• Komunikácia výborná, rýchle a presné dodanie bez závad

• Spokojnosť, príjemná komunikácia a odporúčania.

• komunikácia
    • ochota

• Skvelá komunikácia
    • Transparentnosť
    • Expresné rýchle dodanie (tovar skladom)
    • Kvalita

Po katastrofickej skúsenosti s obchodom Okay (nikdy viac) mi títo ľudia ozaj pomohli. Posteľ pre dcérku,ktorú som objednala a zaplatila v Okay 13.07 a nedočkala sa ani len informácie o tom kedy ju budeme mať do konca Septembra,som našla podobnú v tomto obchode. Zavolala som tam,pani mi povedala že to majú skladom,objednala som,zaplatila a ozaj v priebehu pár dní sme ju mali doma. Myslím že 2 pracovné dni a bola u nás. Som nad mieru spokojná a určite odporúčam všetkými desiatimi

• super komunikácia, poradia
    • rýchle vybavenie objednávky
    • spokojnosť

Objednávku som robila telefonicky. Pani bola veľmi milá, zistila skladové zásoby. Tovar mi objednala a prišiel v dohodnutom čase. Nemá čo vytknúť obchodu, pracovníci komunikujú na úrovni, a šofér volal pred dodaním tovaru a dohodli sme sa na čase. Za mňa TOP OBCHOD

• Dobré ceny
    • široký výber nábytku
    • výborná komunikacia s infolinkou
    • nemám

Po prečítaní niektorých recenzií som sa obával tovar objednať. Sedačka bola skladom a dodanie garantovali do 7 dní. Sedačku som mal už na štvrtý deň doma, čo ma veľmi potešilo. Bola výborne zabalená a je pekná. Ešte chcem pochváliť vlastnú dopravu obchodu. Pani na telefóne mi povedala že tovar mi bude dodaný ich vlastnou dopravou.Čo je super, pretože sa tak predišlo nejakému poškodeniu. Ja som maximálne spokojný, želám všetko dobré

• zodpovedný prístup k zákazníkovi
    • výborná komunikácia
    • tovar bol doručený rýchlo
    • primerané ceny

Komunikácia s obchodom bola na úrovni. Sú ochotní poradiť aj pri výbere farebného prevedenia, pretože som sa vôbec nevedela rozhodnúť. Pani mi presne farbu opísala, presne vedela čo chcem a hlavne ponúkala tovar v primeranej cene. Odporúčame aj ostatným, som spokojná