Obchod byl blokován z důvodu opakovaného porušení našich OP

• produkt nedorucili
    • komunikacia na urovni mrazu

Neodporúčam kupovať. Telefón som objednala 28.2.2024 a zároveň zaplatil 335,99e, doručenie kuriérom GLS. Po piatich dňoch som dostal e-mail so žiadosťou o zaplatenie týchto peňazí. Keď som im telefonoval, na jedno číslo nikto neodpovedal a na druhom zložili telefón. Takže som teraz nútena napísať e-mail polícii za high-tech kriminalitu.
    HANBA.

Reakcia obchodu najLEPSIEmobily.sk

Vážený zákazník. Komunikácia prebehla viacej telefonicky. Vaša objednávka je v stave Upomienka platby, keďže Vaša objednávka nebola zaplatená. Po dlhšom čase ste si vytvorili ďalšiu objednávku , ktorá už bola prijatá ako aj odoslaná. Takže chyba nebola na našej strane.

• Tovar som nedostala, žiadna spätná väzba doposiaľ

Prešiel týždeň a žiadna správa okrem mailu hneď po objednaní, že objednávka sa spracúvava

Tovar ešte neprišiel.

• Doručení nej ten tovar čo objednal

Reakcia obchodu najLEPSIEmobily.sk

Vážený zákazník. Vami objednaný tovar dňa 19.02.2024 Vám bol doručený dňa 22.02.2024. Pri produkte je uvedená doba doručenia 3 až 5 pracovných dní. Doručenie Vami objednaného tovaru bolo v lehote tak ako uvádzame.

• Objednal a zaplatil som 2 ks ochranného skla na telefón, prišiel mi bohužiaľ len 1 ks. Po 5 dňoch som stále nedostal ani len odpoveď alebo vyjadrenie k situácii.....

Reakcia obchodu najLEPSIEmobily.sk

Tovar bol dodatočne odoslaný ako aj darček, ospravedlňujeme sa za komplikácie..

• dodacia doba DLHA!!!!!!

Reakcia obchodu najLEPSIEmobily.sk

Ďakujeme za nákup, Odporúčanie.

• Nekompletne vybavená /nevybavená/obednávka.

Reakcia obchodu najLEPSIEmobily.sk

Vami objednané puzdro bola dlhšia dodacia lehota tak ako je uvedené na webe. Vaša objednávka je kompletne odoslaná. Ďakujeme za nákup,

Pred tyzdnom objednane aj zaplatene a stale nic. Snad to pride.

Reakcia obchodu najLEPSIEmobily.sk

Ďakujeme za nákup, telefón Vám bol doručený v dohodnutom termíne...

Stále sľubujú že mobil Samsung S21 posielajú a uz10 dní mi nič nechodí, ruším objednávku.
    Klamlari a slubotechny.

• Zavádzanie

Objednávka vytvorená 9.2.24. Tovar bol deklarovaný,že je skladom. Dňa 15.2.24 som sa mailom informoval čo je s objednávkou. Odpoveď znela, tovar vám bude doručený 16.2.24. Samozrejme žiadny tovar nedorazil. Okamžite som objednávku zrušil a žiadal vrátiť peniaze. Mám z obchodu veľmi zmiešané pocity.

Reakcia obchodu najLEPSIEmobily.sk

Dobry den pane ,vopred sme sa vam ospravedlnili za dlhsie cakanie nemali ste uz zaujem cakat a objednavku sme vam stornovali.Platba Vam bola vratena.Pekny den s pozdravom

Tovar som objednal manželke k narodeninám 13. februára. Dnes už 14. nie je doručenie a tovar nebol ani odoslaný. Neodpovedajú na telefonáty! Služba je hrozná! absolútne neodporúčam. Aj keď som už 3x nakupoval.

Reakcia obchodu najLEPSIEmobily.sk

Dobry den ,mrzi nas vasa skusenost,ale stala sa chyba na sklade za ktoru sme sa vam ospravedlnili.Prajeme Pekny den

Nemajú tovar ktorý podľa ich stránky majú mať, tak to zrušíte, peniaze nevedia vrátiť na kartu a čakám na ich už 6 deň od zrušenia. Telefón nedvihnú iba email.

Reakcia obchodu najLEPSIEmobily.sk

Dobry den peniaze vam boli vratene na vas ucet.S kazdym zakaznikom sa snazime s kontaktovat.Prajeme Pekny den

Bol mi doručený iný telefón, než som si objednal, tak som ho ani nevyberal z obalu a rovno poslal späť. E-shop mi však doteraz nevrátil peniaze a neviem sa s nimi skontaktovať telefonicky ani e-mailom. Ani cez ich online chat a hotline nereagujú.

