Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizuje jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastavenie prehliadača. Viac

V pohode

• nakúpil v obchode mzone.sk pred 6 mesiacmi

• Tri mesiace prešli a za zrušenú objednávku mi ešte nevrátili peniaze

Dobrý deň Radoslava,
    prijmite od nás ospravedlnenie za vzniknutú situáciu. Vašu úhradu cez CardPay sme Vám zaslali späť 29. januára. Chyba vznikla na strane nášho systému. Naši kolegovia s obchodného oddelenia Vás budú kontaktovať a navrhnú Vám kompenzáciu, ktorá Vás dúfame poteší. Ďakujeme a prajeme príjemný zvyšok dňa.

• Prehľadný, jednoduchý na obsluhu

+rýchle doručenie

• nakúpil v obchode mzone.sk pred 3 mesiacmi

Objednaný tovar som vyzdvihol v predajni, aj keď "balík" podľa všetkého ešte nebol prichystaný, napriek tomu, že mi prišla sms, že si môžem prísť po tovar, ktorého mali na sklade na predajni viac ks, takže v podstate nebol problém s tým, žeby nemali po čo som prišiel...
    Ešte taký postreh ... kupoval som iPhone SE ... priamo v predajni mi mohli ponúknuť príslušenstvo ako napr. obal, či kryt na sklo, ktoré som nakoniec kúpil niekde inde...

Dobrý deň Marek,
    ďakujeme Vám za Vaše informácie. Záleží nám na Vašej spokojnosti. Vedúci predajne v Auparku Vás bude kontaktovať. Radi by sme získali Vašu osobnú spätnú väzbu, ktorá nám pomôže zlepšiť úroveň našich služieb a zážitkov. Prajeme Vám príjemný zvyšok dňa.

• Rýchle vybavenie
  • nakúpil v obchode mzone.sk pred 3 mesiacmi

Skvelá obsluha !!! Príjemne prostredie ! Všetko naozaj profesionalne !!! Ďakujem !!!

• ochota, prístup, profesionalita
    • neviem

doporučujem

výborný obchod

• Rychlé doručení
    • Dobrá cena Macbook Air v akci
    • Nevím. Nebylo nutné řešit žádný problém s doručeným výrobkem.

• oficiálny distribútor
    • kamenné predajňe s množstvom tovaru skladom
    • vyššie ceny
  • nakúpil v obchode mzone.sk pred 4 mesiacmi

• Zavádzajúce informácie na internetovej stránke.
    • Obchod neodpovedá na emaily.

Dobrý deň Marcel,
    v rámci podmienok aktuálnej akcia "Starý za nový" získa každý zákazník recyklačný bonus (pre iPad 40€) ak pri kúpe donesie akékoľvek staré zariadenia (aj nefunkčné). Informácie sú popísané priamo na našich stránkach. Naši kolegovia Vás budú dnes kontaktovať aby vyriešili vzniknutú situáciu k Vašej spokojnosti. Ďakujeme a prajeme Vám príjemný zvyšok dňa.

• nakúpil v obchode mzone.sk pred 4 mesiacmi

1. krát som nespokojný s produktom . Veľmi nekvalitný výrobok , nepraktický . podľa mňa bol toto krok späť .!!!

Dobrý deň Martin,
    prosíme Vás napíšte (online@mzone.sk) nám podrobnejšie informácie k Vašej nespokojnosti s adaptérom. Zaujima nás Váš názor, čo konkrétne považujete za nekvalitné, čo za nepraktické. Budeme Vás obratom kontaktovať a vyriešime Vašu nespokojnosť. Ďakujeme a prajeme prijemný zvyšok dňa.

• Rýchlosť vybavenia objednávky

• Dobra cena
    • Zadarmo doprava
    • Vyborna komunikacia
  • nakúpil v obchode mzone.sk pred 4 mesiacmi

Už niekoľko krát sme spolu s manželkou navštívili predajňu v bratislavskom Auparku.
    Kúpili sme od iWatch cez iPhone , iPad a rôzne príslušenstvo k spomínaným predmetom. Obsluha, poradenstvo a vysvetlenie hocičoho, na čo sme sa pýtali, bolo vždy na vysokej profesionálnej úrovni, nehovoriac o tom, že personál je vždy príjemne naladený! V tomto obchode nakupovanie robí radosť!!! Vďaka a rešpekt !!!

Dobrý deň Michal,

ďakujeme za vašu recenziu. Vaša pochvala nás veľmi teší. Vynakladáme maximálne úsilie aby každý náš zákazník odchádzal s úsmevom :-) Prajeme príjemný koniec pracovného týždňa,

S pozrdavom m:zone tím

• rýchlosť
  • nakúpil v obchode mzone.sk pred 4 mesiacmi

• okamzita objednavka a nasledna dodavka tovaru ktory nebol v case vystavenia nakupnej objednavky na sklade
  • nakúpil v obchode mzone.sk pred 4 mesiacmi

Tovar bol dodaný v poriadku , v krátkom čase od objednávky , uplna spokojnosť