• Pekne obrazy, je z coho si vybrat, som spokojna. Dorucenie rychle, vsetko v poriadku

Milá zákazníčka,

ďakujeme za super recenziu!

Sme radi, že si našla obrazy, ktoré ti padli do oka. Naša ponuka je naozaj široká, takže si každý nájde niečo, čo ho zaujme. Uži si atmosféru, ktorú tvoje nové obrazy vnášajú do tvojho prostredia, a nech ti robia radosť každý deň.

Veronika z Artmie

• Vynikajúca komunikacia, tovar perfektne zabalený, rýchle dodanie

Som veľmi spokojná s obchodom. Nakupovala som tam už 2 krát. Seriózne jednanie, rychle dodanie. Obrazy sú nadherné. Dokonca pri druhom nákupe som dostala 10 eurovú zľavu. Obchod môžem len odporúčať.

Ahoj Daša,

je úžasné čítať takúto pozitívnu spätnú väzbu.

Tešíme sa, že ti zľava spríjemnila nákup a veríme, že tvoje steny vďaka novým obrazom žiaria ešte viac.. Ak budeš potrebovať poradiť s výberom ďalšieho kúsku alebo máš akúkoľvek otázku, neváhaj nám napísať. Tešíme sa, že spolu rozžiarime každý kútik tvojho domova.

• Rýchle dodanie,spokonosť

Ahoj Adriana,

ďakujeme za pozitívne hodnotenie.

Snažíme sa vždy venovať maximálnu pozornosť každej objednávke a zabezpečiť, aby bola správne a promptne spracovaná. Tvoja spokojnosť je nás veľmi dôležitá.
    Radi ti kedykoľvek pomôžeme a urobíme všetko preto, aby sme ťa mohli stále očakávať ako spokojného zákazníka.

• Rýchle dodanie.

Ahoj Betty,

ďakujeme za tvoje hodnotenie.

Rýchlosť je pre nás veľmi dôležitým aspektom. Náš tím sa snaží neustále zlepšovať a tvrdo pracuje na tom, aby boli objednávky doručené v deklarovanom termíne.

Ak by si sa u nás rozhodla nakúpiť aj do budúcna, budeme veľmi radi, ak ti budeme môcť s niečím pomôcť. Sme tu pre teba a sme pripravení na všetky tvoje otázky.

• Rýchlosť
    • Kvalita

Som naozaj spokojný s kvalitou výrobku. Objednávali sme si vlastný obraz na plátno. Dorazil rýchlo a s kvalitou tlače som nesmierne spokojný.

Milý zákazník.

Tvoja spokojnosť nás utvrdzuje v tom, že sme v našej práci na správnej ceste.
    Snažíme sa neustále prekonávať očakávania zákazníkov prinášať to najlepšie, čo naša spoločnosť ponúka.

Ak by si na nás do budúcna mal nejaké špeciálne požiadavky, budeme radi ak nám ich posunieš a budeš nás kontaktovať.

• Rýchle dodanie, maximálna spokojnosť

Ahoj Eva,
    ďakujeme za pozitívnu recenziu.

Teší nás, že sme ti dokázali objednávku doručiť rýchlo a spokojne. Ak budeš mať na nás do budúcna nejaké požiadavky, určite sa nám ozvi.
    Príď nás pozrieť aj na náš FB, alebo Instagram. Ďakujeme za tvoju podporu a tešíme sa, na tvoju ďalšiu návštevu.

S prianím krásneho dňa,
    Monika z Artmie

• Výborná komunikácia, rýchle doručenie.

Milý zákazník,
    ďakujeme za hodnotenie.

Zamestnanci zákazníckej linky sú vždy pripravení pomôcť ti alebo poradiť.
    Stále sa snažíme pracovať efektívne, aby spracovanie a odoslanie objednávky prebehlo čo najskôr. Rovnako sa snažíme byť čo najviac flexibilní a nájsť riešenia, ktoré budú pre teba najlepšie.

Veľmi pekne ďakujeme za tvoju spätnú väzbu a tešíme sa na teba aj nabudúce.

• rýchle doručenie

Milá Andrea,
    ďakujeme za tvoje hodnotenie.

• Rychla dodacia lehota

Sme veľmi spokojní s obrazmi, rýchle dodanie, kvalita a spracovanie obrazu na jednotku môžem len odporúčať

Milá Adriána,
    ďakujeme, že si si našla čas na ohodnotenie.