Reakcia obchodu najLEPSIEmobily.sk

Dobry den peniaze vam boli vratene na vas ucet.S pozdravom

Pozor na tento e-shop, sú to podvodníci!!!
    Zneužívajú Heuréku na nalákanie zákazníkov najnižšou cenou, aj keď tovar na sklade nemajú, pričom na ich stránke samozrejme skladom je.
    Moja objednávka z 10.12.2023 nebola nikdy doručená a peniaze, bezmála 700€, mi dodnes (7.2.2024) nevrátili.
    Na infolinke sa tvária, že nevedia o nedodaní telefónu a opakovane tvrdia, že to idú oznámiť "šéfovi", lebo iba on rieši refundácie... Zjavne podľa toho, či ešte má vaše peniaze, alebo nie.
    Po opätovnom urgovaní opakujú to isté: pôjdu za šéfom aby ho informovali...
    Žiaľ nečítal som recenzie obchodov na Heuréke, lebo som bol presvedčený, že podvodníci predsa nemôžu predávať cez takúto známu a renomovanú stránku, ale môžu.
    Upozorňujem preto ostatných, že nákup u tohto predajcu je na vlastné riziko a to či je "propagovaný" Heurékou nič nezaručuje.
    Ostáva asi len riešiť to Políciou a Slovenskou obchodnou inšpekciou.

Reakcia obchodu najLEPSIEmobily.sk

Vážený pane.. Peniaze Vám boli vrátené na účet. Komunikácia medzi obchodom a zákazníkom prebehla bolo Vám odoslane aj potvrdenie o vrátení peňazí refundácii vašej objednávky. Preto nie je dôvod označovať náš obchod ako podvod.

• Dlhá doba čakania

Pred 6 dňami som objednával a doteraz mi nič neprišlo

Reakcia obchodu najLEPSIEmobily.sk

Dakujeme za nákup, Odporučanie.

Komunikácia eshopu cele zle! Na infolinku sa nedá dovolať a na maily vôbec neodpovedajú!!! Nikdy viac!

Reakcia obchodu najLEPSIEmobily.sk

Dobry den pani nechapeme stale tvrdite ze sa nam neda dovolat ked sme spolu komunikovali,zial stava ked sa zakaznik nedovola na prvy raz nie ste jediny zakaznik a snazime sa s kontaktovat s kazdym jednym zakaznikom.Prajeme Pekny den

Vysoká nezodpovednosť,už druhý týždeň a tovar neni dodaný

Reakcia obchodu najLEPSIEmobily.sk

Dobry den pane zial cakali sme na doskladnenie vami objednaneho telefonu zaco sme sa vam aj ospravedlnili,kedze nevieme ovplyvnit rychlost dodania,Dakujeme za pochopenie s Pozdravom

• Nikomu neodporúčam!!! 2týždne ma naťahovali ako bol tovar expedovaný, no žiadny balík prepravnej spoločnosti neodovzdali. Najskôr mi chceli poslať mobil inej farby a po mojich telefonátoch, že chcem stornovať objednávku im zrazu tovar prišiel....aj darček chceli pribaliť. Ale povedala som si už dosť!!! Ďalšie 2týždne som sa nešla dostať ku svojim peniazom...tie poslali až po tom ako som im poslala výzvu na vrátenie bezdôvodného obohatenia sa a samozrejme, že som pohrozila aj investigatívnou novinárkou Kristínou Kövöšovou, nakoľko ľudí ktorých oklamali je tu viac.
    • NIKTO NIČ NEKUPUJTE OD TÝCHTO TU!!!!

Reakcia obchodu najLEPSIEmobily.sk

Dorby den, pani Mgr. Oravcova (mimochodom starostka obce ) ako ste nam napisala v maily.Objednávku ste zrušili 12.1.2024 a peniaze Vám boli poslane 22.1.2024 -co je skôr, ako je 14dni- lehota zo zákona . O vsetkom ste boli informova.Ano,bola Vam navrhnutá zmena farby a darcek,pre Vasu spokojnosť,nech nie ste sklamana,ze Vam tovar nebol doruceny.Snazili sme sa problem vyriesit a zmenu Vam kompenzovať.Aj my sme len ludia a stava sa ,ze dany model nam vypadne z ponuky.No žiaľ,ziadna alternatíva Vam nevyhovovala ,tak bola objednávka zrusena.
    To ,ze ste sa zacali vyhrázat je pravda.Ano,ludia su všelijaký. Bohuzial su aj takýto zakaznici co si myslia ze su nieco viac.Aj napriek tomu Vám želáme pekny den . S pozdravom