-
NEODPORÚČAM OBCHOD To, že majú v ponuke tovar (do 5 dní), ktorý vôbec nedodajú by som ešte chápal. Pri veľkom množstve ponúkaného tovaru sa to občas môže stať. Objednával som u nich Apple iPod touch 5. generácia 32GB, kde uvádzajú „do 5 dní“, no prišiel mi e-mail, že daný tovar ani do 5 dní nebude, lebo ich dodávateľ ho nemá na sklade. Tomu rozumiem, ale čo ma však prekvapuje je, že e-shop vie, že daný tovar nie je schopný dodať a aj naďalej na stránke pri všetkých modeloch iPod Touch 5 uvádza „do 5 dní“, a zavádzajú tým pádom ďalších zákazníkov. Prečo si to teda neupravia na stav „iba na objednávku“ alebo „momentálne nedostupné“ ?! Objednávku som nakoniec zrušil a znova sa tam nakupovať nechystám, nakoľko nie je vôbec žiadna garancia ohľadom dodacej doby.
-
Ján Ďuri Ťapaj: Dobrý deň prajem, v prvom rade sa ospravedlňujeme za vzniknutú situáciu. Samozrejme radi ju preveríme a poprosím Vás zaslať číslo objednávky aj s popisom situácie na email [email protected] aby sme to vedeli doriešiť.
-
Mihaly: Dobrý deň, za vzniknuté meškanie a aj za správanie kuriéra sa ospravedlňujeme. Do budúcnosti nás neváhajte kontaktovať aj formou emailu.
-
Vlado Kohút: Dobrý deň, za vzniknutú situáciu sa ospravedlňujeme viete nám poskytnúť číslo objednávky, aby sme vedeli dotyčnú záležitosť preveriť. Kľudne zašlite informácie na [email protected]
-
Objednal som si slúchadla pred dvoma týždňami. Dostupnosť bola do dvoch dní. Doteraz mi ich nedoručili, pritom ešte náhle zmizli z ponuky na stránke. Posielal som mail, čo sa deje, takisto nikto neodpovedal. Totálna ignorácia. Toto sa mi nestalo ešte v žiadnom eshope.
-
Konecna som sa dockal dorucenia balika. Od objednania som cakal 21 dni na tovar ktory bol podla stranky dostupny do 5 dni. Kurierska sluzba, SPS ma - aspon v Lucenci - dost nespolahlivych kurierov, ktory jednoducho zapisu nepritomnost prijemcu bez toho aby adresu vyhladali alebo zakaznika kontaktovali..takze celkovo neprijemna skusenost a v buducnosti si radsej lepsie zvolim obchod aj kuriera.
-
Uz viac ako dva tyzdne cakam na tovar, ktory bol podla stranky dostupny do 5 dni...URCITE NEODPORUCAM! Nabuduce radsej zaplatim o par eur viac inde kde budem mat istotu ze tovar ku mne dorazi v rozumnom case...
-
dobrý den
objednal som si u vás mobil. čo ma zarazilo bolo že krabica nebola nijak zabezpečená a s mobilom niekto istotne manipuloval.....a co je hlavne nebol tam slovensky navod...aj ked bolo napisane že mobil je z europskej disribucie tak ten navod by ste tam mohli davať ked už z balenia vyberáte kožené púzdro, náhradnú fóliu a NFC štítky čo je štandardná výbava balenia tohto telefonu v europskej či svetovej distribúcií.
Chcem sa opýtať ako to budeme riešiť?
Ďakujem -
Arašid spol. s r.o.:
Císlo objednávky: 82423
Dátum objednávky: 07.08.2012 -
Martin Komár: Ďakujeme za Váš príspevok.
Sme radi, že ste si u nás objednali mobilný telefón a dúfame, že bude bezproblémovo slúžiť.
Mobilne telefóny nakupujeme od autorizovaných distribútorov, kde je kladený doraz na to, aby zariadenia boli nove a v originálnom neporušenom balení.
Občas sa vyskytne, že niektoré mobilne telefóny už priamo od výroby obsahujú pesničky, melódie, obrázky a videa. Ide o bonusový obsah.
