• 0
    • Krásne obrazy, teším sa z nich,,,

Milý zákazník,

ďakujeme, že si si našiel čas na ohodnotenie nákupu u nás.

Nič nás neteší viac, ako keď vieme, že sme prispeli k tomu, aby tvoj domov získal kúsok umeleckej duše, ktorú si si vybral. Tešíme sa na tvoju ďalšiu návštevu.

doporucujem kazdemu

Ahoj zákazník,

ďakujeme za krásne hodnotenie.

Už teraz pre teba pripravujeme náš nový web PAPILORA, kde ti radi poradíme s výberom tvojich nových doplnkov do tvojho domova. Tešíme sa na teba!

• Promptne vybavená objednávka

Ahoj Bobe,

sme radi, že si si našiel čas na zdieľanie svojej skúsenosti.

Veľmi si ceníme tvoju pochvalu. Sme radi, že sme ťa mohli potešiť doručením v krátkom časovom období. Snažíme sa, aby si svoj nový obraz mal čo najskôr u seba doma.

• velmi dobre jednanie

Ahoj Ladislav,

ďakujeme za pozitívnu recenziu nákupu u nás.

Vždy sa snažíme, aby si naši zákazníci odnášali len tie najlepšie skúsenosti. Budeme sa tešiť na tvoju ďalšiu návštevu!

Krásny deň ti praje,
    Veronika z Artmie

Úplne bezproblémový obchod, so všetkým som veľmi spokojná

Ahoj Natália,

ďakujeme za krásnu recenziu.

Teší nás tvoja spokojnosť s našim obchodom. A máme pre teba skvelú novinku! Po 15 rokoch sa meníme z Obraznastenu na PAPILORA. Teš sa na mnoho noviniek, ktoré čoskoro uvidíš. Sleduj nás, aby ti nič neuniklo.

• Všetko ok, rýchle doručenie

Ahoj Tibor,

ďakujeme za odporúčanie nákupu v našom e-shope.

Tvoja spokojnosť nás veľmi teší a veríme, že bude pretrvávať. Tešíme sa na tvoju ďalšiu návštevu.

Veronika z Artmie

• Je to darček. Nie je moc kvalitný-ma fľaky mimo malby

Ahoj zákazník,

ďakujeme, že si si našiel čas na hodnotenie nákupu.

V prípade nespokojnosti prosím kontaktuj naše reklamačné oddelenie na [email protected] alebo telefonicky na čísle 057 2 225 010. Radi sa na to pozrieme.

Veronika z Artmie

obraz je pekný, rýchle dodanie, odporúčam

Ahoj zákazník,

ďakujeme za tvoju pozitívnu recenziu.

Sme veľmi radi, že sa ti tvoj nový maľovaný obraz páči. Naši maliari si dávajú záležať, aby nový kúsok u teba doma robil tvoje bývanie a priestor čo najviac príjemné a útulné.

Veronika z Artmie

• Rýchlosť doručenie a kvalita výrobku

Ahoj Jaroslav,

tvoja recenzia je pre nás veľmi povzdbudzujúca.

Kvalita plátna a žiarivo krásne farby sú pre nás veľmi dôležité, a tvoja poznámka nám dáva pocit hrdosti na naše umenie.
    Ak budeš aj do budúcna od nás potrebovať poradiť, sme ti k diszpozícii na online chate, aj telefonicky.

Ďakujeme za tvoju podporu a zdieľanie dojmov.

Parádny nemá chybu

Ahoj zákazník,

sme nesmierne radi, že si si našiel čas na to, aby si nám zanechal takú milú recenziu!

Je pre nás potešením vedieť, že si spokojný s tvojím obrazom z nášho e-shopu. Tešíme sa, že náš obraz mohol skrášliť tvoj priestor. Dúfame, že budeš mať z našich obrazov dlho radosť.

Veronika z Artmie

Veľmi rýchlo vybavená objednávka..Teším sa

Milá Darina,

ďakujeme ti za tvoju recenziu!

Sme veľmi radi, že sme mohli prispieť k tomu, aby si rýchlo dostala svoj obľúbený obraz do svojho domova. Pre nás to nie je len procesom vybavovania objednávky, ale vlastne prebúdzaním života v každej miestnosti, do ktorej náš obraz zavíta.

Veľmi ďakujeme za tvoju spätnú väzbu a budeme sa tešiť na tvoju ďalšiu objednávku.

Veronika z Artmie

• Rýchle dodanie, kvalitný tovar a veľmi dobre zabalený na prepravu.
    • Nemam

Ahoj zákazník,

ďakujeme za tvoj čas, ktorý si venoval napísaniu tejto recenzie.

