• Obraz je krivy.mozno bolpracovnik prilis usilovny a obraz moc napol.8

Ahoj zákazník,

ďakujeme za tvoju spätnú väzbu a ľutujeme, že tvoj nový obraz nesplnil očakávania.
    Naše priority sú kvalita a spokojnosť zákazníkov, a preto by sme radi tento problém rýchlo vyriešili. Prosím, kontaktuj náš zákaznícky servis na [email protected] alebo telefonickom čísle 057 222 5010, aby sme ti mohli ponúknuť výmenu alebo iné riešenie. Tešíme sa, že to napravíme a že budeš s našimi produktami plne spokojný.

S pozdravom,
    Veronika z Artmie

• Dĺžka dodania-skoro mesiac
    • Nekvalitne vytlačené čísla na plátne
    • Slabo kryjúce farby

Objednávala som si maľovanie podľa čísel už z viacerých stránok, s touto stránkou som zatiaľ najmenej spokojná

Milá zákazníčka,
    ďakujeme za hodnotenie.

Tvoja skúsenosť nás veľmi mrzí. Pri tvojej objednávke šlo 2x o nevhodnú, nekvalitnú fotku. Kolegynka ťa hneď o týchto skutočnostiach informovala. Z daných dôvodov bola dlhšia aj doba dodania.
    Pokiaľ sú čísla na plátne slabo viditeľné, samozrejme, máš právo na reklamáciu.
    Bude ťa kontaktovať naše reklamačné oddelenie a situáciu radi vyriešime k tvojej spokojnosti.

Pekný deň ti praje,
    Monika z Artmie

Nikto sa mi do dnes neozval tovar asi niekde levitujeuž ho ani nebudem chcieť takže za mňa nie

Dobrý deň

Doba dodania obrazu, ktorý sa nachádza vo Vašej objednávke je 10 pracovných dní.
    Objednávka bola odoslaná, ak nebudete mať teda záujem zásielku neprevezmite a vráti sa nám naspäť.

• tovar mi neprišiel

Dobrý deň.

Vo Vašej objednávke sa nachádza obraz pri ktorom je doba dodania 5 pracovných dní. Dnes je 5.pracovný deň a objednávka od nás odišla, zajtra ju budete mať na adrese.

Prajeme Vám pekný deň.

Tovar zatiaľ nebol doručený.

Dobrý deň.

Ospravedlňujeme sa za dlhšiu dobu dodania. Vždy sa snažíme urobiť všetko preto, aby mal zákazník doručenú zásielku v čo najkratšom čase.
    Veríme, že nás e-shope ešte navštivíte a s radosťou budeme spracovávať Vašu objednávku.

Prajeme Vám pekný deň.

Ešte mi nič neprišlo a čakám na to už dosť dlho

• Dlhá doba dodania

Dobrý deň.

Ospravedlňujeme sa za dlhšiu dobu dodania. Veríme, že Vaša ďalšia objednávka bude vyriešená viac k Vašej spokojnosti.

Dlhá doba dodania

Dobrý deň.

Ospravedlňujeme sa za dlhšiu dobu dodania. Veríme, že náš e-shop ešte navštívite a my budeme s radosťou spracovávať Vašu objednávku.

• Zlá komunikácia so zákazníkmi

Dobrý deň.

Táto situácia nás veľmi mrzí. So zákazníkmi vždy komunikujeme a poskytujeme im všetky informácie.
    Veríme, že Vaša ďalšia skúsenosť bude pozitívnejšia a vyriešená viac k Vašej spokojnosti.

Prajeme Vám pekný deň.

• Tovar ktory som vybrala nemali nikde inde
    • Nedodanie tovaru v termine
    • Slaba komunikacia
    • Nevedeli povedat kedy tovar dorucia

Obchod nemusi byt zly len mozno nezvladli napor objednavok, co akceptujem ale za velmi zavadzajuce povazujem ze nevedeli kedy tovar dodaju, ci je to 5 dni naviac ci 10 ci dva tyzdne alebo ci to stihnu do Vianoc, ci cakat dva mesiace. Osobne si myslim ze clovek vie pockat ale ked nevie “ ako dlho” uz by som v to to obchode radsej nic nekupila

Dobrý deň.

Táto situácia nás veľmi mrzí. Vo vianočnom období je veľké množstvo objednávok a rovnako nám nastali aj technické problémy pri výrobe obrazov. Veríme, že Vaša ďalšia objednávka bude vyriešená viac k Vašej spokojnosti.

• Obchod nekomunikuje so zákazníkom

Ak nás nekontaktuje prepravca, že nám doručí zásielku ani o tom nevieme

Dobrý deň.

Táto situácia nás veľmi mrzí. Zákazníkovi sa neustále snažíme poskytovať všetky informácie a informovať ho.
    Veríme, že Vaša ďalšia skúsenosť bude lepšia.

Prajeme Vám pekný deň.

