Reklama
Prihlásiť sa a pridať príspevok
  • Určite odporúčam internetový obchod MP3.sk objednával som v utorok a vo štvrtok som mal tovar doma ale v utorok vecer o 18:55 takze som spokojný.Nič nebolo poškodené a bol som dostatočne informovaný .

  • Tento obchod je super. Objednal som telefon o 15h a o 16h buduceho dna bol doma. Vsetko potrebne vybavili, super cena, len sa mi zdalo, ze krabica uz bola otvorena ale telefon nie.

  • Ovela lepšie je hodit peniaze hned nejakému bezdomovcovi, ten vám tovar privezie rýchlejšie :/

  • Objednal som si púzdro pre mobil pred tromi týždnami, dvakrát som tam volal, ale nič okrem slubov a dalších slubov som nedostal. Ked niekto naozaj niečo potrebuje, tak by som mu tento obchod v žiadnom prípade neradil.

  • Takze, dnes mi prisla chybajuca autonabijacka k telefonu Nokia E7, ktora mala povodne byt v baliku prislusenstva.
    K reklamacii sa teda po skontaktovani postavila firma ferovo a cestne. Urcite nakupim aj nabuduce. Dakujem

  • Musim poupravit svoje hodnotenie. Zrejme chybou mailovej komunikacie alebo ineho nedopatrenia, po precitani mojho predchadzajuceho hodnotenia na tejto stranke ma kontaktoval telefonicky predajca s ospravedlnenim a ponukou riesenia, takze zatial chvalim :)

  • Objednany balik prislusenstva pre telefon Nokia E7 - balik prisiel pomerne rychlo, avsak chybala v nom autonabijacka, ktora mala byt sucastou balenia. Predajca nereaguje na veskeru komunikaciu, zaslany posledny mail...Ak sa neozvu, podavam podnet na SOI. Urcite tento obchod dalej nikomu neodporucam !

  • Ja som si objednal tovar 19.12., bolo pisne do 7-10 dni ale zatial mi nic neprislo a ani som nebol kontaktovany.

  • S tymto obchodom som spokojny,dorucenie prebehlo v poriadku a reklamaciu vyrobku po roku tiez vyriesili k mojej spokojnosti.Ked idem nieco kupovat,nakuknem cielene aj do tohto obchodu,aku maju ponuku.

  • Pripojujem se k nespokojenym zakaznikum tohoto obchodu.
    Tovar jsem si objednal 24.10. mal byt stale na sklade,ale do dnesneho dna mi stale nedosel,po telefonickom spojeni
    (ktore take neni najlechsi) mi mali tovar dorucit uz dvakrat a stale nic.Momentalne cakam na posledni termin a ak tovar nedojde rusim objednavku.

  • Dobrý deň,
    na obchod sa zatiaľ nemôžem sťažovať absolútne v ničom.Objednávala som si u nich MP3- prehrávač, ešte pred 2mi rokmi a nemala som s ničím problém.Ani s objednávaním, ani s komunikáciou, dokonca ani s reklamáciou nebol problém. Poštou som im to všetko kompletne poslala po krátkom "chatovaní" na ICQ som si zistila čo všetko a ako treba a nebol v ničom žiadny problém. Teraz som si u nich objednávala mobilný telefón, tak uvidíme, či sa nezmenili :) Ale zatiaľ o nich len v dobrom :)

  • Adam Vitek: Tento príspevok už prosím Vás brať z rezervou xD. Ďakujem!

  • To čo som pred nedávnom napísal beriem (s časti späť). Komunikácia z ich strany bola veľmi dobrá, aj pomohli. O vrátení tovaru sme sa dohodli. Už len dúfam že peniaze mi vrátia :D.
    Podotknem že reaguju na e-mail ale na ten druhý.

  • Na ich stránke je že bez problémom môžem tovar vrátit do 7 dni, ale neposielať dobierkou by som rád vedel že asi ako ho mám potom vrátit, na e-maili neraeaguju. Sice ceny niesu až také zle ani rýchlosť, ale som nespokojný. Poštovné je dosť vysoké.

  • MH: Tak peniaze mi boli dnes vrátené na účet, ďakujem!

  • VEĽKÁ NESPOKOJNOSŤ!!!! NEDOPORUČUJEM NÁKUP!
    Nevyjadrili sa k reklamácii do 30 dní a číslo na reklamačné oddeleni je mimo prevádzky!!! na mail mi nikto neodpovedal a dotelefonovať sa na piaty krát neznamená, že niečo vybavíte! výhovorka na inventúru predsa zákazníka ani zákony nezaujíma!!! MOJA RADA NIKDY NIČ NEKUPUJTE V MP3.SK! DOBRÝ OBCHOD JE TEN KDE JE OCHOTA AJ KEĎ NASTANE PROBLÉM! TOTO URČITE NEBUDE TEN PRÍPAD! TU OCHOTA SKONČILA KEĎ MALI ZAPLATNÉ! Ak mi dnes nikto nepodá vyjadrenie, resp. nepošle peniaze na účet, tak idem na Slovenskú obchodnú inšpekciu! je to 33 deň od ich prijatia reklamácie, bol porušený zákon o ochrane spotrebiteľa č. 634 / 1992 Zb. paragraf 19 odsek 4 !!!!!!!!!

  • tovar nebol dodaný kompletný ako bol v ponuke, údajne chyba stránky následne opravená. Po telefonáte sme sa dohodli že oni ako seriózni obchod ???? my ho grátis pošlú. Tovar neposlali telefón neberú ani na 15 x.

  • Pridavam sa k nespokojnym zakaznikom! Tovar bol objednany 3.1.2011..ku dnesnemu dnu 28.1.2001 neprebehlo to ich akoze naskladnenie..Telefon zdvihli na 31.krat, dalo im to zabrat...objednavka zrusena..nech sa strcia :)

  • Maximalna nespokojnost. Tovar bol objednany 17.12.2010, mal status "na sklade" a dnes 28.01.2011 staaaaale nic. Len jeden strohy mail zo sameho zaciatku januara, ze tovar sa naskladnuje. Takze naskladnujte, ale uz nie pre mna !!!

  • som absolútne nespokojný,tovar som objednal 23.12.2010 a dodnes /17.01.2011 / som nedostal, telefóny nedvíhajú /musíte 100 zavolať aby 2 zdvihli/ ,tovar mi sľúbili už na 3 termíny ale dodnes som nedostal proste je ojebávačská firma