Objednala som si tovar a cakala az do dna dodania, ktory bol v objednavke. Tovar nechodil a tak som im pisala (2x), volala (4x). Ked konecne slecinka zdvihla, povedala ze cast tovaru skladom nie je a tak mi nic neposlali. Vravela som ze pri objednavke tovar skladom bol, preto som ho objednavala u nich.
    Ona len opat ze nie nebol a nemohol byt, ci teda chcem aspon cast a peniaze mi za druhy produkt vratia.
    Keby mi dali vediet skor, alebo aspon sami od seba, alebo keby aspon slecna nebola arogantna a neklamala mi, pochopila by som to. Zial, jednalo sa o vianocny darcek a uz som ho nestihla zohnat inde, takze este raz "dakujem velmi pekne". A ps- na peniaze si asi este pekne pockam....

• Tovar objednaný 5.12.2021 a do vianoc nedošiel .Písala som tam e-mail ale mi ani neodpovedali.

• Velmi zla komunikacia
    • Neochota.
    • Po odoslani odstupenia od zmluvy tovar aj tak odoslali.

Ked nieco objednate a volate na info telefon zoberu no pokial zrusite objednavku pocas rozhovoru viac Vam neberu telelefon. Zrusia Vas.

Žiadala som jeden produkt stornovať z objednávky, ktorá bola zaplatená, produkt mi stornovali, zvyšok objednávky prišiel, aj mi napísali, že peniaze vrátia. Objednávka prišla včas. Dovtedy som bola veľmi spokojná, avšak doteraz peniaze nemám vrátené za produkt a neodpisujú už ani na maily!

Dobrý deň
    ďakujeme za hodnotenie. Objednali ste si u nás tovar, kde ste mali jasne uvedený termín dodania. Následne ste žiadali o stornovanie položky, lebo potrebujete dodanie tovaru skôr. Tovar vám bol odoslaný. Peniaze za vami stornovanú položku budú vrátené v zákonom stanovenej lehote, ktorá neuplynula, preto nerozumieme vášmu hodnoteniu.

• Obchod nereaguje

• Na obchod som sa obrátila s dôverou, avšak som veľmi sklamaná.
    • Nedá sa skontrolovať, kde tovar uviazol, pretože komunikácia sa prerušila.

Nemôžem odporučiť tento obchod nikomu, komu nechcem privodiť taký stres, ako zažívam ja. Tovar mi nebol dodaný napriek tomu, že som si ho objednala s dostatočným predstihom, pretože som s nim počítala ako s darčekmi pod stromček.

Tovar som objednavala s predstihom k vianociam. Kedze stale nebol dodany a vianoce za dverami po mnohych pokusoch dovolat sa na ich cislo mi bolo povedane, ze im meska dodanie tovaru do skladu. Ked som sa spytala, preco mi neposlali mail o tom, ze objednany a zaplateny tovar mi bude meskat, bolo mi povedane, ze maju teraz vela prace. Nulova komunikacia so zakaznikpm.

• Tovar mi dodnes nebol doruceny, aj ked mal prist uz pred 3 dnami.
    • O meskani ma nikto neinformoval, takze nemam vobec ziadne spravy o tom, ci a kedy mi tovar bude doruceny.
    • Vcera som pisala email, stale bez odpovede.

Objednavka 6.12., platba kartou vopred. Na objednavke a dokonca aj na fakture je napisane 'dorucime do 14.12.'. Dnes je 17.12. a nemam ani tovar, ani ziadnu informaciu, ci a kedy bude doruceny. Email takisto bez odpovede, takze som samozrejme nervozna, ci darcek stihne dorazit.

• Nedostala som tovar

• Obchod nekomunikuje
    • Tovar nebol dodaný a pri dopytovaní sa ohľadom objednávky obchod neodpovedá, nedvíha telefóny, vôbec nereaguje!

