• Rychle spracovanie objednavky na osobny odber

Do dnešného dňa som nedostala ku kosačke aku bateriu a nabíjaciu stanicu.Keď mi bola doručená kosačka v hodnote 137 EUR, tak mi bol
    doručený ďalší balík v hodnote 137EUR., ten som neprevzala, pretože mi
    nebolo jasné o čo ide. Neviem, kto u Vás spravil chybu, že 2 x započítal
    hodnotu zakúpeného tovaru.Už je to skoro mesiac a ja nemám zakúpený
    tovar. ,napriek telef.urgenciam,písanie mailov.

Reakcia obchodu Mountfield

Dobrý deň, je nám nesmierne ľúto vzniknutých komplikácií. V prípade, že ste do dnešného dňa tovar stále neobdržali, prosím informujte nás na našej adrese [email protected] . Ďakujeme za pochopenie. Váš Mountfield

• 5 dní som čakal na odozvu, až po mojom emaile sa mi ozvali.

Reakcia obchodu Mountfield

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa Vám za vzniknuté komplikácie s oneskorenými expedíciami našich objednávok, riešením prípadných reklamácií, ktoré bolo zapríčinené enormným zahltením eshopu, z dôvodu vyhlásených vládnych opatrení smerujúcich na obmedzený pohyb občanov SR a možnosti nákupu výrobkov na kamenných predajniach. Pevne veríme, že v priebehu niekoľkých dní sa táto pre nás všetkých ťažká situácia dostane do normálu a eshop bude expedovať objednávky v nami avizovanom termíne uvedenom na našich internetových stránkach. V prípade, že sa tak do dnešného dňa nestalo, prosím informujte nás na [email protected] . Ďakujeme za pochopenie. Váš Mountfield

prehľadný e-shop, rýchle doručenie, možnosť platby pri doručení tovaru - výhody

Prvotné ceny sú prehnané priam nereálne , pokiaľ zákazník ale kontroluje a sleduje zľavy tak nakoniec môže kúpiť tovar fakt za dobrú cenu .
    Na čo musím poukázať a čo preferujem je kvalitná a hlavne veľmi príjemná obsluha v predajni Poprad , dávam prednosť reálnemu nakupovaniu v kamennom obchode v ktorom vám personál poradí a tovar si dokážete aj v reálne pozrieť a preveriť , nie len klikať cez net.

Objednávka dodaná na cas

• Super ceny
    • Rychle vybavenie

spokojnosť

Milujem Mountfield.

prehladne, dobre organizovane, bez cakania

• ceny
    • široký sortiment
    • akože zľavy 70%
    • cena tovaru je stále rovnaká

maximálna rýchlosť na výdaji

• bol som spokojný

Objednany tovar ani po 11 dnoch stale nedorazil

Reakcia obchodu Mountfield

Tovar mi neprišiel ani po 10 dňoch od objednávky.

• spokojná s doručením

• OCHOTA

• ..som spokojny s tovarom..

• dobrá cena za krmivo

• Strašne dlhé dodanie