Ak ma zákazník podozrenie, že dostal použitý, alebo rozbalený tovar je potrebne, aby nás čo najskôr ako je to možné informoval. Dany problém preveríme a v prípade potreby zrealizujeme nápravu, bez toho aby zákazník musel tovar zasielať späť na našu adresu. Tovar Vám zameníme za novy kus.
Je pre nás dôležité, aby ste boli spokojný s objednaným tovarom a taktiež našimi službami.
-
al.bunda: Ďakujeme za Váš príspevok.
Dostupnosť do 5 dni uvádzame pravé z dôvodu, že ho nemáme skladom. Zobrazená dostupnosť oznamuje zákazníkovi, že daný tovar vieme dodať do 5 pracovných dni od vytvorenia objednavky.
Cenu aktualizujeme nepretržité. Vo výnimočných prípadoch smerom nahor z dôvodu ukončenie akcie, no vo väčšine prípadov tovar zlacňujeme.
Mimochodom : LG P880 už mame skladom za nekompromisnú cenu ;-). Tovar Vám dodáme do 24 hodín.
-
Stala sa mi šokujuca vec, objednaval som si od tejto spoločnosti mobil, ktorý stal takmer 400 eur. Prišla mi zasielka, nepoškodena, všetko ok, ako malo byť, ostal som prekvapeny ked som zapol mobil a v mobile boli vložené pesničky a dva celé albumy slovenských spevákov. V galérií som taktiež našiel fotky, ktoré boli fotené s týmto mobilom, pretože, to bola fotka niejakej palubovky v aute v odraze od nerezu bolo vidno, že je to prave tento mobil.
Situáciu som neriešil, nakoľko nebol poškodený a mal na sebe folie. No ostal som zarazený, že človek si kupi nový mobil a pošlu mu niečo s čím sa už niekto stihol aj istu dobu pohrať!!!!! -
Preco sa deklaruje na mobil LG P880 dodacia lehota do 5 dni,ked momentalne nie je ani na sklade?..navyse cena stupla behom dneska o 10 eur !
Jedna vec je nadbiehat zakaznikom,druha je dodrzat napisane..Zial STORNOVAL som objednavku,pretoze inde mam fon do 48hodin.. -
michal: Dobrý deň,
Ďakujeme za Váš príspevok. Prosím napíšte nám aj číslo objednavky aby sme mohli tento prípad overiť a zrealizovať nápravu.
Veľmi pekne ďakujeme
S pozdravom Team MP3.sk
-
michal: Dobrý deň,
Ďakujeme za Váš príspevok. Prosím napíšte nám aj číslo objednavky aby sme mohli tento prípad overiť a zrealizovať nápravu.
Veľmi pekne ďakujeme
S pozdravom Team MP3.sk
-
Po mojej zlej skusenosti opisanej v predoslom prispevku obchod MP3 NEODPORUCAM.
Neodporucam tiez riadit sa podla hodnotenia a recenzii, nakolko mi nebol doruceny hodnotiaci dotaznik (asi preto ze som bol nespokojny) a tak mi nebolo umoznene zapojit sa do hodnotenia.
S problemom ohladne hodnotenia som sa obratil aj na zastupcu HEUREKA, zatial bez uspokojivej odpovede.
NEVERTE hodnoteniu "x% zakaznikov odporuca obchod" -
V auguste som si v MP3 objedal telefon za viac ako 500e, telefon prisiel ale obal bol poskodeny - bol zabaleny len v bublinkovej obalke.
Reklamoval som to u dorucovatela, reklamacia bola uznana. Nasledne som sa spojil s obchodom kde mi slubili ze mi poslu druhy telefon. Neposlali.
Takmer dva tyzdne som nemal ani tovar ani moje peniaze, tie mi na moju ziadost poslali ale nie plnu sumu. Po dalsej ziadosti to doplatili.
Faktura ktora prisla s telefonom bola neuplne vypisana. Privela strateneho casu, nervov, telefonatov, pisania si. Cele zle. -
neviete prosim vas niekto ako prebieha u nich reklamacia? diky
-
Neverte im, ja som takto pred rokom kupoval SGSII v tejto "spolosnosti" a namiesto mobilu ktory mal pochadzat z oficialnej SK distribucie mi poslali Polsku sedivku s ktorou mam teraz problemy....
-
caute, co mam robit ked mobil nieje odblokovany a neide mi sim karta T-mobile?