• Vynikajúca komunikacia, tovar perfektne zabalený, rýchle dodanie

Som veľmi spokojná s obchodom. Nakupovala som tam už 2 krát. Seriózne jednanie, rychle dodanie. Obrazy sú nadherné. Dokonca pri druhom nákupe som dostala 10 eurovú zľavu. Obchod môžem len odporúčať.

Ahoj Daša,

je úžasné čítať takúto pozitívnu spätnú väzbu.

Tešíme sa, že ti zľava spríjemnila nákup a veríme, že tvoje steny vďaka novým obrazom žiaria ešte viac.. Ak budeš potrebovať poradiť s výberom ďalšieho kúsku alebo máš akúkoľvek otázku, neváhaj nám napísať. Tešíme sa, že spolu rozžiarime každý kútik tvojho domova.

S prianím pekného dňa,
    Veronika z Artmie

• Rýchla komunikácia s obchodom, prijateľné ceny a kvality tovaru

Obchod odporúčam.

Milá Veronika,
    ďakujeme za recenziu.

Naším cieľom je ponúkať zákazníkom bohatý výber kvalitného tovaru za prijateľné ceny. Sme nadšení, že si ceníte našu ponuku, a sme hrdí na to, že môžeme byť vaším spoľahlivým zdrojom pre obrazy a bytové doplnky.

Monika z Artmie

• Výborná komunikácia, rýchle doručenie.

Milý zákazník,
    ďakujeme za hodnotenie.

Zamestnanci zákazníckej linky sú vždy pripravení pomôcť ti alebo poradiť.
    Stále sa snažíme pracovať efektívne, aby spracovanie a odoslanie objednávky prebehlo čo najskôr. Rovnako sa snažíme byť čo najviac flexibilní a nájsť riešenia, ktoré budú pre teba najlepšie.

Veľmi pekne ďakujeme za tvoju spätnú väzbu a tešíme sa na teba aj nabudúce.
    Monika z Artmie

• Komunikácia super a doručenie rýchle.Velmi dobre zabalený, čoho som sa najviac obávala.Dakujem

Ahoj Ada,
    ďakujeme za tvoj čas strávený hodnotením.

Neustále sa usilujeme, aby bolo balenia produktov čo najviac praktické a esteticky pôsobivé.
    Tvoj názor nás motivuje k ďalšiemu zlepšovaniu našich služieb. Urobíme všetko preto, aby si mala s nami čo najlepšie možné skúsenosti.

S pozdravom,
    Monika z Artmie

• Som už dlhoročná spokojná zákazníčka a vrelo odporúčam, rýchla, vecná komunikácia,doručenie včas a podla dohody

Ahoj Sylvia,

ďakujeme, že si sa rozhodla zdieľať tvoju spokojnosť.

Veľmi si vážime tvoju dôveru, ktorú si nám prejavila. Ďakujeme, že si našou pravidelnou zákazníčkou. Budeme sa snažiť stále poskytovať kvalitný tovar a služby, ktoré ťa uspokoja.
    Ak budeš mať na nás akékoľvek požiadavky, sme tu pre teba. Budeme sa tešiť na tvoje ďalšie nákupy.

S priateľským pozdravom,

• Obrovský výber obrazov
    • Dobrá komunikácia
    • Kvalitný výrobok / primerana cena
    • Určite odporúčam

Milá Monika,
    tešíme sa, že tvoj balíček radosti dorazil rýchlo.

Je skvelé, že ťa naša ponuka produktov natoľko zaujala. Aktívne pracujeme na ďalšom rozširovaní našej ponuky. Určite nás sleduj, veríme, že ti niečo padne do oka aj nabudúce. Dúfame, že s nami budeš mať len pozitívne skúsenosti.

S prianím pekného dňa,