• Nespolahlvy

Zrušili ste moju objednávku lebo ste nemali objednaný tovar v množstve ako to bolo pri objednávaní uvedené a peniaze ste mi nevratili

• Deň dodania tovaru mi prišiel Email na základe ktorého som sa dozvedela že moja objednávka bola stornovaná. Odvolali sa tým že som neodpovedala na email. Bohužiaľ žiadny email okrem vystavenej faktúry a informácie o storne mi neprišiel.

Objednávka 2 týždne nič sa nedeje telefón nikto neberie žiadna informácia o zasielke

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

Rozhodne NEODPORUČAM, posielajú použitý a poškodený tovar a pri riešení reklamácie sa s kupujúcim ani nebavia! S takým prístupom som sa ešte nikde nestretla. Toto je moje prvé negatívne hodnotenie na eshop lebo s takouto neochotou som sa ešte nestretla. Keď som volala na číslo ohľadne reklamácie, že mi poslali použitý tovar o čom svedčia aj moje fotografie tak nielen, že mi skladali telefón, ich odpoveď bola "mate všetko v reklamačných podmienkach a viac sa so mnou ani nebavili!!!! Stále dokola si tvrdia svoje, že mnou zakúpený tovar bol nový a že nebol použitý, ale tovar bol minimálne niekým vyskúšaný a vrátený naspäť lebo mi prišiel v roztrhanej a otvorenej krabici pričom čierna fólia ktorej bola krabica zabalená bola nepoškodená, takže "prepravou" ako oni tvrdia sa krabica určite nepoškodila!!! Ďalej mnou zakúpený tovar bol špinavý, na viacerých miestach oškretý a na kolieskach je takisto vidno použitie. ALE PODĽA NICH JE TOVAR NEPOUŽIVANÝ. Ďalej nie je možný osobný odber aj keď majú na stránke predajňu, ale asi "covid19" preto to nie je možné a takisto nie je možné tovar osobne vrátiť. Keď chcete vrátiť tovar bude to na vaše náklady (poštovné alebo kurier) a v mojom prípade vyhodím do koša 5-10€ len preto, že sa nedá osobne vrátiť používaný tovar pričom som kupovala nový tovar. Takisto nie je možná u nich ani výmena tovaru. Ako nikdy viac z toho eshopu už nič neobjednám a škoda, že som si najprv nehľadala recenzie na tento obchod lebo nie som jediná, čo má zlé skúsenosti s obchodom. A hlavne to jednanie s kupujúcim je vrchol drzosti!!! Namiesto toho aby našli spôsob k spokojnosti reklamácie sa s kupujúcim ani nebavia!!!!

Dobrý deň
    Ďakujeme za vaše hodnotenie.
    Tovar, ktorý ste si zakúpili, je nový, tak ako prišiel od distribútora a z výroby. Svedčia o tom aj vami zaslané fotografie, kde je ešte originál prebalený tovar z výroby. Vaša informácia o používanom tovare je nepravdivá. Volali ste k nám asi 8x, pričom sme vám vždy vysvetlili, ako môžete postupovať pri reklamácii či odstúpení od zmluvy. Vaše reakcie boli neprimerané.

• Dodnes nič neprišlo!!!

Objednám si tovar skladom a o 10 dní stále nič!!! Žiadna komunikácia, čo išli pre tú prilbu do Číny pešo?

• Dlhá dodacia doba aj keď píšu Dátum dodania
    • Po zaplatení online príde potvrdenie asi o 3 dní ze je to zaplatené

• ziadne
    • tovar nie je skladom a ani po 4 tyzdnoch nevedia kedy ho budu mat

nic nekupovat . zbitocne strateny cas.

Zakúpený tovar je podpriemerný, tak dlhú dodaciu lehotu som v e-shopoch ešte nemal

Dobrý deň pán Juraj
    ďakujeme za hodnotenie, len nerozumieme vašej recenzii.
    Objednali ste si u nás SUAVINEX - Umývacia prírodná huba - VEĽKÁ. Je to celosvetovo predávaný produkt francúzskej značky. Cena tovaru 5,22 EUR. Tovar ste si objednali 2.9.2021 s termínom dodania do 9.9.2021. A v tomto termíne aj bol tovar dodaný.

Vaše hodnotenie teda považujeme za nepravdivé.

• Ziadna komunikacia
    • Po 25 dnoch od objednania stale nemam tovar, ani neviem v akom stave je objednavka

Ak nechcete mat problemy s objednavkou, volte iny obchod. Este stastie ze tovar som si objednal na dobierku, ze som im vopred nezaplatil nic.

• Nespokojnosť s komunikáciou.

Dobrý deň
    vaše hodnotenie považujeme za klamlivé. Objednali ste si tovar, kde ste v čase objednávky jednoznačne videli, že cena za dopravu nie je účtovaná, napriek tomu ste objednávku uzavreli a súhlasili s podmienkami. V potvrdení objednávky je uvedené:
    V prípade, ak Vaša objednávka má prepravnú hmotnosť vyššiu ako 50 kg, neplatí pre túto zásielku doprava zdarma a cena bude po prijatí objednávky zaslaná na Váš mail podľa aktuálnej cenovej ponuky pre nadrozmerné zásielky.

kontaktovali sme vás 19.8.2021 s informáciou o cene dopravy pre vašu objednávku. Na mail ste nereagovali, teda nespokojnosť s komunikáciou nie je na vašej strane správna, keďže ste to boli vy, kto nereagoval a nekomunikoval.
    Objednávku ste mali potvrdiť do 19.8.2021 do 20:00, čo ste neurobili ani iným spôsobom ste sa ku vašej objednávke nevyjadrili.
    Preto bola dňa 22.8.2021 stornovaná z dôvodu vašej nekomunikácie.
    Okrem iného ste v objednávke uviedli vymyslené PSČ (6-miestne).
    Market 24

Uz týždeň čakám na objednaný tovar

Dodanie 3-5 dní a ani po 8 dňoch žiadna odozva. Idem objednávku zrušiť, nakoľko nebola dodržaná dodacia lehota.

Tovar bol poškodený.

• Objednávky nechodia

Som veľmi nespokojný strašne dlhé trvanie doručenia objednávky (doteraz neprišla čakám už 2 týždne )

Nebolo mi dorucene, co som si objednala

Objednal som tovar. Da sa na dobierku za poplatok alebo kartou cez web. Ked mi nepresla platba poziadal som o zalohovku. A tu problem !!!
    Tovar neni skladom a nevedia ci bude. Na margo platby "keby nebol vratime vam peniaze".
    To je co za hajzlov ?
    Na 3 den som zrusil objednávku nakolko mi nedali info ci maju skladom.