• nakúpil v obchode mzone.sk pred 3 týždňami

Od spustenia nefunguje zadná kamera a blesk. Tovar bol odovzdaný spät do m-zone a rieši sa to reklamácia.

Dobrý deň, Pavol,

ďakujeme za Vašu reakciu. Chápeme, že Vám závada pokazila zážitok z nového iPhonu. Vašu reklamáciu sme ukončili do 11 dní, veríme, že už všetko funguje, ako má a prajeme Vám, aby ste s iPhonom spravili množstvo krásnych fotiek. Ak by nastal akýkoľvek problém, sme tu pre Vás. Ďakujeme a prajeme príjemný deň.

• nakúpil v obchode mzone.sk pred 4 týždňami

• objednavka vytvorena, dodavatel povedal 5 dni ale ziadna informovanost o stave objednavke, len "čakajte". Žiadna predpokladaná doba dodania ani vysvetlenie.

Dobrý deň, Juraj,

ďakujeme za Vašu reakciu. Hoci je predaj Apple noviniek spustený od 28.9.2018 a záujem o ne je enormný, celosvetovo sú dostupné v obmedzenom počte kusov. Hneď ako budeme mať Vaše Apple Watch Series 4 pripravené do objednávky, skontaktujeme Vás e-mailom alebo prostredníctvom sms a možnosti jej vyzdvihnutia. Ďakujeme a prajeme Vám príjemný deň.

• nakúpil v obchode mzone.sk pred 1 mesiacom

Cely problem je v tom ze nedokazu presne urcit kedy vobec tovar pride. Nemaju uvedenu ZIADNU dodaciu lehotu. Mna ako zakaznika nema co zaujimat ze dodavatel im tovar nedodava. Ja ked si nieco objednam chcem vediet KEDY to aj realne budem mat! Priklad iStores - na stranke maju pri produkte uvedene 4-5 tyzdnov dodanie a ja som s tym ok . Je to dlha doba ALE zakaznik nie je zavadzany a rovno vie kedy tovar dostane. Naozaj nerozumiem naco mi mzone len stale posiela emaily ze tovar nieje skladom a budu ma kontaktovat ohladom dostupnosti a ta stale nikde.

Dobrý deň Nikola,

ďakujeme za Váš názor, naším cieľom je stále sa zdokonaľovať. Snažíme sa dodávať zákazníkom reálne informácie o dostupnosti tovaru. Pri novinkách je dostupnosť vždy obmedzená, čo je spôsobené celosvetovým dopytom. Budeme sa snažiť zlepšiť informovanosť na webe. Ďakujeme a prajeme Vám príjemný deň.

• nakúpil v obchode mzone.sk pred 1 mesiacom

objednal som po konzultacii s technikom výrobok ktorý nie je vhodny pre moj počitač

Dobrý deň, pán Herczegh,

ďakujeme Vám za reakciu. K objednávke sme vystavili dobropis, z našej strany už platba odišla, peniaze by ste mali mať späť na karte v najbližších dňoch. V minulosti ste už s nami realizovali viacero objednávok, preto dúfame, že na nás po drobnom nedorozumení v komunikácii nezanevriete a opäť si získame Vašu priazeň. Ďakujeme a prajeme Vám príjemný deň.

• nakúpil v obchode mzone.sk pred 1 mesiacom

• Tovar som objednala par minut po zacati predpredaja. Zatial neprisiel. Vraj to ide podla podla poradovnika, co si nemyslim, kedze som musela byt medzi prvymi v poradi. Nikto mi ani nevie povedat, kedy apple watch 4 pridu, ani kolka som v poradi. Zatial moja velka nespokojnost.

Dobrý deň, Silvia,

od spustenia predpredaja evidujeme veľké množstvo objednávok na Apple Watch Series 4, ktoré sú stále dostupné v obmedzenom počte kusov. Predobjednávky vybavujeme postupne podľa naskladnenia tovaru, Vaša bola vyexpedovaná 5.10.2018. Veríme, že Vám budú nové Apple Watch dobre slúžiť.

• problémy s faktúrami
    • dlhá odmlka po uhradení faktúr
    • nesprávne objednaný tovar
    • nesprávne dodaný tovar

Objednávala som si macbook pro s vlastnou konfiguráciou. V internetovej objednávke som zadala platbu na mieste v hotovosti aby som urýchlila proces a nemusela čakať na prevod peňazí. Nakoniec som aj tak musela platiť faktúru, ktorá bola aj tak zlá takže som musela platiť na viacejkrát a venovať tomu viacej času. Po uhradení aj poslednej faktúry sa mi týždeň nikto neozval. Ked som konečne si mohla ísť vyzdvihnúť macbook(čo aj s výrobným procesom u applu trvalo vyše 6 týždňov), tak som zistila že dali vyrobiť zlý macbook, čiže za vyššiu sumu som dostala nižšiu verziu. V skratke: zbytočne veľa čakania, vybavovania a mailovania.

