Ani po 3 týždňoch od úhrady mi tovar nebol dodaný.

• Vyhoda jedina - moju knihu ponukal iba tento obchod
    • Dodacie lehoty ako z Ciny: 8.11.2023 objednavka, az 15.11.2023 odovzdane prepravnej spolocnosti, 16.11.2023 dorucene do Nitry.
    • Oni JEDEN CELY TYZDEN spracovavali objednavku jednej knihy!!!
    • No hadam toto staci, nie?

Tovar bol iný ako v popise: iný motív materiálu, iný tvar.

• Na stránke mali sušiak na prádlo za super cenu o polovicu lacnejšie ako inde
    • Urobila som objednávku, údaje k platbe mi neprišli a po pár dňoch mi objednávku zrušili
    • Znova som urobila objednávku a znova nič neprišlo
    • Volala som na zákaznícku linku kde ma drzo odfajčila pani že prišlo mi to do mailu a že mala som to zaplatiť. A vybavené. Nedala mi šancu vysvetliť že som to nikde v maily nenašla a chcela som ju poprosiť či by mi pomohla s tou objednávkou. K tomu sme sa ale nedostali, pretože pani ukončila hovor. Rozprávala so s ňou úplne pokojne a ona bola veľmi drzá aj tón hlasu naznačoval že ju vlastne otravujem.
    • Objednala som si sušiak na mall aj keď tam je o polovicu drahší ale tu už nakupovať rozhodne nebudem. Človek má mať z nákupu radosť a nie stres a nervy

Obchod ponúkal knihu ktorú v skutočnosti nemali na sklade. Objednávku mi zrušili, respektíve stornovali!!!

Reakcia obchodu Market24.sk

Dobrý deň
    ďakujeme za hodnotenie, ako sme vás informovali tovar, bol na druhý deň znova k dispozícii, vy ste však o tovar už nemali záujem.

• termoska mi prišla rozbitaasi za to može prepravca

• Neodporúčam

Neodporúčam, viac nenakupujem
    Tovar prišiel poškodený, vybavenie reklamácie trvalo od 24.08.2023 do 08.09.2023 (dva týždne)
    Po dvoch týždňoch čakania mi len vrátili peniaze za tovar, tovar mali na sklade, avšak náhradu mi neposlali, aby ušetrili na poštovnom
    Úplná nespokojnosť

• Nemam co hodnotit, kedze nemam tovar

Dodnea som objednany tovar nedostala!

Tovar mi neprišiel. A doteraz žiadne informácie o tom či mi vôbec príde nemám. Zatiaľ nemám ani peniaze ani produkt.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

Avizovanu dobu dodania tovaru nedodrzali a neobdrzala som ani ziadnu informaciu, ci a kedy mi bude tovar dodany.

Obchod mi prisľúbil dodanie do odchodu na dovolenku, žiaľ v deň dodania tovar nedorazil, telefón nikto nezdvíha a na maily nikto nereaguje. Za mňa absolútne neseriózne, nakoľko som sa na danú vec spoliehala a nutne potrebovala vziať so sebou. Stačilo napísať, že to nestihnú, objednala by som inde, no kšeft je kšeft a zákazník je v tomto prípade nepodstatný.

Dlhé trvanie doručenia, veľmi slabá komunikácia.... objednaný a zaplatený tovar stále nedodali

tovar zaslali s pokrivenou časťou

Týždeň prešiel a tovar nedoruceny.

• Obchod neinformuje o nedodrzani terminu dodania resp. o posune terminu dodania ani v den, ked dodanie malo nastat, a nenastalo.

Pocas telefonickeho dotazu na odhadovany posun terminu operatorka zaujala utocnu poziciu a odbila ma s tym, ze tovar k nim este nedorazil a ked dorazi, pride mi mail. Jej frustrovanost z riesenia takychto dotazov bola evidentna, dajte jej dovolenku alebo ju posunte na inu poziciu, lebo komunikaciu s klientom moc nezvlada. A ja teraz neviem, ci a kedy tovar dorazi, je to darcek a ked nedorazi do 16.6, tak uz objednavka nema zmysel. Termin dorucenia bol uvedeny na 12.6. Dorazi tovar do 16.6? K tejto otazke som sa u operatorky nedostala, zrusila ma razne a stroho.

• Nekvalitný tovar, osobná váha s nosnosťou 130 kg sa pod 90 kg zalomila, ohla

• 22.5.2023 som si objednala tovar ktorý mi ešte stále neprišiel.Dnes je presne 29.5. Aby som týždeň čakala na tovar ktorý bol na sklade je trošku Smutne
    • Týždeň čakám na tovar

Vždy píšem kladne recenzie ale toto je naozaj pravda

Reakcia obchodu Market24.sk

dobrý deň
    ďakujeme za hodnotenie. V objednávke máte 2 produkty, pričom dodacia lehota vašej objednávky je 31.05.2023. Máte to uvedené v potvrdení objednávky, bolo to uvedené pri druhom produkte, ktorý bol na objednávku (nie na sklade, ako uvádzate), ktorý máte v objednávke.
    Skladom bol len 1 tovar, druhý nie a teda termín dodania neuplynul, vaše hodnotenie je nepravdivé
    Market 24