Tovar prisiel ale bez navodu nevedela som to zlozit

Reakcia obchodu Majster Regál

Dobrý deň, návod sa nachádza v každom jednom balíku a taktiež video návod na našom webe pri každom produkte. S pozdravom Majster Regál.

• Tovar prisel poskodeni

Reakcia obchodu Majster Regál

Dobrý deň, prepáčte, tovar sa musel poškodiť pri doprave. Napíšte nám email s fotkou poškodeného tovaru a zahájime reklamačný proces a pošleme vám náhradné diely. Ďakujeme a ešte raz a ospravedlňujeme. S pozdravom Majster Regál.

Veľmi dlhé doručenie. Tovar po týždni stále nedorazil. S obchodom problém nemám. Prehľadné nakupovanie. Ale zlý výber kuriéra.

Reakcia obchodu Majster Regál

za vzniknuté nepríjemnosti sa Vám ospravedlňujeme. Vaša objednávka bola odoslaná ešte 04.07. Dodanie zásielky sme dali preveriť u prepravcu. Budeme Vás informovať e-mailom. S pozdravom Majster Regál

• Komuniácia- problém pri platbe kartou a ochotne zmenili na platbu dobierkov
    • Kvalitné regále- v minulosti som už objednával
    • Prešlo 12 dní a objednávku stále nemám. Aj keď podla všetkého ju ma už preprava 123kurier. V minulosti keď doručoval tovar GEIS problém nebol

Z obchodu som už nakupoval viac krát. Prvý krát mám problém s doručením zasielky.

Reakcia obchodu Majster Regál

Dobrý deň, Geis už balíky nevozí. Avšak problém bol aj v tom že sme mali 2 dni inventúru + nám ochoreli ľudia a pri akcii Black Friday sa to nestíhalo baliť rýchlo. Veríme, že tovar už máte doma. S pozdravom Majster Regál.

Prosím Vás ako mám hodnotiť Váš obchod,keď po týždni po zaplatení nemám tovar a nikto ma nekontaktoval ohľadom dodávky tovaru.Pritom tovar bol skladom a uvedená dodávka do 3 dni.

Reakcia obchodu Majster Regál

Dobrý deň, prepáčte, ale 7.6. ste si spravili objednávku a 8.6. sme vám ju odosielali. Máme to zapísané aj v systéme dopravcu. Ak vám tovar neprišiel, nik nás o tom neinformoval. Taktiež vám prišiel email hneď ako sme tovar odoslali. S pozdravom Majster Regál.

obchod bez komunikácie, doručenie sme museli osobne reklamovať a iniciovať pri prepravnej spoločnosti DHL

Reakcia obchodu Majster Regál

Dobrý deň, ako môžete povedať, že nekomunikujeme? Písali ste nám dva emaily a na oba sme vám odpísali. O tom, že zásielka nám nebola doručená nás nikto neinformoval, ani prepravca DHL. Akonáhle ste nám napísali, dali sme zásielku preverovať a stále čakáme na vyjadrenie DHL, kedy bude zásielka u vás a prečo sa to stále nedoručilo. Robíme čo sa dá. Vaše hodnotenie nezodpovedá realite. S pozdravom Majster Regál.

Chýbali priečniky

Reakcia obchodu Majster Regál

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa, ak vám chýbali komponenty. Nedostali sme od Vás žiadny email ani spätnú väzbu, aby sme vám mohli poslať chýbajúce komponenty (mohlo sa stať že vypadli z balíku, prípadne chyba na balení). Len nás mrzí, že ako prvé napíšete negatívnu recenziu (pri tom všetko ostatné prebehlo v úplnom poriadku) a nenapíšete nám a ani nám nezavoláte. Tým pádom nemôžeme vedieť, že niečo sa mohlo stať. Ozveme sa Vám. S pozdravom Majster Regál.

Čakam dlho

Reakcia obchodu Majster Regál

Dobrý deň, regál bol odoslaný hneď nasledujúci deň. 25. júna bol už na ceste. Môžeme doložiť aj tracking info, kde je vidieť, kedy od nás objednávka k vám odišla. Ani prepravná spoločnosť nás o žiadnych problémoch neoboznámila. Samozrejme sa ospravedlňujeme za omeškanie. Tovar by mal byť už u Vás. S pozdravom Majster Regál.

