Zákazníci pri obchode za posledný polrok najčastejšie zmieňujú

• Všetko ok, rýchle doručenie

Ahoj Tibor,

ďakujeme za odporúčanie nákupu v našom e-shope.

Tvoja spokojnosť nás veľmi teší a veríme, že bude pretrvávať. Tešíme sa na tvoju ďalšiu návštevu.

• Rýchle dodanie
    • Je to darček. Nie je moc kvalitný-ma fľaky mimo malby

Ahoj zákazník,

ďakujeme, že si si našiel čas na hodnotenie nákupu.

V prípade nespokojnosti prosím kontaktuj naše reklamačné oddelenie na [email protected] alebo telefonicky na čísle 057 2 225 010. Radi sa na to pozrieme.

Veronika z Artmie

obraz je pekný, rýchle dodanie, odporúčam

Ahoj zákazník,

ďakujeme za tvoju pozitívnu recenziu.

Sme veľmi radi, že sa ti tvoj nový maľovaný obraz páči. Naši maliari si dávajú záležať, aby nový kúsok u teba doma robil tvoje bývanie a priestor čo najviac príjemné a útulné.

Veronika z Artmie

• Rýchlosť doručenie a kvalita výrobku

Ahoj Jaroslav,

tvoja recenzia je pre nás veľmi povzdbudzujúca.

Kvalita plátna a žiarivo krásne farby sú pre nás veľmi dôležité, a tvoja poznámka nám dáva pocit hrdosti na naše umenie.
    Ak budeš aj do budúcna od nás potrebovať poradiť, sme ti k diszpozícii na online chate, aj telefonicky.

Ďakujeme za tvoju podporu a zdieľanie dojmov.

Parádny nemá chybu

Ahoj zákazník,

sme nesmierne radi, že si si našiel čas na to, aby si nám zanechal takú milú recenziu!

Je pre nás potešením vedieť, že si spokojný s tvojím obrazom z nášho e-shopu. Tešíme sa, že náš obraz mohol skrášliť tvoj priestor. Dúfame, že budeš mať z našich obrazov dlho radosť.

Veronika z Artmie

Veľmi rýchlo vybavená objednávka..Teším sa

Milá Darina,

ďakujeme ti za tvoju recenziu!

Sme veľmi radi, že sme mohli prispieť k tomu, aby si rýchlo dostala svoj obľúbený obraz do svojho domova. Pre nás to nie je len procesom vybavovania objednávky, ale vlastne prebúdzaním života v každej miestnosti, do ktorej náš obraz zavíta.

Veľmi ďakujeme za tvoju spätnú väzbu a budeme sa tešiť na tvoju ďalšiu objednávku.

Veronika z Artmie

• Rýchle dodanie, kvalitný tovar a veľmi dobre zabalený na prepravu.
    • Nemam

Ahoj zákazník,

ďakujeme za tvoj čas, ktorý si venoval napísaniu tejto recenzie.

Trváme na kvalite, a preto sú všetky naše obrazy ručne spracované a tlačené na kvalitných materiáloch.
    Veríme, že takto vyrobené obrazy ti budú dlho robiť radosť a vytvoria v tvojom dome útulnú atmosféru. Ďakujeme za dôveru, podporu a tešíme sa na tvoje ďalšie nákupy!

Veronika z Artmie

• Krásny obraz vyzerá úplne ako maľba

Milá Evina,

ďakujeme za tvoje pozitívne hodnotenie.

Má to naozaj ten špeciálny efekt, že aj tlačený obraz vyzerá ako maľba. Vždy je super, keď niečo také dokáže dotvoriť atmosféru domova. Ďakujeme ti za podporu a dôveru, teší nás, že sme ti mohli priniesť trochu umenia do tvojho domova. Verím, že budeš s obrazom naozaj spokojná a že ti bude robiť radosť každý deň!

S prianím krásneho dňa,

• Dobrý prehľad tovaru

Ahoj zákazník,

ďakujeme za tvoje hodnotenie 100%.

Sme radi, že si našiel obrazy, ktoré ti prinášajú radosť a útulnosť do tvojho domova. Pre nás je veľkým potešením, že naše obrazy dokážu rozžiariť tvoju stenu a pridať do priestoru ten správny dotyk osobnosti.

Tešíme sa na tvoje ďalšie nákupy u nás!

Krásny dizajn, rýchle dodanie

Ahoj Lýdia,

ďakujeme za pozitívnu recenziu.

Nástenné hodinky nie sú len praktickým nástrojom na meranie času, ale môžu byť aj skutočným umeleckým dielom, ktoré oživí akýkoľvek priestor. Dúfam, že vždy keď sa na ne pozrieš, ti spríjemnia moment a prinesú úsmev na tvár.

Veronika z Artmie

• Pekne obrazy, je z coho si vybrat, som spokojna. Dorucenie rychle, vsetko v poriadku

Milá zákazníčka,

ďakujeme za super recenziu!

Sme radi, že si našla obrazy, ktoré ti padli do oka. Naša ponuka je naozaj široká, takže si každý nájde niečo, čo ho zaujme. Uži si atmosféru, ktorú tvoje nové obrazy vnášajú do tvojho prostredia, a nech ti robia radosť každý deň.

