• Neskutočne dlhá dodacia doba obchodu, neinformovanosť zákazníka, ignorovanie mailov...
    • Dlllheee dorucenie, dufam ze mi tovar pride coskoro..mal to byt darcek a uz je davno po narodeninach dotycneho :(

Polovica objednávky nieje na sklade priprava k zrušeniu objednávky

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

Zatiaľ tovar neprišiel. Na moju mailovú urgenciu som nedostala odpoveď

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

Tovar prišiel poškodený resp.poskriabany

• Tovar som zatial nedostal,dalšiu ponuku už ale áno. Podla čoho mám nakupovat na stránke odkial sa mi ani neozvu.

• absolútne nesedia ani podľa obalu, mali byť 8 kusov a v krabičke boli len 2x po 3 ks balené teda spolu 6 kusov

ako môžem odporúčať alebo neodporúčať , keď som nič nedostal a zaplatil som

• Tovar my nebol dodaný.

Reakcia obchodu Market24.sk

Dobrý deň
    Ďakujeme za hodnotenie. Tovar Vám nebol dodaný z dôvodu, že ste objednávku neuhradili (zvolili ste si platbu vopred). Dôvodom nedodania bolo teda, že ste Vy neuhradili a preto nemohol byť tovar expedovaný.
    Vaše hodnotenie považujeme teda za nepravdivé.

Market 24

• Neskore dodanie,prislo v starej znicenej krabici,nikdy viac od vas neobjednam
    • Komunikacia neuctiva,lutujem,ze som si skor nepozrela recenzie,nebola by som objednavala

Reakcia obchodu Market24.sk

Dobrý deň
    Ďakujeme za hodnotenie. Tovar vám bol odoslaný tak, aby sa nepoškodil pri preprave. Termín dodania v objednávke ste mali uvedený 31.01.2022. Prevzali ste si ho presne 31.01.2022 o 09:38.
    Vaše hodnotenie teda považujeme za nepravdivé.

Market 24

• Dlhá doručovacia doba.
  • Balik bol neposkodeny ale tovar vnutri ano.... komunikacia s obchodom je tazka...

Tovar som si objednala stym ze mi mal byt doruceny 18.1, 21.1 som volala do obchodu a sami nevedeli kde je moj tovar a preco mi nebol doruceny. Tak mi zostava dufat ze mi pride.

Ponukaju tovar "skladom",ak sa dovoláte na piaty krát,zistíte že tovar pride za tri týždne a to budte rád,že vám predavačka nevynadá.Veľmi arogantná obsluha,ak ich to nebaví,nech idú robiť inú robotu!

It took 7days to deliver

• I placed an order for a 1000-piece puzzle and they told me they didn't have it because they exchanged it for a 500-piece puzzle and the difference for what I paid they still haven't returned it to me.

• Komunikácia 0 bodov
    • Nepríjemná pani na infolinke

Aspoň mi boli vrátené peniaze v stanovenej lehote. Ale viac objednávať nebudem kvôli mizernej komunikácii a nedvihaniu telefonátov...

Garancia dodania tovaru objednaného 13.12. do Vianoc sa natiahla do februára, bez komunikácie zo strany predávajúceho, aby sme sa vedeli zariadiť. Za mňa určite neodporúčam