Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Viac o Overené zákazníkmi.

• nakúpil v obchode mzone.sk pred 2 týždňami

maximalna spokojnost

• nakúpil v obchode mzone.sk pred 2 týždňami

Profesionaly. Spokojnost, nakupoval som viac krat.

• Rýchla komunikácia
  • nakúpil v obchode mzone.sk pred 3 týždňami

• Tovar mi bol doručený na druhý deň po objednávke :)
    • Nezistil som

Kvalitný obchod so super cenami, rýchlosť komunikácie a riešenie objednávok na top úrovni.

• nakúpil v obchode mzone.sk pred 3 týždňami

• Bola som v amerike a chcela som si kupit remienok na apple watch, akoze sorry ale tam mi povedali ze ho nemaju ale do troch dni mi pride ak ho objednam, nemala som tolko casu tak som to mechala na slovensko, ved tu to nebude tiez problem... hahaha... nielen ze je drahsi, ale v celej europe ho pomaly nemaju, cakam 10 dni a podla mailov budem este minimalne dalsie 2 tyzdne lebo nie je ani na centralnom sklade... akoze toto su sluzby?! Ironiou sa smejem

Reakcia obchodu mzone.sk

Dobrý deň, Linda,

ďakujeme za Vašu recenziu. V prípade, že je tovar aktuálne nedostupný skladom, priebežne informujeme zákazníka o predpokladanej dobe dodania. Dodacie termíny závisia od výrobcu a logistického procesu, z našej strany ich nedokážeme ovplyvniť. Dostupnosť tovaru v USA a Európe často nebýva rovnaká. Od dodávateľa máme potvrdené naskladnenie tovaru do Vašej objednávky, po dodaní Vás informujeme o možnosti jej vyzdvihnutia. Ďakujeme za pochopenie a prajeme Vám príjemný deň.

S pozdravom m:zone tím

• nakúpil v obchode mzone.sk pred 1 mesiacom

Maximálna spokojnosť!tovar doručený na adresu hneď nasledujúci deň po objednávke!

• nakúpil v obchode mzone.sk pred 1 mesiacom

• výborná komunikácia a rýchle jednanie
    • doobeda som zadal objednávku a na druhý deň som mal tovar doma
  • nakúpil v obchode mzone.sk pred 4 týždňami

• Flexibilní reakce

Perfektní jednání a rychlost

• nakúpil v obchode mzone.sk pred 1 mesiacom

• prehladny obsah, siroka ponuka, dobre ceny
  • nakúpil v obchode mzone.sk pred 1 mesiacom

rýchle vybavenie, tovar dôkladne zbalený, malý nedostatok čo som zaregistrovala je len rýchlosť webstránky

• nakúpil v obchode mzone.sk pred 1 mesiacom

Bola som spokojná s nákupom v tomto internetovom obchode, môžem ho len odporúčať aj iným zákazníkom.
    Ďakujem

• Kvalitné veci
  • nakúpil v obchode mzone.sk pred 2 mesiacmi

velmi rychlo dodany tovar, a bezproblemovy priebeh nakupu. Len odporučam

• Autorizovany predajca
    • Tovar starostlivo zabaleny
    • Proces vybavenia splatok trval jeden den
    • Na otazku, kedy bude tovar expedovany, prisla odpoved v podobe okamzitej expedicie tovaru
    • Pozitivne skusenosti aj z minulosti

Nic

• Poloha
    • Prístup zamestnancov
    • Rýchlosť dodania nedostupneho tovaru
    • Vzhľad predajne
  • nakúpil v obchode mzone.sk pred 1 mesiacom

• Thank for your perfect service!!

• Vyhodna cena, rychlost

Ziadna

• nakúpil v obchode mzone.sk pred 1 mesiacom

• výborný prístup zamestnancov v predajni!
    • po doterajších skúsenostiach si nechávam všetok tovar posielať výhradne do mZone Eurovea

Keď som vstúpil do predajni, hneď sa ma ujal najbližší predavač. Keď som povedal, že som si prišiel vyzdvihnúť objednaný tovar, hneď mi ho priniesol, zaplatil som a spokojný som odchádzal preč.
    Všetko prebehlo bez jediného zádrhelu!

• výborné jednanie
    • ako jediný mali konfigurátor na vlastnú zostavu mac mini
  • nakúpil v obchode mzone.sk pred 2 mesiacmi

Zatiaľ neviem ohodnotiť , tovar stále nemám.

Reakcia obchodu mzone.sk

Dobrý deň, Jozef,

dodanie tovaru do Vašej objednávky očakávame v priebehu budúceho týždňa. Po naskladnení Vám e-mailom potvrdíme možnosť vyzdvihnutia obalu. Ďakujeme za pochopenie a prajeme Vám príjemný deň.

S pozdravom m:zone tím