-
Dobry den pani Michaela, mozete prosim konkretizovat o aku objednavku ide?
-
jedna velká katastrofa!! od 29.12.2014, čo som vyplnila objednávku na mobil, mi neboli schopní vobec túto objednávku SPRACOVAŤ. taktiež im nie je trápne ani to, že som im tam volala už 4krát, z toho 3krát mi povedali, že mi o SEKUNDIČKU volajú a nezavolali !!!! absolútne neseriózny obchod, bohvie, či majú ponúkaný tovar vobec na sklade !!!
-
Prajem pekny den,mile vedenie obchodu mp3.sk..14.1.2015 sa mam zucastnit sedenia s tel.redaktorom jednej nemenovanej televizie,kde mam vyrozpravat cely priebeh mojho obchodu s Vami..
-
Arašid spol. s r.o.: volal som .........celé bez reakcie......!!!!
neviem čo by som mal ,ešte spraviť........u Vás ja je to celkom zbytočné ,nakoľko OVPLÝVATE TOTÁLNE NESERIÓZNYM PRÍSTUPOM a viete ,ako uskutočňujete to ,aby boli reklamácie zamietnuté.........!!!! -
Dobry den pan Nuffak,
Dakujeme za Vas komentar. 28.10 sme sa dohodli, ze nas budete kontaktovat a Vasu reklamaciu opatovne preverime. Nakolko zatial neevidujeme ziadny email a telefonat, kde by ste uvadzali Vase meno, alebo cislo reklamacie, chceme sa informovat, ci ste si uz nasli cas nas kontaktovat. Zial bez tychto udajov nedokazeme zistit, preco servisne stredisko Vasu reklamaciu zamietlo.
Dakujeme za odpoved.
S pozdravom MP3.sk -
Dobry den pan Suty,
Dakujeme za Vas komentar. Vasu reklamaciu evidujeme. Vami reklamovany tovar, bol odoslany do servisneho strediska v CR. Servisne stredisko pre zakupeny tovar Vasu reklamaciu vyhodnotilo ako zamietnutu z dovodu mechanickeho poskodenia.
Mrzi nas, ze reklamaciu servisne stredisko zamietlo, avsak na zaklade spolocnej komunikacie sme poziadali servis o opatovne prehodnotenie Vasej reklamacie. Ihned ako obdrzime odpoved budeme Vas samozrejme kontaktovat.
Dakujeme.
S pozdravom MP3.sk -
Ján Šuty: sewas ...takéhoto človeka som potreboval jak si Ty????? HEUREKA.....spoločne im dáme co pro to daj vedieť čo a ako ,potom Ti dám číslo a prečítaj si moje blogy v tejto diskusii retrospektívne a uvidíš ,čo som ja s nimi mal za obštrukcie ,2 roky to ťahám a nenechám ich vydýchnuť....
-
Nuffak noo svoj tovar konkretnejsie mobil mi dnes prisiel konecne, mobil podla popisu na stranke mal byt novy len otvorene balenie a uz som na nom nasla 4 skrabance a aj folia bola nalepena uplne primitivne len na polke displeju a zo samymi bublinkami vo zvlastnej krabici kde bolo pisane ze telefon je len pre americke simkarty. Tento telefon uz musel byt pouzivany pekne dlho hodili ho do nejakej krabice nalepili akoze foliu. To mi je teda "novy telefon" . Zajtra im tam hned volam
-
Zdravim..pripravujeme zalobu.s dovodu ze mi zamietli reklamaciu..tymto chcem poprosit nespokojnych zakaznikov aby sa ozvali na [email protected] sa aj nakrucat reportaz v Tv Markiza...dakujem...
-
Lucia: Lucinka ,oni sami si to robia cez rôzne adresy ,pretože dotazníky kvality spokojnosti posielajú len oni.....to majú výsadné právo e- shopu.....!!!!
dodanie ,to je len prvý problém ,druhý nastane ,ked to budeš niekedy reklamovať, je mi Ta vopred úprimne ľúto....radšej si to objednaj inde ušetríš čas a bezpochyby aj peniaze a nervy........!!!!a to fakt myslím úprimne..... -
Nuffak noo ja tiež nemám slov dnes mi mal tovar konečne prísť po týždni a zase nič na maily neodpísali dnes som sa tam konečne dovolala a po novom mi to "určite" už príde v stredu. Už len čakám čo si zase v stredu vymyslia. By ma zaujímalo kto vlastne hodnotí v recenziách tento obchod.
-
Lucia: :) nemám slov
-
Úplne neseriózny obchod. Zavádzajú o tom že tovar majú na sklade, pritom to tak nieje, stále len slubujú ako už príde tovar na ten a ten deň a pritom stále nič. Na tovar ktorý bol akože na sklade čakám už týždeň a stále nič už pre istotu ani nedvíhajú telefón ani neodpisujú na maily. Tento obchod už nikdy viac !
-
pred nakupom na mp3 som si precitala recenzie, ktore u vsetkych eshopov beriem s rezervou a rozhodla som sa napriek nim nakupit. Mozem povedat, ze som spokojna. Standardny nakup, co som chcela to som dostala, nic viac, nic menej.
-
Dobry den
totalne neprofesionalny obchod, 26.11.som objednal SDHC kartu, ktora podla webu bola na sklade , dotucenie do 24 hodin(este stale to tam visi) dnes je 10.12. a karta je este len na ceste do skladu, ma byt v sklade 12.12. podla telefonickeho potvrdenia. Uz asi 3 x mailom a raz ielefonicky potvrdili , ze ju vykladnuju
NEVIEM CI SA JEJ DO VIANOC DOCKAM.
Takze asi tak s MP3 obchodom. Recenziu tiez nemozem pridat .NEODPORUCAM tento obchod -
Patrik Martinko: DÁVAM TI ZA PRAVDU ...........uvidíme ako s nimi dopadnem ja ,potom zažijú,nepoznané!!!!!
-
Obchod ma neaktualne informacie na stranke. Clovek si objedna a spolieha sa na tovar a PO TYZDNI odpisu ze tovar nie je dostupny. Vyhnut sa oblukom tomuto obchodu. Nikdy viac.
-
Valek42: Dobrý deň pán Valek, ospravedlňujeme sa za prípadné problémy avšak dátum naskladnenia tohto telefónu sme mali od dodávateľov, ktorí tento telefón nedokázali naskladniť v potrebnom počte vzhľadom na enormný záujem o tento model.
-
Tak som si tu Blackberry Passport pozrel a uz je to 21.11.2014. To su asi fakt datumy z brucha.
-
Je to zvlastne, recenzia sa neda pridat, ziadny formular po nakupe som nedostal. Kto potom pise tieto recenzie na heureke??
Nemam s mp3.sk vela skusenosti, ale jedna vec ma zaujala. Chcel som v zahranici kupit Blackberry Passport, ale pozeram, mp3.sk ma zaujimavy termin dodania, 27.10.2014, zatial co vsetky ostatne obchody v regione mali az po siedmom novembri. Tak reku kupim u nich. 27.10 mi prisiel mail, ze zialbohu najskor az 31.10. 31.10 mi opat prisiel mail, ze zialbohu najskor az 6.11. Naco si davaju bombasticke terminy, ked vedia, ze nemaju kanaly a nie su schopni dodat tovar skor ako ostatni? Pride mi to neseriozne.