rychly a spolahlivy nakup

Je to v poriadku

• Rýchle dodanie tovaru

• Jednoduchosť
    • Komunikácia so zákazníkom, informovanosť o stave zásielky

X

• rýchlo, spokojnosť
  • nakúpil v obchode Market24.sk pred 4 týždňami

• siroky sortiment
    • rychlost dodania

bol som spokojny, nakup odporucam.

• 9

S tovarom a dodavkov tovaru som bola spokojna

• Velmi male skusenosti.
  • nakúpil v obchode Market24.sk pred 1 mesiacom

V tomto obchode som nasla presne to, co som hladala a nikde inde to nemali.

• rychlost

rad nakupim aj nabuduce

• nakúpil v obchode Market24.sk pred 1 mesiacom

• Rýchle vybavenie objednávky a jej doručenie.

Maximálna spokojnosť.

• nakúpil v obchode Market24.sk pred 1 mesiacom

• Rýchle dodanie tovaru, odporúčam!
  • nakúpil v obchode Market24.sk pred 1 mesiacom

Objednala som si tovar tyzden pred Vianocami ako poslednu moznost lebo auticko som nevedela nikde najst. Volala som do obchodu aby som sa informovala ci je vsetko v poriadku nakolko som sa dozvedela od sestry ze tam auticko uz objednavala a napriek tomu ze ho mali uvedene na stranke ze je skladom tak nebolo. Pani ma zdvihla a hned ma odbila ze ona nie je pri pocitaci ze ak to bolo skladom tak mi to pride. Poprosila som ju ci by to predsa neskontrolovala lebo uz sa stalo ze mali auricko skladom a predsa ho nemali. Zasa ma odbila. Druhy den volala sestra. Pani bola uz ochotnejsia a zistilo sa ze som urobila chybu pri objednavani. Chybu opravili poslali tovar na dobierku a prisiel mi nasledne mail ze tovar poslali. O dva dni neskor im volam ze ci by mi neporadili co mam robit lebo nedostala som ani mail ani sms od kurierskej spolocnosti. Pani mi velmi ,,inteligentne'' poradila. Mam zavolat kurierskej spolocnosti. Tak to ma dorazilo. Pytam sa panej ci ma vobec pocuva. A ze do akej spolocnosti ked preto volam ze dva dni mi nic neprislo od kurierov. Ze nemam ani cislo balika. Ze mam napisat mail. Hovorim uz som vam pisala a neodpisujete. Pani nato ze kolegyna vam odpise. Ja fajn dakujem za ochotu tesim sa ked budem pisat hodnotenie na obchod. A pani posmesne ze nech sa paci. Tak si myslim ze ked pani nebavi robota asi by ju mala zmenit. Neviem naco tam aj sedi a zdviha telefon ked nevie ani poradit ani pomoct. A som zvedava ci daju odpoved na recenziu. Kedze na maily sa im odpisovat nechce

• nakúpil v obchode Market24.sk pred 1 mesiacom

Super obchod,veľmi rýchle dodanie.Som veľmi spokojná.ODPORÚČAM.

• nakúpil v obchode Market24.sk pred 1 mesiacom

Na Vas sa da spolahnut ale na postu v Handlovej vobec .Su nespolahlivy este stala cakam kedy mi to dovezu .Ale Vam dakujem som s Vami spokojna

• nakúpil v obchode Market24.sk pred 1 mesiacom

• Velmi rychle dodanie tovaru.

• výborná poloha
    • otvára až o 10.00

• prijateľné ceny

vybavovanie reklamácií

Reakcia obchodu Market24.sk

Vážený pán Párkány.
    Ďakujeme za hodnotenie. K dnešnému dňu neevidujeme k Vašej objednávke žiadnu reklamáciu, teda Vaše hodnotenie považujeme za nepravdivé.
    Market 24

• nakúpil v obchode Market24.sk pred 1 mesiacom

• komunikácia,rýchlosť dodania . menil som objednávku z osobného odberu na kuríéra a na druhý deň som to mal doma
  • nakúpil v obchode Market24.sk pred 1 mesiacom

• Tovar sme nakupili so zlavou, cena tym padom bola najlepsia na trhu. V konecnom dosledku sme ale prerobili, lebo tovar nam prisiel spinavy a musíme ho vratit na vlastne naklady. Obchod nema zaujem komunikovat so zákazníkmi.
    • Absolutne zle nastaveny zakaznicky servis.
    • Musite cakat na potvrdzujuci email, ci je tovar ozaj na sklade a az potom je mozne ho zaplatit. Obcas to trva viac ako 24 hodin!!!

Tovar nam bol doruceny spinavy, nebol v originálnom baleni. Hned po rozbaleni krabice som o tom obchod informovala telefonicky, emailom zaslala fotky, ale ziadna ochota to riesit, takze asi budem musiet v konecnom dosledku tovar vratit na vlastne naklady a odstupit od zmluvy. Ked som tam viackrát volala, aby som to pourgovala, pani ma len uistila, ze sa to riesi a mala som pocit, ze ju otravujem (kupili sme detsku autosedacku za 220 EUR), vypocula som si, ze ona za to nemoze, ale dodavatel a co ona s tym asi tak moze spravit, ONI TOVAR PRED EXPEDICIOU NEKONTROLUJU. Bolo by fajn, keby si obchod uvedomil, ze ked nieco kupujem, tak by to nemalo prist s prepacenim ogrcane, to som si mohla kupit aj pouzite na bazare a usetrila by som desiatky eur a mozno by som sa stretla aj s milsim pristupom. Poucenie do buducnosti - tu uz nebudem nakupovat (toto nebola moja prva objednavka, ale zial posledna). Na email/telefonat doteraz nemam odpoved zo strany obchodu.