• Vzhľad stránky

Objednal som si obal na Mac, pri objednávke ma obchod informoval, že nie je tovar na sklade. Následne som sa infmormoval kedy tovar naskladnia, bolo mi povedané, že v priebehu budúceho týždňa. V ten týždeň, ktorý už mal byť obal naskladnený som písal na kontakt, kde ma o tom informovali. Nikto neodpísal aj keď mi bolo na linke povedané, že reakcia príde max do 3 hodín. V piatok, v spomínanom týždni som volal na linku kde mi pán neznámy (pretože sa ani nepredstavil) povedal, že zistí stav tovaru a dá mi vedieť. Samozrejme nikto sa neozval. Nakoniec som dostal mail, že tovar nemajú a nevedia ani kedy príde. Na to akú značku zastávajú som čakal iné zábchádzanie s ľudmi. Už aj keď sa so mniu niekto vybavoval tak bol znechutený, že som mu vôbec zavolal, neochotný, lenivý prístup. Prvá a posledná skúsenosť s obchodom.

Dobrý deň, Marek,

v čase Vašej objednávky tovar nebol skladom u nás ani u dodávateľov, dodanie sme očakávali v priebehu nasledujúceho týždňa. Počas presunu tovar nesvieti ani na jednom zo skladov, preto ste dostali od kolegu informáciu o jeho nedostupnosti a navrhli sme Vám aj alternatívne riešenie, čo zapríčinilo celé nedorozumenie v komunikácii. Po naskladnení obalu sme Vás kontaktovali opätovne s možnosťou dodania, hoci už bola objednávka zrušená. Vaše rozhodnutie zrušiť objednávku samozrejme akceptujeme, 28.8.2018 bola od nás zaslaná späť zálohová platba. Aj napriek vzniknutej situácii vynaložíme maximálne úsilie, aby sme opäť získali Vašu dôveru. Ďakujeme Vám za pochopenie a prajeme príjemný zvyšok dňa a pekný víkend.

• Sľúbený termín dodania 15.8 nebol dodržaný

Dobrý deň, Ivan,

tovar, ktorý nie je na sklade, dodávame na objednávku a mailom alebo telefonicky priebežne informujeme každého zakázníka o predpokladanej dobe dodania. Predbežný dátum expedície MacBooku Pro od dodávateľa bol 15.8.2018, o čom sme Vás aj informovali. Dĺžku logistického procesu neovplyvníme, po dodaní sme však zrealizovali naskladnenie i vyexpedovanie k Vám v rámci jedného dňa. Záleží nám na Vašej spokojnosti, preto veríme, že sa situácia v budúcnosti nezopakuje. Ďakujeme za pochopenie a prajeme Vám príjemný zvyšok dňa.

• nakúpil v obchode mzone.sk pred 3 mesiacmi

• cakanie 10 dni na dodanie bezneho tovaru na pobocku

Dobrý deň Lukáš,

dopytovaný tovar bol na sklade na predajni pri vytovorení objednávky, nakoľko bol víkend do prvého precovného dňa sa vypredal a musel byť objednaný. Veríme že bude slúžiť a do budúcna sa podobným situáciám vyvarujeme.

S pozdravom m:zone tím.

• nakúpil v obchode mzone.sk pred 4 mesiacmi

Ziadna odpoved na mail ohladom kupe Macbook 12.

Nikto nezdviha telefon, ked im volaju.

Dobrý deň Alex,

ďakujeme za váš názor a podnet. Každá spätá väzba nám pomáha sa stále zlepšovať. Záleží nám na každom názore . Budeme aj do budúcna pracovať na odstranení tohoto problému aby sa už neopakoval. Vopred ďakujeme a prajeme Vám príjemný zvyšok dňa.

• nakúpil v obchode mzone.sk pred 4 mesiacmi

• Mzone robí problémy pri vrátení tovaru kúpeného cez internet, ale vyzdvihnutého na predajni - pracovníci skúšajú zákazníka odbiť s tým, že sa nejedná o predaj cez internet, keďže zákazník má k nemu klasický pokladničný blok a prevzal si ho osobne.

Dobrý deň Lukáš,

vašu objednávku evidujeme v systéme ako zrušenú zákazníkom nakoľko neprešla platba cez portál CardPay. Viete nám prosím zaslať mailom na mzone@mzone.sk čo presne sa stalo. Čím viac informácii budeme mať tým rýchlejšie budeme môcť situáciu vyriešiť. Vopred ďakujeme a prajeme príjemný deň.
    S pozdravom m:zone tím.

