• Opatovne zavadzanie ze tovar dovezu zajtra a zas zajtra a takto stale dokola,nikdy viac objednavka,este ze som im nic nezaplatila,ze ich to bavi takto si robit z ludi srandu,neviem co z toho maju,ale asi im to robi radost...fuj mozte sa hanbit

Meskala dodavka a neopovedaju na reklamaciu emailom.a nezaobislo sa to bez problemov pri objednávke tvrdili ze nábytok neni pri tel. Kontakte i ked na eshope ho mali.

Tovar na stránkach nie je dostupný

• Zlá komunikácia s obchodom. Keď chcú oni niečo hneď píšu, keď chcem ja niečo ani obraz ani zvuk. Prístup katastrofa.
    • Čakanie na tovar x týždňov.

Absolutna neochota zo strany obchodu a neinformovanost ohladne moznosti doplatenia si vynasky a nasledne, rieste si po vlastnej osi, aj keby ste byvali na 5.poschodi tak si to vyneste sami, pravdaze ziadost o podpis, ze sedacka je v poriadku este ked je v aute a ani ste ju nevideli. a nehovoriac o predlzeni dobe dodania, lebo oni jednoducho ju nedodaju vtedy ked povedia, ale daju si cas tak 5 dni...

• Dlhá doba čakania
    • Žiadna komunikácia zo strany obchodu

Po deviatich týždňoch mi pani na druhej strane telefónu nevedela povedať v akom stave je moja objednávka a kedy ju bude hotová. Jedine čo vedela povedať je že majú veľa roboty.

• Kym lakaju komunikuju ked je problem tak nekomunikuju

Nozicky na stolickach neboli idenickej farby, vidno tam rozdiel v odtieni.

• Ponúkate tovar ktorý sa už nevyraba
  • Objednávku som zrušila pre zavádzajúce informácie na stránke po upresnení informácí po telefóne.

Krasne stoly a stolicky, ale tovar poskodeny. Ci to bola vina obchodu alebo prepravcu neviem, ale som velmi sklamana. Taktiez tovar obsahoval zle diely a vyzadoval vela prace.

Dobrý deň, takže v prvom rade, objednala som si iné stoličky, pri ktorých bolo napísane aj doručenie a to malo byť do štyroch dní, samozrejme neaktuálne, pani čo objednávku vybavovala, milá ochotná zlatá nemôže za chaos, ktorý tam máte v skladoch a tak... Povedala: Tie stoličky, ktoré chcete budú až niekedy v apríli...no tak som chcela zmeniť objednávku, alebo ju zrušiť šak čo je to za prístup. Nakoniec sme sa s pani dohodli na zmene objednávky, ktorá príde, už prešlo 11 dní a stále nič... Čo Vám poviem, no pani čo vybavuje objednávky, ozaj skvelý prístup jediná výhoda

VOBEC NENI TAKE AKO NA FOTKE VYZERA.

Tovar, ktorý som si objednal mal byť skladom. Na druhý deň mi volali, že tovar nemajú a musí sa objednať u výrobcu a že mi dajú vedieť na ďalší deň. Neozvali sa 4 dni. Následne som volal a ponúkli mi iný tovar, iná farba iné rozmery, iný dizajn. Jediné šťastie, že som objednal na dobierku a nič som im predom neplatil. Nakoniec som nakúpil inde, kde tovar mali naozaj skladom.

• Nekvalitný tovar, dala som na reklamáciu, tu mi však neuznali, ze vraj zla montáž, samozrejme - najlepšia výhovorka, budem to vsak riešiť ďalej

• Tovar nebol doručený v lehote prisľúbenej obchodom.

tovar je slabej kvality, balenie neobsahovalo ziadny navod na montaz, na dodacom liste uvedeny iny tovar, namiesto faktury len neprehladny pokladnicny blocek,

• Dlhá doba dodania.....

Katastroooofa!!!! Ked mozete nakupujte inde. Objednala som od nich komodu. Povedali ze maju na sklade a ze o 2dni poslu. Poslali mi po viac ako tyzdni. Komoda stala 99€+doprava 7€.ked prisiel kurier s tovarom uz som mala vyplatit 116€.nechapala som preco. Zavolala som im, klamali mi ze komoda stala 109€ ze to ma oznacene aj v zosite

Tovar dorazil za 1 mesiac

• dobre zabalený tovar
    • zlá komunikácia obchodu, nekomunikujú emailom, odozva po týždni
    • vyššie ceny čo som zistil až neskôr
    • vysoká hranica hodnoty nákupu pre bezplatnú dopravu, niektoré konkurenčné eshopy majú kuriéra zdarma
    • neinformujú deň vopred ani sms, ani email že zásielka bola odoslaná

amatéri, nakúpil som prvý a posledný krát