• Doteraz som tovar nedostal.

Reakcia obchodu Majster Regál

Dobrý deň, tovar sa dnes odosiela. Žiaľ sme čakali na dodanie dreva, ktoré meškalo a dodávatelia dreva majú veľké nedostatky materiálu. Preto sme tovar nemohli odoslať hneď, za čo sa ospravedlňujeme. S pozdravom Majster Regál.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

tovar este nedorazil a nik sa ani neozyva preco

Reakcia obchodu Majster Regál

Dobrý deň, 1.4. (hneď na druhý deň) sme Váš tovar expedovali. Problém je, že prepravná spoločnosť nám neoznámila (a ani Vy, že ste tovar nedostali aj keď ste dostali email o tom, že sme ho expedovali), že tovar stojí na depe. Akonáhle sme sa to dozvedeli, hneď sme kontaktovali prepravnú spoločnosť, čo sa stalo so zásielkou a situáciu sme okamžite riešili. Prepáčte za vzniknuté problémy, ale naozaj sme netušili a ani sme nemali ako, že Vám tovar ešte neprišiel. Preto nás Vaše hodnotenie mrzí . S pozdravom Majster Regál.

Tovar neboli schopni dorucit vyse 3 tyzdne.

Reakcia obchodu Majster Regál

Dobrý deň, za omeškanie tovaru sa ospravedlňujeme. Tovar ste objednávali 2.12. 2020. Z nášho skladu odišla 7.12. 2020. Bohužiaľ, naša prepravná spoločnosť stratila Vašu objednávku na depe a našli ju počas inventúry. Prišla Vám 17.12. To je 11 pracovných dní a nie viac ako tri týždne. Chyba nastala na strane dopravcu a my sme urobili všetko, čo bolo v našich silách, aby sme Vám objednávku poslali čo najskôr. Taktiež sme s Vami komunikovali a vysvetlili Vám kde nastal problém a dobre viete, že nebol na našej strane, ale na strane dopravcu. Preto si myslíme, že Vaše hodnotenie nie je objektívne. S pozdravom Majster Regál.

Aj keď som si preverila, že je tovar skladom a tovar som aj zaplatila, po 11 - 12 dňoch mi oznámili, že tovar už nemajú a rušia mi objednávku, čo mi spôsobilo dosť veľké nepríjemnosti. Pri objednávaní mi bolo oznámené, že majú veľa práce, že mám mať strpenie, pokiaľ mi to pošlú a to som aj mala, keď som 11 dní čakala na ich reakciu. Ale to, že mi zrušia objednávku som nepredpokladala. Predpokladám, že tovar bolo predaný lepšiemu zákazníkovi, nakoľko bol akciový a nie tomu, ktorý si navyše ešte chcel uplatniť body za predchádzajúce nákupy.

Reakcia obchodu Majster Regál

Dobrý deň, ako sme Vám napísali cez email, mali sme veľa dopytu na akciový tovar, kde bolo jasne napísane, že je len do vypredania zásob. V momente, keď ste dopytovali tovar bolo pred Vami množstvo zákaziek, ktoré prišli skôr ako tá Vaša. Akonáhle sme prišli k baleniu Vašej objednávky, tovar už bol vypredaný. Váš predpoklad je klamstvo, keďže tovar nebol posielaný žiadnemu lepšiemu/horšiemu zákazníkovi. U nás sme fér voči všetkým zákazníkom a nikoho nikdy neuprednostňujeme. Objednávky balíme presne podľa toho, kedy prídu a v poradí. Peniaze sme Vám vrátili, aj body sme Vám chceli pripísať späť na účet. Vy ste na oplátku spamovali našu emailovú adresu a zákaznícku linku napriek tomu, že sme sa Vám snažili vyhovieť a vysvetlili sme Vám presne, kde vznikol problém, no stále ste si hovorili svoje a boli ste presvedčená o niečom čo nemáte podložené a čo samozrejme nie je pravda. S pozdravom Majster Regál.

Regale mi boli dorucene s niekolkotyzdnovym omeskanim. Firma ma upozornila mailom na poruchu lakovne u dodavatela. Regale nesplnaju ani zdaleka svoj ucel. V popise je uvedene, ze kazda polica unesie pri rovnomernom rozlozeni 200 kg! V ziadnom pripade! Uz 5 litrova napln do ostrekovacov je viditelne tazka na police. Mozno by pomohla nejaka podpora pod preglejkou......