• nakúpil v obchode mzone.sk pred 4 mesiacmi

absolutne neodborny personal, ktory nevie co predava

Dobrý deň Juraj,
    záleží nám na Vašej spokojnosti. Náš manažér kvality Peter Vás bude kontaktovať čo najskôr. Budeme veľmi radi ak nám porozprávate čo najviac informácii, ktoré nám pomôžu zlepšiť úroveň našich služieb. Záleží nám na každom názore (aj ked je negatívny). Ak sa niekde stala chyba, budeme pracovať na jej okamžitom odstránení, aby sa neopakovala. Vopred ďakujeme za pomoc a prajeme Vám príjemný zvyšok dňa.

• Nedvíhajú infolinku
  • nakúpil v obchode mzone.sk pred 4 mesiacmi

na otázku či náramok je možné kúpiť v Žiline aj inde odpoved bola určite nie kedže ho nemali na predajni...o den neskor som zistila ze to bolo klamstvo a bol aj lacnejsi v inom obchode + na tovar som čakala skoro 5 dni... na mňa príliž dlhá doba doručenia...keby viem nekupim ho určite v mzone

Dobrý deň Monika,
    preverili sme proces Vašej objednávky. Od dňa akceptácie prijatia do dňa expedície ubehlo 48 hodín. Remienok, ktorý ste si objednali s osobným vyzdvihnutím v našej predajni v Žiline sme museli zaslať z nášho centrálneho skladu. Notifikačné správy, Vám boli zaslané aj s potvrdením prijatia. Produkty, ktoré nie sú priamo na sklade v predajniach sú do 24-48 vždy expedované na vyzdvihnutie. Vynakladáme maximálne úsilie aby boli naši zákaznici spokojní. Pre ešte rýchlejšie dodanie tovaru, stačí ak si zvolíte dopravu kurierom na Vašu adresu. Ušetríte si čas, cestovanie a remienok Vám príde skôr. Ak budete potrebovať v budúcnosti poradiť zastavte sa u nás, alebo nám napíšte. Naši Apple experti sú vždy ochotní pomôcť. Ďakujeme a prajeme Vám príjemný zvyšok dňa.

• nakúpil v obchode mzone.sk pred 5 mesiacmi

15 dni cakam na bezny modry remienok k hodinkam,

• nakúpil v obchode mzone.sk pred 9 mesiacmi

• neviem

dalo sa

Dobrý deň Matej,

kolegovia z online oddelenia vás budu kontaktovať. Vždy vynakladáme maximálne úsilie aby každý náš zákazník odchádzal od nás spokojný. Ďakujeme a prajeme príjemný zvyšok dňa.

• nakúpil v obchode mzone.sk pred 7 mesiacmi

• Ze ani neodpisete dovody preco ste mi zamietli poziadavku to by ma velice zaujimalo chapete to konecne ????
  • nakúpil v obchode mzone.sk pred 1 rokom

• Tri mesiace prešli a za zrušenú objednávku mi ešte nevrátili peniaze

Dobrý deň Radoslava,
    prijmite od nás ospravedlnenie za vzniknutú situáciu. Vašu úhradu cez CardPay sme Vám zaslali späť 29. januára. Chyba vznikla na strane nášho systému. Naši kolegovia s obchodného oddelenia Vás budú kontaktovať a navrhnú Vám kompenzáciu, ktorá Vás dúfame poteší. Ďakujeme a prajeme príjemný zvyšok dňa.

• nakúpil v obchode mzone.sk pred 8 mesiacmi

• Zavádzajúce informácie na internetovej stránke.
    • Obchod neodpovedá na emaily.

Dobrý deň Marcel,
    v rámci podmienok aktuálnej akcia "Starý za nový" získa každý zákazník recyklačný bonus (pre iPad 40€) ak pri kúpe donesie akékoľvek staré zariadenia (aj nefunkčné). Informácie sú popísané priamo na našich stránkach. Naši kolegovia Vás budú dnes kontaktovať aby vyriešili vzniknutú situáciu k Vašej spokojnosti. Ďakujeme a prajeme Vám príjemný zvyšok dňa.

• nakúpil v obchode mzone.sk pred 9 mesiacmi

• Je v Žiline

Veľmi zlá obsluha. Nato, že to je obchod s drahým tovarom, viacerí predavači sa nesprávajú k zákazníkovi ako by som predpokladal. Tvária sa dôležito, nedávajú kompletné informácie a pod. Nemal som pocit, že som tam žiadaný a že som prišiel minúť nemalú sumu. Už 2x som zrušil objednávku, kvôli prístupu a objednal si u konkurencie.

Dobrý deň Tomáš,
    ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. Záleží nám na Vašej spokojnosti. Radi by sme si na osobnom stretnutí vypočuli čo najviac detailov Vašich zážitkov. Vedúci predajne Filip Vás bude čo najskôr kontaktovať. Vynaložíme maximálne úsilie aby sme získali Vašu dôveru späť. Ďakujeme a prajeme príjemný zvyšok dňa.
    S pozdravom m:ztone tím