Obchod byl blokován z důvodu opakovaného porušení našich OP

Az po objednaní som si prečítala recenzie preto som mala obavu ci to vôbec príde, telefonicky som si preverila obchod. Produkt bol doručený kuriérom na čas, tovar bol bezpečne zabalený..

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným používateľom.

• Mobilný telefón objednaný a zaplatený už vyše týždňa. Komunikacia obchodu na bode mrazu, čiže žiadna. Po 11 minútach čakania na spojenie s operatorom som to vzdala. Na môj dotaz meilom došla strohá odpoveď, že sa ospravedlňujú mešká im tovar od dodávateľa. Vyznelo to ako: no čo si nás tu dovoľujete ortavovať takými hlúposťami. Takže nikdy viacej od nich .... nič!

Objednával som tovar 20. 3.2024, sice vo večerných hodinách, ale sľubovali dodanie do 48 hodín, lebo tovar mali na sklade. Na otázku či je tovar nový odpovedali stručne a výstižne - áno. Dnes je 27. 3. síce ráno, ale keby mal tovar dnes doraziť, už by som mal avízo aspoň od prepravnej spoločnosti takže dnes tiež nebude. Na môj včerajší dotaz o objednávke odpovedali automatom, že sú zaneprázdnení a odpovedia mejlom. Neodpovedali. Keď sa prihlasim do svojho účtu na ich stránke, od začiatku tam vytrvalo svieti, že objednávka sa vybavuje. Telefón mal byť darček k narodeninám mojej manželky,bude ich mať v apríli. Neviem či dovtedy dorazí. Takže zhrnutie, keď telefón dôjde, napíšem novú recenziu.

• Žiadny kontakt
    • Žiadne informácie
    • Hrozné

• Ceny
    • Chýba možnosť doručenia do packety, v ponuke je len kuriér GLS
    • Na stránke tovaru garantujú doručenie do 2 pracovných dní, ja čakám už týždeň a tovar stále nedorazil - zavádzanie zákazníkov.

• Preverenie prijatia objednávky
    • Rychle odoslanie
    • Ešte rýchlejšie doručenie
    • Darček potešil

Moja spokojnosť odporúčam

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným používateľom.

• Tovar nedorazil. Na stranke maju napisane expresne dorucenie. Po tyzdni stale nic. Na mail neodpisali, infolinku nedviha nikto. Odpisali aspon na chate ale na otazku kedy bude tovar doruceny som odpoved nedostal.

Katastrofálna komunikácia a len sľuby a sľuby o termíne doručenia. Nikdy viac

Reakcia obchodu najLEPSIEmobily.sk

Vážený zákazník Vaša objednávka Vám už bola odoslaná. O uvedenej skutočnosti ste boli emailom ako aj sms správou informovaný.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Tovar zatiaľ nedorazil

• Objednavku prijali, no potom sa uz neozvali. Na otazky v chate ns ich stranke nereaguju.
    Viac cez nich neriesim nic. Toto sa mi este nestalo!!!!

• Telefonický som si overili dostupnosť telefonu
    • Prevod trošku dlho trval ale to nieje chyba eshopu
    • Pribaleny darček potešil

Ďakujeme za nákup, Odporúčanie.

Týždeň od objednania a žiadna komunikácia s predajcom. Nemám mobil, nemám peniaze. Včera som odstúpila od zmluvy. Zatiaľ žiadna odozva!

• Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Hodnotenie bolo napísané konkurenčným obchodom.