Obchod byl blokován z důvodu opakovaného porušení našich OP

• Objednaný tovar nemajú skladom ako píšu
    • Zaplatila som dopredu, odstúpila som od zmluvy, nereagujú na moje maily, nezdvíha ju telefón, vôbec nekomunikuju
    • Okradli ma o 634,9€

V žiadnom prípade nedoporučujem!!!
    Podnes na obchodnú inšpekciu a súdnu žalobu.

• Rýchlosť doručenia
    • Spoľahlivosť
    • Milí personál
    • Odporúčam každému

• Veľmi dobré ceny

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným používateľom.

• Mobil pri ktorom bol termín odoslania 3-5 pracovných dní, stále nebol ani len odostaný a to beží druhý týždeň od zakúpenia. Na mail mi zatiaľ neodpovedali. Pritom, prvý mobil ktorý som kupovala pred dvoma rokmi, prišiel pomerne rýchlo. Ak obchod nemá skladové zásoby, mohli aspoň dať vedieť, že sa lehota predĺži.

• rýchlosť dodania
    • ceny
    • komunikácia

Reakcia obchodu najLEPSIEmobily.sk

Ďakujeme za nákup, Odporúčanie.

Absolútne žiadna komunikácia zo strany obchodu ohľadne objednávky a otázok. Pri "chate" je uvedené " odpovieme okamžite" som nedostala žiadnu odpoveď ani po pár dňoch. Telefón nikto nedvíhal. Objednávku som našťastie neuhradila.

Reakcia obchodu najLEPSIEmobily.sk

Vážená zákazníčka. Keďže ste vytvorila objednávku a spôsob platby ste zadala cez SporoPay a platba nebola uskutočnená Vaša objednávka sa nachádza v stave Neúspešná a nemôže byť odoslaná. Ak ste mala záujem o kúpu tovaru na dobierku takáto možnosť musí byt zadaná Vo Vašej objednávke a môže byt odoslaná. Budeme Vás kontaktovať.

Objednané 21.3. s doručením do 5 pracovných dní. Tovar stále nedorazil a nemám žiadne informácie o objednávke.

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným používateľom.

Az po objednaní som si prečítala recenzie preto som mala obavu ci to vôbec príde, telefonicky som si preverila obchod. Produkt bol doručený kuriérom na čas, tovar bol bezpečne zabalený..

Reakcia obchodu najLEPSIEmobily.sk

Ďakujeme za nákup, Odporúčanie.

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným používateľom.

• Mobilný telefón objednaný a zaplatený už vyše týždňa. Komunikacia obchodu na bode mrazu, čiže žiadna. Po 11 minútach čakania na spojenie s operatorom som to vzdala. Na môj dotaz meilom došla strohá odpoveď, že sa ospravedlňujú mešká im tovar od dodávateľa. Vyznelo to ako: no čo si nás tu dovoľujete ortavovať takými hlúposťami. Takže nikdy viacej od nich .... nič!