Trváme na kvalite, a preto sú všetky naše obrazy ručne spracované a tlačené na kvalitných materiáloch.
    Veríme, že takto vyrobené obrazy ti budú dlho robiť radosť a vytvoria v tvojom dome útulnú atmosféru. Ďakujeme za dôveru, podporu a tešíme sa na tvoje ďalšie nákupy!

Veronika z Artmie

• Krásny obraz vyzerá úplne ako maľba

Milá Evina,

ďakujeme za tvoje pozitívne hodnotenie.

Má to naozaj ten špeciálny efekt, že aj tlačený obraz vyzerá ako maľba. Vždy je super, keď niečo také dokáže dotvoriť atmosféru domova. Ďakujeme ti za podporu a dôveru, teší nás, že sme ti mohli priniesť trochu umenia do tvojho domova. Verím, že budeš s obrazom naozaj spokojná a že ti bude robiť radosť každý deň!

S prianím krásneho dňa,

• Dobrý prehľad tovaru

Ahoj zákazník,

ďakujeme za tvoje hodnotenie 100%.

Sme radi, že si našiel obrazy, ktoré ti prinášajú radosť a útulnosť do tvojho domova. Pre nás je veľkým potešením, že naše obrazy dokážu rozžiariť tvoju stenu a pridať do priestoru ten správny dotyk osobnosti.

Tešíme sa na tvoje ďalšie nákupy u nás!

Krásny dizajn, rýchle dodanie

Ahoj Lýdia,

ďakujeme za pozitívnu recenziu.

Nástenné hodinky nie sú len praktickým nástrojom na meranie času, ale môžu byť aj skutočným umeleckým dielom, ktoré oživí akýkoľvek priestor. Dúfam, že vždy keď sa na ne pozrieš, ti spríjemnia moment a prinesú úsmev na tvár.

Veronika z Artmie

• Pekne obrazy, je z coho si vybrat, som spokojna. Dorucenie rychle, vsetko v poriadku

Milá zákazníčka,

ďakujeme za super recenziu!

Sme radi, že si našla obrazy, ktoré ti padli do oka. Naša ponuka je naozaj široká, takže si každý nájde niečo, čo ho zaujme. Uži si atmosféru, ktorú tvoje nové obrazy vnášajú do tvojho prostredia, a nech ti robia radosť každý deň.

• Obraz je krivy.mozno bolpracovnik prilis usilovny a obraz moc napol.8

Ahoj zákazník,

ďakujeme za tvoju spätnú väzbu a ľutujeme, že tvoj nový obraz nesplnil očakávania.
    Naše priority sú kvalita a spokojnosť zákazníkov, a preto by sme radi tento problém rýchlo vyriešili. Prosím, kontaktuj náš zákaznícky servis na [email protected] alebo telefonickom čísle 057 222 5010, aby sme ti mohli ponúknuť výmenu alebo iné riešenie. Tešíme sa, že to napravíme a že budeš s našimi produktami plne spokojný.

• Spokojná so všetkým.

Milá Adriana,

ďakujeme za tvoju pozitívnu recenziu.

Veľmi sa tešíme, že si nadšená z tvojho nového obrazu! Nič nás neteší viac, ako keď vieme, že sme prispeli k tomu, aby tvoj domov získal kúsok umeleckej duše, ktorú si si vybrala. Tento obraz bol vyrobený s láskou a dúfame, že ti každý deň prinesie úsmev na tvár.

Veronika z Artmie

Rýchle vybavenie mojej objednávky.

Ahoj zákazníčka,

ďakujeme za odporúčanie nákupu na našom webe.

Snažíme sa, aby každá objednávka bola vybavená bleskovo, lebo vieme, ako veľmi sa na nový obraz tešíš. Ak by si mala nejaké otázky alebo by si chcela poradiť s výberom ďalšieho obrazu do tvojho domova neváhaj sa na nás obrátiť.

Veronika z Artmie

Dobra komunikacia,rychle dodanie,tovar krasne zabaleny,celkova spokojnost,odporucam.

Ahoj zákazník,

ďakujeme za pozitívne hodnotenie nákupu u nás.

Každý z našich obrazov je starostlivo vybraný s dôrazom na kvalitu a originalitu.
    Všetky obrazy, ktoré predávame, sú výsledkom úsilia a kreativity našich umelcov. Sme hrdí na to, že môžeme ponúknuť niečo tak jedinečné a osobité našim zákazníkom.

Dúfame, že budeš mať z našich obrazov dlho radosť a že si nájdeš to pravé dielo, ktoré sa stane významnou súčasťou tvojho domova.