Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Viac o Overené zákazníkmi.

• odbornost personalu
    • priatelsky pristup
    • slusna komunikacia
    • promptne riesenia
    • tovar skladom

ziadnu nepoznam

• Ústretovosť, znalosť produktov
  • nakúpil v obchode mzone.sk pred 2 týždňami

• Prehľadný web rýchle jednaním bezproblémové dodanie objednaného tovaru.Nebol to môj prvý nákup cez tento web objednávam všetko príslušenstvo určite doporucujem

Rýchle dodávky

• profesionalny pristup
    • vyborna komunikacia o objednavke
    • nie je mi zrejme ako sa da uplatnit zlava cez napriklad zakaznicku kartu ked chcem nakupit cez web

• Mili personal
    • Odborne poradenstvo
    • Rychle vybavenie objednavky
  • nakúpil v obchode mzone.sk pred 3 týždňami

Apple produkty beriem v zásade z MZONE, pretože vždy všetko prebehne hladko a prípadná reklamácia mi prebehla tiež profesionálne. Odporúčam

Dobrý deň, Matej,

ďakujeme za Váš názor a vernosť, ktorú nám prejavujete. K predaju patria aj prípadné reklamácie, ktoré sa snažíme vždy vybaviť k spokojnosti zákazníka. Budeme radi, ak nás aj v budúcnosti oslovíte pri záujme o ďalšie Apple produkty. Ďakujeme a prajeme Vám krásny deň.

• rýchlosť vybavenia objednávky
  • nakúpil v obchode mzone.sk pred 3 týždňami

Od spustenia nefunguje zadná kamera a blesk. Tovar bol odovzdaný spät do m-zone a rieši sa to reklamácia.

Dobrý deň, Pavol,

ďakujeme za Vašu reakciu. Chápeme, že Vám závada pokazila zážitok z nového iPhonu. Vašu reklamáciu sme ukončili do 11 dní, veríme, že už všetko funguje, ako má a prajeme Vám, aby ste s iPhonom spravili množstvo krásnych fotiek. Ak by nastal akýkoľvek problém, sme tu pre Vás. Ďakujeme a prajeme príjemný deň.

• Ochota
    • Rýchlosť
  • nakúpil v obchode mzone.sk pred 4 týždňami

Rýchle vybavenie kúpy na splátky a okamžite odoslanie balíka. Perfektný prístup, ktorý sa už dnes v máloktorom e-shope vidí.

• nakúpil v obchode mzone.sk pred 1 mesiacom

• Profesionalny personál s príjemným prístupom.
  • nakúpil v obchode mzone.sk pred 1 mesiacom

rýchle vybavenie objednávky, výborná komunikácia, spokojnosť.

• nakúpil v obchode mzone.sk pred 4 týždňami

• objednavka vytvorena, dodavatel povedal 5 dni ale ziadna informovanost o stave objednavke, len "čakajte". Žiadna predpokladaná doba dodania ani vysvetlenie.

Dobrý deň, Juraj,

ďakujeme za Vašu reakciu. Hoci je predaj Apple noviniek spustený od 28.9.2018 a záujem o ne je enormný, celosvetovo sú dostupné v obmedzenom počte kusov. Hneď ako budeme mať Vaše Apple Watch Series 4 pripravené do objednávky, skontaktujeme Vás e-mailom alebo prostredníctvom sms a možnosti jej vyzdvihnutia. Ďakujeme a prajeme Vám príjemný deň.

• nakúpil v obchode mzone.sk pred 1 mesiacom

Cely problem je v tom ze nedokazu presne urcit kedy vobec tovar pride. Nemaju uvedenu ZIADNU dodaciu lehotu. Mna ako zakaznika nema co zaujimat ze dodavatel im tovar nedodava. Ja ked si nieco objednam chcem vediet KEDY to aj realne budem mat! Priklad iStores - na stranke maju pri produkte uvedene 4-5 tyzdnov dodanie a ja som s tym ok . Je to dlha doba ALE zakaznik nie je zavadzany a rovno vie kedy tovar dostane. Naozaj nerozumiem naco mi mzone len stale posiela emaily ze tovar nieje skladom a budu ma kontaktovat ohladom dostupnosti a ta stale nikde.

Dobrý deň Nikola,

ďakujeme za Váš názor, naším cieľom je stále sa zdokonaľovať. Snažíme sa dodávať zákazníkom reálne informácie o dostupnosti tovaru. Pri novinkách je dostupnosť vždy obmedzená, čo je spôsobené celosvetovým dopytom. Budeme sa snažiť zlepšiť informovanosť na webe. Ďakujeme a prajeme Vám príjemný deň.

Velmi som spokojny

Vsetko super

• nakúpil v obchode mzone.sk pred 1 mesiacom

objednal som po konzultacii s technikom výrobok ktorý nie je vhodny pre moj počitač

Dobrý deň, pán Herczegh,

ďakujeme Vám za reakciu. K objednávke sme vystavili dobropis, z našej strany už platba odišla, peniaze by ste mali mať späť na karte v najbližších dňoch. V minulosti ste už s nami realizovali viacero objednávok, preto dúfame, že na nás po drobnom nedorozumení v komunikácii nezanevriete a opäť si získame Vašu priazeň. Ďakujeme a prajeme Vám príjemný deň.

• nakúpil v obchode mzone.sk pred 1 mesiacom

• Veľmi ochotný personál, cítil som sa fajn ochotný pomôcť a odpovedať na všetky otázky
    • Všetci predajcovia boli super v Eurovei, ešte raz veľká vďaka
  • nakúpil v obchode mzone.sk pred 1 mesiacom

• Tovar som objednala par minut po zacati predpredaja. Zatial neprisiel. Vraj to ide podla podla poradovnika, co si nemyslim, kedze som musela byt medzi prvymi v poradi. Nikto mi ani nevie povedat, kedy apple watch 4 pridu, ani kolka som v poradi. Zatial moja velka nespokojnost.

Dobrý deň, Silvia,

od spustenia predpredaja evidujeme veľké množstvo objednávok na Apple Watch Series 4, ktoré sú stále dostupné v obmedzenom počte kusov. Predobjednávky vybavujeme postupne podľa naskladnenia tovaru, Vaša bola vyexpedovaná 5.10.2018. Veríme, že Vám budú nové Apple Watch dobre slúžiť.