• výborné jednanie
    • ako jediný mali konfigurátor na vlastnú zostavu mac mini
  • nakúpil v obchode mzone.sk pred 2 týždňami

Zatiaľ neviem ohodnotiť , tovar stále nemám.

• nakúpil v obchode mzone.sk pred 2 týždňami

• Prehľadnosť, komunikácia.
    • Celkovo mi mzone vyhovuje, či už eShop, alebo kamenná predajňa. Personál tam je vždy ústretový a milý, chlapci sú ochotní poradiť. Za mna spokojnosť.

• Rýchlosť ,spoľahlivosť,ochota,komunikácia 100%

Všetko super!!! Dva dni pred Vianocami táto firma M-Zone bola schopná vybaviť a doručiť moju objednávku a tím potešiť moju rodinu darčekom bod Vianočný stromček.Ďakujem a prajem veľa úspechov do budúcnosti.RAKUS

• nakúpil v obchode mzone.sk pred 3 týždňami

• robia aj akcie aj na Apple produkty

Srandujete?

• autorizovany reseller Apple
    • korektny pristup
    • sortiment

Som spokojny, trosku sa skomplikovalo dodanie tovaru, ale beriem to ako normalne, predsa len Vianoce a koniec roka su obdobie kedy je toho vela. Komunikacia obchodu je super. Objednaval som aj v minulosti u mzone a vzdy bolo dodanie nacas a bez akychkolvek komplikacii.

• komunikacia s obchodom
    • cakanie na tovar 3-5 tyzdnov
  • nakúpil v obchode mzone.sk pred 1 mesiacom

Objednaný tovar (Apple hodinky 4, 44mm) pri čase objednávky nebol na sklade a ani po cca 10 dňoch čakania som nedostala bližšiu informáciu ohľadom čakacej doby. Objednávku som zrušila a hodinky som kúpila v Holandsku v obchode bez čakania.

• nakúpil v obchode mzone.sk pred 1 mesiacom

Komunikácia aj ochota zamestnancov priamo bola vždy veľmi dobrá.
    Jediné čo ma zarazilo sú poplatky za niektoré služby.
    Ako váš stály zákaznik som si u Vás kúpil už štyri iphony, troje hodinky, dva Macbooky a aj napriek tomu som musel zaplatiť za reset môjho iphonu vo vašej predajni 36 eur.

• Príjemný personál
    • Rebeka ma obsluhovala velmi chvalim.Proklientsky pristup.
  • nakúpil v obchode mzone.sk pred 1 mesiacom

• Rýchle reakcie aj počas sviatkov
    • Skvelé zabalený tovar
    • Mac si zaslúži 11 bodov z 10 :)
  • nakúpil v obchode mzone.sk pred 1 mesiacom

• 3 dni som čakal na obj. a obj. stále bola v stave “čaká sa na spracovanie”

• Ochota komunikovať

Ak by som chcel kupovať výrobok od Apple, vybral by som si ich znova

• Vyborny nakup

Super

Eshop nezobrazuje realny stav skladu, odporucam sa oblukom vyhnut tomuto eshopu ak chcete stihnut kupit veci pod stromcek.

• Neserióznosť

Nedá mi nenapísať dnešnú skúsenosť s m:zone “Premium Reseller”. Ráno som si cez ich web objednával produkt, pri ktorom bolo v čase objednávky uvedené 1ks v Eurovea Bratislava. Tak som si teda produkt objednal s tým, že si ho osobne na danom mieste vyzdvihnem a vyplatím pri prevzatí. K produktu som si objednal aj príslušenstvo, pričom niečo mali v Eurovea a niečo zas mimo miesta vyzdvihnutia, tak som si to dal doručiť na miesto odberu hlavného produktu. Všetko sčítané, potvrdené. V tento predvianočný čas som sa tešil, že večer si moju objednávku vyzdvihnem a na štedrý večer moje prekvapenie vyčaruje blízkym úsmev na tvári. Večer, keď som pricestoval do Bratislavy s jediným cieľom vyzdvihnúť si objednávku, vyzeralo všetko OK. Predavač priniesol objednané na pult a začal blokovať. No čo sa nestalo? Hlavný produkt nevedeli priradiť k mojej objednávke. Kde bol problém? Niekto ho vraj objednal “skoro ráno” o 8:31 hod a hneď to aj prevodom uhradil. Keď som im ukázal e-mail, ktorý potvrdzoval moju objednávku z 8:20 hod boli prekvapení, ale zároveň neschopní si splniť čo mi ráno ukazoval ich web a následne potvrdzujúce e-maily. Tak som po ukázaní svojej nespokojnosti z obchodu odišiel s prázdnymi rukami. Evidentne si uvedomili svoje pochybenie, nakoľko mi vzápätí telefonovali a ponúkali produkt v inej farbe, s inými parametrami, ... no keď mám za niečo dať 1.500,- €, malo by to spĺňať moje požiadavky a nie robiť kompromisy kvôli neschopnosti m:zone “Premiovému distribútorovi”. O čo vlastne tejto spoločnosti ide? Rozhodne nie o spokojnosť zákazníkov.

• nakúpil v obchode mzone.sk pred 1 mesiacom

super obchod a profesionálna obsluha

• nakúpil v obchode mzone.sk pred 2 mesiacmi

Rýchlosť