Je skvelé počuť, že tovar od nás je v súlade s tvojim očakávaniami. Veríme, že obraz vytvára perfektný vizuálny zážitok v tvojej domácnosti. Ak sa k nám ešte vrátiš, dúfame, že si znova užiješ príjemné nakupovanie.

S priateľským pozdravom,

ďakujeme za tvoj čas strávený hodnotením.

Veľmi nás teší, že doručenie prebehlo v poriadku. Avšak rovnako si všímame, že existuje stále priestor na zlepšenie našej práce. Tvoje pripomienky sú nám veľmi vzácne a tak, budeme radi ak sa s nami o ne podelíš.

Budeme robiť všetko preto, aby tvoje nákupné zážitky s nami boli plné spokojnosti a radosti.

• Super ceny
    • Veľký výber

ďakujeme za pekné slová.

Sme nesmierne radi, že naše ceny sú pre teba prijateľné. Snažíme sa prinášať rôznorodé obrazy, aby sme uspokojili tvoje potreby. Veríme, že tvoj priestor s našim obrazom bude vyzerať ešte krajšie a jedinečne.
    Ďakujeme za tvoju podporu.

Monika z Artmie

• Rýchle dodanie s super kvalita produktu som spokojná.

Ahoj Mary,
    ďakujeme za skvelé hodnotenie!

Sme radi, že si bola spokojná s našimi službami. Snažíme sa udržať vysokú úroveň našich služieb, aby sme čo najviac uspokojili zákazníkov. Stále pracujeme na príprave nových produktov.
    Budeme radi, ak budeš sledovať našu web stránku a ak znova niečo ulahodí tvojmu oku.
    Ďakujeme za tvoju podporu.

S pozdravom,
    Monika z Artmie

• Presne a rýchle vybavenie mojej objednavky

Ahoj zákazník,
    sme radi, že si si našiel čas na zdieľanie svojej skúsenosti.

Veľmi si ceníme tvoju pochvalu. Sme radi, že sme ťa mohli uspokojiť doručením v krátkom časovom období. Snažíme sa poskytnúť zákazníkom čo najlepší možný servis a spokojnosť pri nákupe. Veríme, že budeš mať u nás len samé pozitívne zážitky.
    Ďakujeme, že si si vybral práve náš e-shop.

Monika z Artmie

• Komunikácia super a doručenie rýchle.Velmi dobre zabalený, čoho som sa najviac obávala.Dakujem

Ahoj Ada,
    ďakujeme za tvoj čas strávený hodnotením.

Neustále sa usilujeme, aby bolo balenia produktov čo najviac praktické a esteticky pôsobivé.
    Tvoj názor nás motivuje k ďalšiemu zlepšovaniu našich služieb. Urobíme všetko preto, aby si mala s nami čo najlepšie možné skúsenosti.

S pozdravom,

• Obrovský výber obrazov
    • Dobrá komunikácia
    • Kvalitný výrobok / primerana cena
    • Určite odporúčam

Milá Monika,
    tešíme sa, že tvoj balíček radosti dorazil rýchlo.

Je skvelé, že ťa naša ponuka produktov natoľko zaujala. Aktívne pracujeme na ďalšom rozširovaní našej ponuky. Určite nás sleduj, veríme, že ti niečo padne do oka aj nabudúce. Dúfame, že s nami budeš mať len pozitívne skúsenosti.

• Precízne zabalené
    • Rýchlosť dodania

ďakujeme za tvoj čas strávený hodnotením.

Tvoj názor nás motivuje k ďalšiemu zlepšovaniu našich služieb. Urobíme všetko preto, aby si mal s nami čo najlepšie možné skúsenosti.

Krásny deň ti praje,
    Monika z Artmie

• Veľmi rýchle dodanie a krásny obraz

Ahoj Michal,
    ďakujeme za spätnú väzbu.

Sme radi, že sa nám podarilo splniť všetky tvoje očakávania.
    Veríme, že ti obraz zdobí jednu z tvojich izieb a krásne ju dotvoril.

Ak by si do budúcna potreboval pomôcť s výberom obrazu, sme tu pre teba.

Krásny deň ti želá,

• Rýchle dodanie, obraz krásny. Spokojnosť

Milá Mária,

ďakujeme za hodnotenie.

Obraz, ktorý si si objednala, je vytvorený s použitím najvyššej kvality materiálov a techník maľby. Každý detail je starostlivo spracovaný, aby sa zachovala autentická krása a výraz umenia.
    Sme veľmi radi, že sme ti mohli ponúknuť obraz, ktorý sa ti tak nesmierne páči.
    Ak by si na nás mala do budúcna nejaké otázky, neváhaj nás kontaktovať.