24. marca 2022 ešte nebola vybavená objednávka z konca novembra 2021.

• Dlhá dodacia lehota

Veľmi ochotná komunikácia s personálom, ale dodacia lehota zakúpeného tovaru je veľmi dlhá.

Tovar dorazil za 1 mesiac

• Tovar prišiel
    • Na tovar udajne skladom som čakal 4 týždne
    • O dĺžke dodania má informovali až keď som sa pýtal kde je problém.
    • Skrinka čo som dostal sa podobá,ale NIE JE to tá ČO SOM OBJEDNAL..
    • ☹️

Nemozem ohodnotit nieco co mi zatial neprilo, pre odporucanie obchodu dalsim zakaznikom je potrebne posielat tieto maily az po expedovani a doruceni tovaru zakaznikovi.

• Hrozné

• neprofesionalita
    • Online support odpovedal raz za polhodinu a to len stylom nechajte nam telefonne cislo
    • Pri telefonickom rozhovore bol styl komunikacie neosobny, nezaujmali sa o problemy ktore som chcel riesit, furt sa len odvolavali na obchodne podmienky, ktore mi ani neboli schopny povedat
    • Nekvalitny tovar - zakupil som rozkladaci gauc ktory pri prvom rozlozeni praskol, pri kontakte s predajcom ma odhovarali od reklamacie, pricom na reklamaciu som mal zakonny narok
    • neocohota ku kompromisom - aj po navrhu o vymene kusu za kus, pri ktorom som navrhol ze som ochotny za vymenu poskodeneho kusu zaplatit ma so smiechom odmietli z odvolanim na reklamacny poriadok

Obchod hrubo neodporucam, su to podvodnici neochotny plno naplnit poziadavky klienta, ktory predavaju nekvalitny nabytok z lacneho materialu, ktory je technologicky rieseny tak aby sa po urcitej dobe poskodil mechanicky.

• Tovar ktorý som si objednala,tak som musela zrušiť,lebo vraj už nieje na sklade a musela som si objednať drahší.

Som sklamaná.A odporúčam neponúkať tovar ktorý nemáte . Pekný deň.

Žiadna komunikácia so zakaznikom! Keď som po dvoch týždňoch zavolal ani netušili o akú objednávku ide... povedali že hneď zajtra mi tu stoličku pošlú prešiel další týždeň a pól a stále nič

• Tovar s výrobnou chybou

Posteľ bola doručená na čas ,perfektne zabalená aby sa pri prevoze nepoškodila,žiaľ pri odbalení mala výrobnú chybu,poťah tak natiahnutý až roztrhnutý....vôbec nemala byt zaradená do predaja.Chybný tovar.

• Skrine mali byt slovensky vyrobok co vobec nebola pravda... Pri zlozeni sa doslova rozpadavali.... Nebol tam ani poriadny návod na zlozenie a uz vobec nie napisany po slovensky kedze to mal byt slovensky vyrobok... Nie som vobec spokojna s s nabytkom

Do dnešného dňa tovar nedorazil a ani ma nikto nekontaktoval. Tovar mal prísť hneď po Veľkej Noci a dnes je 16.4

• Pocas mesiaca nie sú schopní dodať objednaný tocar

Doteraz nemám informáciu, kedy mi bude tovar doručený, pani bola síce zlatá na linke, ale nemám ďalšie info. vraj až o 5 mesiacov mi príde tovar a to som objednávku uhradila.

• Do dnes mi nebol tovar doruceny

Obchod objednany tovar portvdil, a o pár dní zavolali že mám doplatiť 160 euro, inak mi ho nedoručia.

• Zavadzanie a totalny chaos v objednavkach

Po asi 10 telefonatoch s odstupom cca 3-4 dni som sa dostal stale k rovnakej informacii, prezistime co sa deje s vasou objednavkou a zavolame vam naspat, nikdy nikto nevolal naspet.

Na stránkach obchodu ponúkajú výrobky, ktoré nemajú, ani ich nevedia dodať, patrilo by sa aktualizovať svoju stránku. Výrobky, ktoré som chcela objednať neviem nikde inde zohnať a dali mi falošnú nádej, že ich majú.

• Komunikácia - neodpisujú na emaily, nezdvíhajú telefóny
    • Nepresné informácie o dodaní tovaru

Po zaplatení celej objednávky mi prišiel email o zaplatení zálohy. Vraj nedorozumenie. Tovar mal byť podľa ich slov doručený do 10-12. týždňa, prišiel až v 16. Keď som sa dopytoval kedy konečne príde sedacia súprava povedali, že prezistia a dajú mi vedieť - samozrejme nedali. Keď už vedeli termín dodania, nevedeli mi ani zavolať, dozvedel som sa až keď som ja volal. Ako ospravedlnenie sme sa dohodli na bezplatnej vynáške (majú 30 eur za poschodie) do bytu hneď na prvom poschodí - šofér samozrejme o ničom nevedel.

Kto má čas čakať na tovar o polovicu dlhšie ako slúbia, nech sa páči.

• Nedvíhajú telefón. Gauč bol čiastočne uhradený a mal prísť do troch mesiacov. Nič neprišlo a mobil nedvíhajú.

• Rýchle dodanie, dobrá komunikácia
    • Komunikácia otrasná, že naša chyba, že sme prevzali! Reklamáciu neprijímajú! Hrozne nikdy viac z tohto obchodu!!!
    • Po rozbalení poškodený tovar, Nedodane škroby,
    • Ze skladový tovar, no podľa toho ako vyzerá, To BOL VÝSTAVNÝ KUS!