-
Súhlasím, nespokojný. Mali mi to dodať do troch dní, objednával som v sobotu, stále nič..
-
maximalne nespokojny!!!!
Súhlasím, nespokojný. Mali mi to dodať do troch dní, objednával som v sobotu, stále nič..
maximalne nespokojny!!!!