Obchod byl blokován z důvodu opakovaného porušení našich OP

Horko ťažko odpovedali že prijali moju objednávku. Od vtedy nič. Skoro po mesiaci sa mi bez predchádzajuceho upozornenia ozval dopravca že má pre mňa zásielku. Po vybavení tam našťastie bol objednaný mobil ale púzdro naň tam nebolo. Namiesto neho tam bol najmenší možný sáčok gumkáčov. Ani som to nereklamoval. Podľa recenzií by mi asi aj tak neodpovedali.

• Najnižšia cena
    • Minimálna komunikácia so zákazníkom
    • 10 dní neodoslanie tovaru, ktorý bol skladom
    • Telefón uvedený na internetovej stránke ako kontaktný nikto nezdvíha

Obchod mal na stránke uvedené, že telefón, ktorý som objednal je skladom a odosielajú ho do 3 pracovných dní. Na siedmy pracovný deň som im napísal, že ak tovar neodišlú do nasledujúceho dňa, tak objednávku budem musieť zrušiť. Obchod odpísal do 5 minút, že sa ospravedlňujú, ale mali problém so skladom. Odpísal som otázku, kedy teda telefón pošlú, na čo už obchod nereagoval. Objednávku som zrušil na 10. deň od objednania. Nedostal som žiadnu potvrdzujúcu správu od obchodu napr. V zmysle "evidujeme" ani nič iné. Pred mailovou komunikáciou som do obchodu skúšal volať, ale vypočul som si iba elevator music a dozvedel som sa, že prvý voľný pracovník sa mi bude venovať a že som prvý v poradí. Obchodu, ktorému sa treba dobíjať aby mi povedal kedy ráči poslať tovar, za ktorý mu zaplatím a následne komunikuje ako som uviedol vyššie nedôverujem (napr. Keby bolo v budúcnosti nutné riešiť reklamáciu) a rozhodne ho neodporúčam.

• Nekomunikuju
    • Neodpovedaju na objednávku
    • Neposlali mi ani že objednávku odoslali

Pred týždňom som objednala mobil, večer mi poslali automatický email, že spracúvajú objednávku. Na stránke mali ze produkt je na sklade a doručenie do 3 dní. Včera som im napísala, že prečo to ešte neodoslali, neodpovedali mi, tak som im dnes poslala dokument Odstupenie od zmluvy, samozrejme ani na to neodpovedali. Dnes o 16tej mi GLS poslalo email, že mi doručia objednávku.

Píšu, že majú tovar skladom a expresne doručujú, ale nie je to pravda.

Čakám a týždeň a ešte som sa nedočkal ani info o expedícii tovaru!

• Na infolince to nikdo nezveda
    • Objednávku jsem zrušil ještě že jsem neplatit předem
    • Nedoporučuji tento obchod

• Pokial v dnesnej dobe si objednam a ihned zaplatim tovar - som velmi sklamana, ze doposial nemam mobil, ktory fakt surne potrebujem, kedze je nahrada pokazeneho a teda som uz temer druhy tyzden bez mobilu. Pricom cenu som zaplatila hned prevodom okolo 1000 eur.
    • V rovnaky den som objednala na neho puzdro ale od inej organizacie a to uz aj treti den je v Prahe, kam smeruje aj Vas mobil.

Musim zial povedat, ze ak je mobil na sklade ako mi velmi mily zamestnanec povedal, povedal, ze aj moja platba je v pohode sparovana, no, ze to trva a najskor bude mobil u mne v stvrtok...teda cakam a vskutku som tolerantny clovek, ale aj s kolegom, ktory mi Vas odporucal sme sklamani z dlzky dodania tovaru.

• žiadna
    • obchod nekomunikuje
    • neodpovedal na žiaden z 3 E-mailov
    • na telefone je len záznamnik
    • po viac ako 25 min čakaní, že ste prvý v poradí ...... hovor som ukončil
    • so záznamníkom som hovoril resp. som čakal 4-krát .... a stále nič
    • napokon som objednávku za vyše 700 € stornoval

Tovar nedoručený , zo strany obchodu žiadna komunikácia, nezodpovedajú na maily, nedá sa dovolať..

Prešlo 7 dní od zaplatenia tovaru a obchod so mnou nekomunikuje. objednávku som zrušil a čakám na vrátenie peňazí.
    Neodporúčam!!

• Nulová komunikácia
    • Tovar nedorazil

• Podvodná stránka
    • Nedodržujú lehoty
    • Nevracajú finančné prostriedky
    • Po upozornení nekomunikujú
    • Tovar ktorý uvádzajú skladom nemajú fyzicky naskladnený
    • Zavádzajú zákazníka
    • Sami si píšu pozitívne recenzie
    • Telefonická komunikácia nulová
    • Nespolupracujú

Dňa 12.3 som uskutočnila objednávku vo výške 1100€ (Apple iPhone 15 pro 256 GB, tovar uvedený skladom s dobou dodania 3-5 dní). Storno objednávky bolo vykonané 21.3 2024 z dôvodu predlžovania doby doručenia . Do dnešného dňa mi neboli vrátené finančné prostriedky. Ak sa nič nezmení situáciu budem musieť riešiť cez kompetentné orgány.

