Obchod byl blokován z důvodu opakovaného porušení našich OP

• Podvodná stránka
    • Nedodržujú lehoty
    • Nevracajú finančné prostriedky
    • Po upozornení nekomunikujú
    • Tovar ktorý uvádzajú skladom nemajú fyzicky naskladnený
    • Zavádzajú zákazníka
    • Sami si píšu pozitívne recenzie
    • Telefonická komunikácia nulová
    • Nespolupracujú

Dňa 12.3 som uskutočnila objednávku vo výške 1100€ (Apple iPhone 15 pro 256 GB, tovar uvedený skladom s dobou dodania 3-5 dní). Storno objednávky bolo vykonané 21.3 2024 z dôvodu predlžovania doby doručenia . Do dnešného dňa mi neboli vrátené finančné prostriedky. Ak sa nič nezmení situáciu budem musieť riešiť cez kompetentné orgány.

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným používateľom.

Objednavku hned po objednani som zaplatil. Obchod tvrdi, ze nedostali platbu aj ked som im poslal potvrdenie o transakcii. Odvtedy obchod nekomunikuje so mnou. Dovolat sa je nemozne.....nikdy viac

Objednala som si mobilný telefón 11. 03. 2024. Pri produkte bolo uvedené, že bude doručený do 3-5 pracovných dní. Po štyroch pracovných dňoch som kontaktovala predajcu, že kedy mi bude telefón doručený. Prišla mi len strohá odpoveď, že v priebehu ďalšieho týždňa - bez akéhokoľvek ospravedlnenia či vysvetlenia predĺženia dodacej lehoty. Po ďalšom týždni som písala opäť a dožadovala sa informácie ohľadom doručenia, ale tentokrát už bez odpovede. Písala som ďalší krát s tým, že ruším objednávku a žiadam o vrátenie peňazí, keďže ani žiadna komunikácia, ani žiadny tovar som nedostala. Opäť bez odpovede. Keď už som skoro išla na políciu podať trestné oznámenie, tak 04. 04. 2024 mi bol doručený telefón. Neviem, prečo má táto spoločnosť takýto neštandardný prístup k svojim zákazníkom a zavádza ich skorými termínmi doručenia a potom vôbec nekomunikuje, ale ja si od nich už určite nič neobjednám a neodporúčam to ani ostatným.

Slaba komunikacia, neda sa dovolat, nikto Vam nezdvihne telefon

Eshop odporúčam, ďakujem za rýchle dodanie a profesionálny prístup, telefonický som bol informovaný o stave objednávky.

• Objednaný tovar nemajú skladom ako píšu
    • Zaplatila som dopredu, odstúpila som od zmluvy, nereagujú na moje maily, nezdvíha ju telefón, vôbec nekomunikuju
    • Okradli ma o 634,9€

V žiadnom prípade nedoporučujem!!!
    Podnes na obchodnú inšpekciu a súdnu žalobu.

• Rýchlosť doručenia
    • Spoľahlivosť