• Obraz je krivy.mozno bolpracovnik prilis usilovny a obraz moc napol.8

Ahoj zákazník,

ďakujeme za tvoju spätnú väzbu a ľutujeme, že tvoj nový obraz nesplnil očakávania.
    Naše priority sú kvalita a spokojnosť zákazníkov, a preto by sme radi tento problém rýchlo vyriešili. Prosím, kontaktuj náš zákaznícky servis na [email protected] alebo telefonickom čísle 057 222 5010, aby sme ti mohli ponúknuť výmenu alebo iné riešenie. Tešíme sa, že to napravíme a že budeš s našimi produktami plne spokojný.

• Spokojná so všetkým.

Milá Adriana,

ďakujeme za tvoju pozitívnu recenziu.

Veľmi sa tešíme, že si nadšená z tvojho nového obrazu! Nič nás neteší viac, ako keď vieme, že sme prispeli k tomu, aby tvoj domov získal kúsok umeleckej duše, ktorú si si vybrala. Tento obraz bol vyrobený s láskou a dúfame, že ti každý deň prinesie úsmev na tvár.

Veronika z Artmie

Rýchle vybavenie mojej objednávky.

Ahoj zákazníčka,

ďakujeme za odporúčanie nákupu na našom webe.

Snažíme sa, aby každá objednávka bola vybavená bleskovo, lebo vieme, ako veľmi sa na nový obraz tešíš. Ak by si mala nejaké otázky alebo by si chcela poradiť s výberom ďalšieho obrazu do tvojho domova neváhaj sa na nás obrátiť.

Veronika z Artmie

Dobra komunikacia,rychle dodanie,tovar krasne zabaleny,celkova spokojnost,odporucam.

Ahoj zákazník,

ďakujeme za pozitívne hodnotenie nákupu u nás.

Každý z našich obrazov je starostlivo vybraný s dôrazom na kvalitu a originalitu.
    Všetky obrazy, ktoré predávame, sú výsledkom úsilia a kreativity našich umelcov. Sme hrdí na to, že môžeme ponúknuť niečo tak jedinečné a osobité našim zákazníkom.

Dúfame, že budeš mať z našich obrazov dlho radosť a že si nájdeš to pravé dielo, ktoré sa stane významnou súčasťou tvojho domova.

Rýchla dodávka tovaru
    Pekné spracovanie obrazu a ľahká montáž

Milá Lucia,

ďakujeme za odporúčanie nákupu v našom e-shope.

Vždy sa snažíme, aby naše umenie bolo nielen krásne, ale aj praktické, takže tvoja spätná väzba nás veľmi teší.
    V našom tíme si dávame záležať, aby každý kúsok, ktorý od nás odchádza, bol niečo, čo skutočne prináša radosť a krásu do domovov našich zákazníkov.

Veronika z Artmie

• Vynikajúca komunikacia, tovar perfektne zabalený, rýchle dodanie

Som veľmi spokojná s obchodom. Nakupovala som tam už 2 krát. Seriózne jednanie, rychle dodanie. Obrazy sú nadherné. Dokonca pri druhom nákupe som dostala 10 eurovú zľavu. Obchod môžem len odporúčať.

Ahoj Daša,

je úžasné čítať takúto pozitívnu spätnú väzbu.

Tešíme sa, že ti zľava spríjemnila nákup a veríme, že tvoje steny vďaka novým obrazom žiaria ešte viac.. Ak budeš potrebovať poradiť s výberom ďalšieho kúsku alebo máš akúkoľvek otázku, neváhaj nám napísať. Tešíme sa, že spolu rozžiarime každý kútik tvojho domova.

• Rýchle dodanie,spokonosť

Ahoj Adriana,

ďakujeme za pozitívne hodnotenie.

Snažíme sa vždy venovať maximálnu pozornosť každej objednávke a zabezpečiť, aby bola správne a promptne spracovaná. Tvoja spokojnosť je nás veľmi dôležitá.
    Radi ti kedykoľvek pomôžeme a urobíme všetko preto, aby sme ťa mohli stále očakávať ako spokojného zákazníka.

Veronika z Artmie

• Maximálna spokojnosť s krásnym kvalitným produktom.

Promptná komunikácia s obchodom, obraz mi bol dodaný v perfektnom balení a jedná sa o skutočne jedinečný produkt. Som veľmi spokojná.

Milá Amália,

tvoje slová nám spravili obrovskú radosť! Je super počuť, že si zamilovala svoj nový obraz a že celý proces od objednania až po doručenie prebehol hladko. Nič nás neteší viac, ako keď vieme, že sme niekomu ako ty mohli priniesť kúsok radosti do domova.

Každý obraz balíme s veľkou láskou a starostlivosťou, pretože chceme, aby k tebe dorazil v perfektnom stave. Aj vďaka spätnej väzbe ako je tá tvoja cítime, že naša práca má zmysel.

Dúfam, že obraz budeš mať rada ešte dlhé roky a že ti bude každý deň prinášať úsmev na tvári.

S prianím krásneho dňa,
    Veronika z Artmie

Som nadmieru spokojná, rýchle doručenie, kvalitný obraz, maximálna spokojnosť.

Milá zákazníčka,

sme nesmierne radi, že si si našla čas na to, aby si nám zanechala takú milú recenziu!

Je pre nás obrovským potešením vedieť, že si spokojná s tvojím obrazom z nášho e-shopu. Je povzbudením vedieť, že náš obraz mohol skrášliť tvoj priestor. Vieme, že každý domov je osobný a dôležitý, a je pre nás česť, že sme mohli prispieť k tomu, aby si sa cítila ešte viac pohodlne a šťastne v tvojom prostredí.

Ak by si mala akékoľvek ďalšie otázky alebo priania ohľadom ďalších nákupov, prosíme, neváhaj nás kontaktovať.