Dobrý deň
    tovar ste si objednali dňa 4.12.2021 s formou úhrady platba kartou vopred. Objednávku ste neuhradili. Ako je uvedené aj v potvrdení objednávky, úhradu je potrebné uskutočniť najneskôr do 24 hodín od odoslania objednávky, čo vo vašom prípade bolo do 05.12.2021 do 09:49. Objednávka bola z dôvodu neuhradenia z vašej strany stornovaná a to dňa 09.12.2021 o 0:00 (teda ste mali dokonca dlhší čas na úhradu, ale objednávku ste neuhradili). Dôvodom nedodania tovaru je, že ste zaň nezaplatili.
    K vašej objednávke neevidujeme od vás žiadnu komunikáciu.
    Vaše hodnotenie považujeme za nepravdivé.
    Market 24

Uz viac ako desat dni cakam na tovar ...

Dobrý deň
    Ďakujeme za vaše hodnotenie. Meškanie tovaru je 1 deň, nie 10 dní, ako uvádzate. Včera sme spolu telefonovali, pričom sme vás informovali, že vzhľadom na aktuálnu situáciu žiaľ tovar mešká, ale dodanie bude do konca týždňa. Nerozumieme teda vášmu hodnoteniu, keď ste mali informáciu a viete, aká je situácia na Slovensku aj vo svete.

Market 24

• Zatial neviem ohodnoťiť zásielku lebo ešte neprisla

obchod nekomunikuje

• Nedá sa vyzdvihnúť na určitom mieste a tak som si priplatila za donášku do práce, nakoľko denne pracujem do večera...miesto toho mi konečne dnes prišiel kuriér, vraj tovar ma čaká na pošte. A to som si dala GLS službu nie poštu. A za to je ten príplatok, že ešte mám hľadaj aj poštu? Preto som si objednávala tovar u vás, lebo to mám blízo zamestnania...

• Objednávka nedošla ani po 11-tich dňoch od objednania,,po potvrdení objednávky,, ! Pritom firma pri objednaní sľubuje inač! Firma nereaguje ani na telefonáty ani na emaily ! Fakt super prístup!!!

NEODPORÚČAM !!! Objednávka nedošla ani po 11-tich dňoch od objednania,,po potvrdení objednávky,, ! Pritom firma pri objednaní sľubuje inač! Firma nereaguje ani na telefonáty ani na emaily ! Fakt super prístup!!!

po deviatich dňoch nemám informácie o zásielke... Obchod by sa dal hodnotiť pozitívne, ale pokiaľ nemám tovar a neviem, kedy bude doručený, či to stihne do vianočných sviatkov, nemôžem sa vyjadriť.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

Objednavka bola stornovana, nikto ma o tom neinformoval (nie je ani v spame). Tovar vraj nie je skladom aj ked na stranke sa udava ze skladom je.

• Neseriózny obchod.
    • Tovar nedodali, objednávku zrušili bez toho aby informovalli zákazníka. Uvedený tovar napriek tomu na eshope uvádzajú, že ho doručia do dní.

Objednala som tam 20.11.2021 dcére veľkú plyšovú hračku, ktorú uvádzali, že majú na sklade s dodaním do 5 dní. Pri vytvorení objednávky už bola uvedená dodacia doba do 30.11., teda 10 dní. Po mojom dotaze, 29.11., v akom stave je objednávka, keďže som nedostala žiadnu informáciu od kuriéra ani, že by bola expedovaná mi odpísali, že čakajú na dodanie. 2.12.2021 som volala do obchodu, v akom stave je objednávka a pani mi povedala, že nakoľko tovar nedošiel, tak ju stornovali bez toho, aby ma informovali. Na otázku, či tovar ešte dostanú, len neskôr a mi pani len dokola opakovala, že stornovali objednávku a potom položila. Na eshope majú ten tovar stále uvedený, že ho doručia do dní. Absolútne neodporúčam tento obchod.
    Jedná sa o plyšáka LELLY - National Geografic Veľké mačkovité šelmy 770764 Levica s mláďatkom - 48 cm

• Ani po dvoch týždňoch žiadna informácia kedy príde tovar.