• Kvalita a farba nezodpovedá fotografiám na stránke

Dobrý deň Dominika,

v prípade, že produkt nie je podľa Vašich predstáv, môžete sa v stanovenej lehote obrátiť na naše reklamačné oddelenie. Kolegovia vyriešia situáciu k Vašej spokojnosti.

Ďakujeme za pochopenie

• Vopred zaplatené a stále nedoručené
    • Darček - niečo komunikuje obchod s tým, kto platí, niečo s obdarovávanou osobou. Bez hlavy a päty. Aby obchod poslal faktúru na presne opačnú adresu??? To je čo?

Dobrý deň Maťa,

v prvom rade sa ospravedlňujeme za dlhšiu dobu dodania. Keďže v objednávke bola uvedená e-mailová adresa, kontaktovali sme uvedeného človeka. Za komplikácie sa ospravedlňujeme.

Ďakujeme za pochopenie

• ak tam voláte, vždy niekto dvihne
    • nikto Vás neinformuje v akom stave je objednávka

Po nedodaní obrazu (aj keď na stránke uvádzajú do 3-5 pracovných dní) sa informujete na piaty deň, kedy bude, tak povedia, že už sa posiela, ale nemôžu ručiť za dopravnú spoločnosť. Po nedodaní tovaru ani na 9ty pracovný deň (2 týždne od úhrady obrazu-platba vopred) Vám pracovníčka povie, že je nejaká chyba a nemajú farbu, zistí podrobnosti. Ak ju poprosíte, aby Vás mailom informovala sľúbi,no žiaden mail nepošle do 24 hod. Takže čakáme a čakáme...!!!

Reakcia obchodu Obraz na stenu

za predĺženie doby dodania Vašej objednávky sa ospravedlňujeme. Technické komplikácie boli odstránené a Vašu objednávku už evidujeme ako doručenú.

Prajeme Vám pekný deň

• Tovar som ešte nedostal, aj keď som ho objednal ešte pred viac ako mesiacom, ale chcete vedieť ako som spokojný s tovarom. Nie je to trochu choré? Aká spokojnosť?

Vysoko neseriozne!!!!!

Reakcia obchodu Obraz na stenu

ďakujeme Vám za hodnotenie.
    Vaša objednávka je na ručne maľovaný obraz, kde je dlhšia doba dodania.
    Robíme všetko, čo je v našich silách, aby Vaša objednávka bola čo najskôr odoslaná.
    Pekný deň Vám prajeme.

Tovar do dnes nedodaný

Vážený pán Emil,

mrzí nás, že došlo k takejto situácií. Robíme všetko preto, aby objednávky boli doručené včas.
    Doba doručenia produktov je orientačná. Za dlhší termín dodania prijmite naše úprimné ospravedlnenie.
    Určite kontaktujte náš zákaznícky servis, ktorý Vám túto sitáciu pomôžu vyriešiť.

Pekný zvyšok dňa

• Zatiaľ žiadne info prečo mi tovar do teraz nedorazil, veľmi neprofesionalne

Vážený pán Peter,

Pekný zvyšok dňa

Doteraz ma nikto nekontaktoval ohľadom objednávky. Takže som nemilo prekvapená. Už neviem ci ešte chcem ten obraz.

Vážená pani / slečna Halina,

Za dlhší termín dodania prijmite naše úprimné ospravedlnenie.
    Určite kontaktujte náš zákaznícky servis, ktorý Vám túto situáciu pomôžu vyriešiť.
    Zákaznícky servis môžte kontaktovať cez chat, mail alebo na našej info linke: 0918 772 471..

Pekný zvyšok dňa

• Nevýhoda obchodu je v tom, že si nemôžete skontrolovať kvalitu tovaru. Objednané povliečky sú nekvalitne ušité, po prvom vypratí sa párajú. Niektoré som už vyhodila. Nemám čas sa zaoberať reklamáciou, pre pracovné vyťaženie nakupujem cez internet. obchod.

Dobrý deň Ľubica,

ospravedlňujeme sa za vzniknuté komplikácie. Pri takejto situácií sa môžete kedykoľvek obrátiť

na naše reklamačné oddelenie, kde Vám pomôžeme vzniknutú situáciu vyriešiť k Vašej spokojnosti.

Verím, že nabudúce sa podobná situácia nebude opakovať.

Aj napriek tomu, Vám ďakujeme za hodnotenie.

Prajem pekný deň.

Tovar označený na sklade , ani po piatich pracovných dňoch neodoslaný, po telefonáte ohladne objednávky , pracovníčka tvrdí že teraz ho vytlačili.

Dobrý deň Václav,

objednávku ste si vytvorili 4.12. po pracovnom čase. Doba dodania obrazov je 3 - 5 pracovných dní.

Balík ste od kuriéra obdržali 12.12, takže Vaša objednávka Vám prišla do 6 prac. dní.

Tak naozaj nerozumiem prečo náš e-shop neodporúčate.

Veríme, že aj napriek tomuto náš e-shop navštívite aj v budúcnosti

S pozdravom tím obraznastenu.sk