

• Bolo mi oznamené, že zasielku obdržím 16. 12.
    • čakal som zbytočne tri dni.

ďakujeme za Váš názor.
    Ospravedlňujeme sa Vám, že s dodaním Vašej objednávky sme Vám nevyhoveli.
    V predvianočnom čase mohlo prísť k situácií, kedy v jeden okamžik vznikne niekoľko objednávok na rovnaký tovar. V takom prípade sú objednávky vybavované postupne. Snažíme sa, aby bol tovar dodaný k rukám zákazníkovi čo v najskoršom čase v rámci pracovných dní.
    Veríme, že pri budúcom nákupe sa presvedčíte o kvalitných službách, ktoré poskytujeme našim zákazníkom.

• Čas
    • Neviem