Objednavku hned po objednani som zaplatil. Obchod tvrdi, ze nedostali platbu aj ked som im poslal potvrdenie o transakcii. Odvtedy obchod nekomunikuje so mnou. Dovolat sa je nemozne.....nikdy viac

Objednala som si mobilný telefón 11. 03. 2024. Pri produkte bolo uvedené, že bude doručený do 3-5 pracovných dní. Po štyroch pracovných dňoch som kontaktovala predajcu, že kedy mi bude telefón doručený. Prišla mi len strohá odpoveď, že v priebehu ďalšieho týždňa - bez akéhokoľvek ospravedlnenia či vysvetlenia predĺženia dodacej lehoty. Po ďalšom týždni som písala opäť a dožadovala sa informácie ohľadom doručenia, ale tentokrát už bez odpovede. Písala som ďalší krát s tým, že ruším objednávku a žiadam o vrátenie peňazí, keďže ani žiadna komunikácia, ani žiadny tovar som nedostala. Opäť bez odpovede. Keď už som skoro išla na políciu podať trestné oznámenie, tak 04. 04. 2024 mi bol doručený telefón. Neviem, prečo má táto spoločnosť takýto neštandardný prístup k svojim zákazníkom a zavádza ich skorými termínmi doručenia a potom vôbec nekomunikuje, ale ja si od nich už určite nič neobjednám a neodporúčam to ani ostatným.

Slaba komunikacia, neda sa dovolat, nikto Vam nezdvihne telefon

• Objednaný tovar nemajú skladom ako píšu
    • Zaplatila som dopredu, odstúpila som od zmluvy, nereagujú na moje maily, nezdvíha ju telefón, vôbec nekomunikuju
    • Okradli ma o 634,9€

V žiadnom prípade nedoporučujem!!!
    Podnes na obchodnú inšpekciu a súdnu žalobu.

• Mobil pri ktorom bol termín odoslania 3-5 pracovných dní, stále nebol ani len odostaný a to beží druhý týždeň od zakúpenia. Na mail mi zatiaľ neodpovedali. Pritom, prvý mobil ktorý som kupovala pred dvoma rokmi, prišiel pomerne rýchlo. Ak obchod nemá skladové zásoby, mohli aspoň dať vedieť, že sa lehota predĺži.

Absolútne žiadna komunikácia zo strany obchodu ohľadne objednávky a otázok. Pri "chate" je uvedené " odpovieme okamžite" som nedostala žiadnu odpoveď ani po pár dňoch. Telefón nikto nedvíhal. Objednávku som našťastie neuhradila.

Reakcia obchodu najLEPSIEmobily.sk

Vážená zákazníčka. Keďže ste vytvorila objednávku a spôsob platby ste zadala cez SporoPay a platba nebola uskutočnená Vaša objednávka sa nachádza v stave Neúspešná a nemôže byť odoslaná. Ak ste mala záujem o kúpu tovaru na dobierku takáto možnosť musí byt zadaná Vo Vašej objednávke a môže byt odoslaná. Budeme Vás kontaktovať.

Objednané 21.3. s doručením do 5 pracovných dní. Tovar stále nedorazil a nemám žiadne informácie o objednávke.

• Mobilný telefón objednaný a zaplatený už vyše týždňa. Komunikacia obchodu na bode mrazu, čiže žiadna. Po 11 minútach čakania na spojenie s operatorom som to vzdala. Na môj dotaz meilom došla strohá odpoveď, že sa ospravedlňujú mešká im tovar od dodávateľa. Vyznelo to ako: no čo si nás tu dovoľujete ortavovať takými hlúposťami. Takže nikdy viacej od nich .... nič!

Objednával som tovar 20. 3.2024, sice vo večerných hodinách, ale sľubovali dodanie do 48 hodín, lebo tovar mali na sklade. Na otázku či je tovar nový odpovedali stručne a výstižne - áno. Dnes je 27. 3. síce ráno, ale keby mal tovar dnes doraziť, už by som mal avízo aspoň od prepravnej spoločnosti takže dnes tiež nebude. Na môj včerajší dotaz o objednávke odpovedali automatom, že sú zaneprázdnení a odpovedia mejlom. Neodpovedali. Keď sa prihlasim do svojho účtu na ich stránke, od začiatku tam vytrvalo svieti, že objednávka sa vybavuje. Telefón mal byť darček k narodeninám mojej manželky,bude ich mať v apríli. Neviem či dovtedy dorazí. Takže zhrnutie, keď telefón dôjde, napíšem novú recenziu.