• 5 dní som čakal na odozvu, až po mojom emaile sa mi ozvali.

Reakcia obchodu Mountfield

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa Vám za vzniknuté komplikácie s oneskorenými expedíciami našich objednávok, riešením prípadných reklamácií, ktoré bolo zapríčinené enormným zahltením eshopu, z dôvodu vyhlásených vládnych opatrení smerujúcich na obmedzený pohyb občanov SR a možnosti nákupu výrobkov na kamenných predajniach. Pevne veríme, že v priebehu niekoľkých dní sa táto pre nás všetkých ťažká situácia dostane do normálu a eshop bude expedovať objednávky v nami avizovanom termíne uvedenom na našich internetových stránkach. V prípade, že sa tak do dnešného dňa nestalo, prosím informujte nás na [email protected] . Ďakujeme za pochopenie. Váš Mountfield

prehľadný e-shop, rýchle doručenie, možnosť platby pri doručení tovaru - výhody

Prvotné ceny sú prehnané priam nereálne , pokiaľ zákazník ale kontroluje a sleduje zľavy tak nakoniec môže kúpiť tovar fakt za dobrú cenu .
    Na čo musím poukázať a čo preferujem je kvalitná a hlavne veľmi príjemná obsluha v predajni Poprad , dávam prednosť reálnemu nakupovaniu v kamennom obchode v ktorom vám personál poradí a tovar si dokážete aj v reálne pozrieť a preveriť , nie len klikať cez net.

Objednávka dodaná na cas

• Super ceny
    • Rychle vybavenie

spokojnosť

Milujem Mountfield.

prehladne, dobre organizovane, bez cakania

• ceny
    • široký sortiment
    • akože zľavy 70%
    • cena tovaru je stále rovnaká

maximálna rýchlosť na výdaji

• bol som spokojný

Objednany tovar ani po 11 dnoch stale nedorazil

Reakcia obchodu Mountfield

Tovar mi neprišiel ani po 10 dňoch od objednávky.

• spokojná s doručením

• OCHOTA

• ..som spokojny s tovarom..

• dobrá cena za krmivo

• Strašne dlhé dodanie

• rýchla dodavka

Po vyhotovení platby 12.3.2021 mi k dnešnému dňu 22.3.2031 tovar nebol doručéný.

Reakcia obchodu Mountfield

Objednaný tovar mi nebol doručený, lebo hoci na internete figuroval ako dostupný na predajni, predavač tvrdil, že už dávno je vypredaný.

Reakcia obchodu Mountfield

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa Vám za vzniknuté komplikácie, ktoré boli zapríčinené enormným zahltením nášho eshopu objednávkami, čo mohlo zapríčiniť dopredanie Vami objednaného tovaru v čase vytvárania objednávky. Ďakujeme za pochopenie. Váš Mountfield