• Super

• Ochotný personál, rýchle doručenie.

• firma nekomunikuje, nedodrziava stanovene lehoty dodania.
    • aj ked ludsky faktor, ale chybne si poznacia telefonne cislo, a aj ked sa chodite na predajnu dopytovat svojej obj. nemaju ziadne info. A potom sa rozculuju ze sa vam nevedia dovolat a ze tovar im stojji na predajni!!!

neodporucam firmu.
    Niekolko krat zle skusenosti ci uz s objednavkou na predajni, cez eshop, alebo aj ohladom servisu.
    Ak mate moznost, zvolte si radsej inu firmu.

Dlhá dodacia lehota.

• Rychly a kvalitny

• Dostupnost, parkovanie

Nie som stotozneny s manipulacnym poplatkom 1€ pri osobnom odbere, tiez ochota a vludnost niektorych pracovnikov /Bory Bratislava/ by mohla byt lepsia

Prvykrat a bolo to ok. Skusime znovu

Veľká spokojnost

• Super ceny
    • Žiadna

V pohode

Objednané v utorok 7.5. Tovar d bol doručený v pondelok 14.5.

7.5.som si objednala tovar a az 13.5 bol dorucen hlavne ze pisete ze do 2 dni vyplateny v ten den musela som rychlo kupit psom ine granule nez prisli od vas

Reakcia obchodu Mountfield

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu recenziu a zároveň dovoľte aby sme na ňu reagovali. Na základe overenia časového priebehu vybavenia objednávky od jej vytvorenia cez e-shop po expedíciu s nášho skladu, sme žiaden prieťah nezaznamenali. Tovar, ktorý ste si objednali Bol z nášho skladu expedovaný 9.5. o čom ste boli informovaný zaslanou notifikáciou. Žiaľ ohľadom do termínu dodania zásielky prepravnou spoločnosťou zasahovať nedokážeme. Ďakujeme za pochopenie. Váš Mountfield

• Rychle bezproblemove jednanie.

Vždy všetko doručené načas.

• Pôvodne dobrá cena
    • Tovar nakoniec nebol ten ktorý je prezentovaný na obrázku.

Tovar som musel vrátiť lebo to bol iný typ ako ten ktorý som objednával a ktorý bol prezentovaný na stránke. To by my až tak nevadilo ale manipulačný poplatok ktorý si účtujú mi nebol vrátený aj keď chybu spravil obchod!

Reakcia obchodu Mountfield

Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu recenziu a zároveň sa Vám ospravedlňujeme za vzniknuté komplikácie. Fotografia na našej internetovej stránke je ilustračná a nemusí plne odzrkadľovať skutočnosť. Pri vrátení tovaru na predajňu, Vám mala byť vrátená kompletná cena aj s manipulačným poplatkom. Ďakujeme za pochopenie. Váš Mountfield

• Spokojný s obchodom
    • Rýchle dodanie tovaru

Standartne držia si to už niekoľko rokov.

• OK

Ok

• Som dlhoročným zákazníkom M., som veĺmi spokojný s tovarom i so službami.

Mám len pozitívne skúsenosti, veĺmi som spokojný, doporučujem každému Mountfield.