• tovar dorazil
    • zabudli na moju objednavku
    • musel som volat na zakaznicky servis aby sa nieco pohlo
    • neinformovali dostatocne o stave a pohybe na objednavke

Reakcia obchodu Mountfield

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa Vám za vzniknuté komplikácie s oneskorenými expedíciami našich objednávok, riešením prípadných reklamácií, ktoré bolo zapríčinené enormným zahltením eshopu, z dôvodu vyhlásených vládnych opatrení smerujúcich na obmedzený pohyb občanov SR a možnosti nákupu výrobkov na kamenných predajniach. Pevne veríme, že v priebehu niekoľkých dní sa táto pre nás všetkých ťažká situácia dostane do normálu a eshop bude expedovať objednávky v nami avizovanom termíne uvedenom na našich internetových stránkach. Ďakujeme za pochopenie. Váš Mountfield

S obchodom som spokojná zatiaľ ma nesklamali

• rýchla donáška

• Tovar nebol dodaný v pôvodnom obale, čo pre nás spôsobilo veľké problémy počas prepravy . V popise tovaru bola hmotnosť samostatného tovaru a aj tovaru s obalom . Z tohto popisu som predpokladal, že keramický obal bude chránený pred poškodením počas transportu. Opak bol pravdou. Tovar sme dostali obalený vo fólii, aj keď zamestnanci vymýšľali všetko možné, odovzdali nám tovar ktorý nebol chránený počas prepravy a riziko poškodenia preniesli na zákazníka.

Reakcia obchodu Mountfield

Dobrý deň, je nám nesmierne ľúto vzniknutých komplikácií. V prípade, že nie ste so službou servisu , alebo predajne spokojný, je možné sa obrátiť priamo na predajni so svojou sťažnosťou na manažéra predajne, alebo písomne na našu centrálnu adresu [email protected]. Ďakujeme za pochopenie. Váš Mountfield

• Ľahko sa da vybrať z ponuky tovaru.
    • Bola som milo prekvapena s moznostou nakupit za vyhodnu cenu
    • Vyborne a operativne dorucenie nakupu.
    • Nemam ziadne vyhrady z mojhopohladu.

Vzhľadom k terajšej situácii je toto jediná možnosť nákupu. Kvitujem rýchlosť od objednania tovaru po jeho doručenie

Rýchlosť dodania tovaru

• dlha doba dodania

Všetko v poriadku

Xxx

• všetko funguje tak ako je publikované, komunikácia, obsluha,čas,služby: príklad pre ostatných

• Výhodné ceny
    • Tovar na sklade
    • Rýchle vyzdvihnutie

Tovar bol na sklade,ale jeho zaslaniw trvalo viac ako tyzden..

• Namiesto pili mi doniesli krovinorez.
    • Nacomi pribudaju bodi za nakupi ked si za ne neviem nic kupit.

• Napriek zatvoreniu predajne, obchod plný zakaznikov. Pri pokladni som cakal, zatial co pokladnicka riesila nejake problémy s predavacom. Pritom som mal tovar objednaný.
    • V sklade mi vydaval tovar pracovnik bez ruška s cigaretou v ustach.

Obchod napriek objednaniu cez internet nie je na zákazníka pripravený.

Reakcia obchodu Mountfield

Dobrý deň, je nám nesmierne ľúto za Vašu nepríjemnú skúsenosť pri odbere tovaru na našej predajni. V prípade, že nie ste so službou servisu , alebo predajne spokojný, je možné sa obrátiť priamo na predajni so svojou sťažnosťou na manažéra predajne, alebo vedúceho predajne ak manažer nie je prítomný. Ďakujeme za pochopenie. Váš Mountfield

Spokojnosť

• Tovar mi bol doručeny v poriadku a dochvilne.

• pohodlne objednanie z domu a pomerne rychle dodanie tovaru

• to, co som potreboval, mali na sklade.
    • vyzdvihnutie tovaru - to, co som absolvoval v predajni BA Lamač, sa da nazvat ako TOTALNY CHAOS. Predavacov, ktori museli pocuvat primitivne komentare slovenskych zakaznikov, mi bolo uprimne luto. Manazer tejto predajne by mal vsetky premie dat prave tymto predavacom a ak on sam nevie lepsie zmanazovat chod predajne, odporucam vypoved.

• Kvalita