Reakcia obchodu Majster Regál

Dobrý deň. O tom že tovar bude meškať sme Vám oznámili hneď, ako nám to oznámil dodávateľ. Žiaľ, nie všetko je len v našich rukách. Regál je certifikovaný a polica unesie 200 kg pri rovnomernom rozložení a ukotvením do steny. V prípade nespokojnosti nám napíšte email v prípade reklamácie alebo vrátenia tovaru. S pozdravom Majster Regál.

• slubovana nosnost police 300kg neudrzala ani 100kg
    • tenucke police z drevotriesky sa nezatazene same ohli v priebehu noci

Reakcia obchodu Majster Regál

Dobrý deň, nevieme o čom hovoríte. Nemáme od Vás jediný email s tým, že nie ste s regálom spokojný, prípadne, že by ste chceli tovar vrátiť alebo reklamovať. Regál je certifikovaný a unesie presne toľko, koľko je pri ňom uvedené pri rovnomernom rozložení záťaže na policu a keď je ukotvený do steny, čo máte v popisoch napísané. Police sú 8 mm DTD a určite sa samé neohýbajú ani nič podobné. Poprosíme Vás, aby ste nezavádzali. S pozdravom Majster Regál.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Firma mi nedodala objednaný tovar

Reakcia obchodu Majster Regál

Dobrý deň, prepáčte, ale tovar sme expedovali hneď v deň, ako ste urobili objednávku. Doteraz sme nedostali žiadnu informáciu od dopravcu, alebo od Vás, že Vám tovar neprišiel. Vašu zásielku preverujeme a zisťujeme, čo sa vlastne stalo a prečo stojí toľko dní u dopravcu na depe. Samozrejme, pokúsime sa tovar poslať k Vám čo najskôr.

Ešte raz sa ospravedlňujeme.

S pozdravom Majster Regál

Regál je konštrukčne horšie vyhotovený ako podobný produkt zakúpený v inej predajni. Oficiálne rozmery na faktúre výrazne nesedia s reálnymi aj keď predajca na to upozorňuje. Problematické vrátenie tovaru na adresu mimo územia SK na vlastné náklady. Vyhýbavé odpovede na otázky ohľadom sídla spoločnosti.

Reakcia obchodu Majster Regál

Dobrý deň, naše produkty sú vysokej kvality, čomu hovoria aj výsledky ostatných recenzii, záťažové testy a certifikácia produktov. Rozmery regálu sú uvádzame presne s max. odchýlkou 5% pri určitých typoch komponentov, čo uvádzame aj pri popisoch produktu. Rozdiely určite nie sú "výrazne odlišné". Určite nemáme vyhýbavé odpovede na otázky našich zákazníkov. Máme sídlo vypísané aj na našom eshope, takže nevidíme dôvod, prečo by sme nemali odpovedať, prípadne sa vyhýbať otázkam. Vrátenie tovaru na Slovensko funguje normálne, lebo tovar sa vracia na slovenskú adresu. Takže žiadny problém v tom nie je. Poprosíme Vás uvádzať reálne a férové hodnotenia, nie účelovo poškodzujúce meno nášho eshopu. S pozdravom Majster Regál.

tovar prišiel ok zabalený ale neoznačený teda jeden velký guláš zvlášť ked tam bolo viac druhov regálov

Reakcia obchodu Majster Regál

Dobrý deň, dostali ste ku každému regálu montážny návod a ešte sme sa Vás pýtali, či to môžeme zabaliť palety. Bolo to hlavne preto, aby ste to mali aj vy o to ľahšie a väčšina zákazníkov, ktorí si objednávajú väčší počet regálov je rado, že to má zabalené hromadne, v prípade, že to nemá na ďalší predaj. Takže Vaše hodnotenie 10% nie je absolútne oprávnené. Tovar je kvalitný a bol bezchybný. Majster Regál

• Na popise bolo nosnosť 250 kg, veľmi pochybujem, poličky su tenký materiál, keby to bolo na fotkách, tak nafotené, ako je to v reále, tak ho neobjednám...

Foto a popis, treba brat veľmi s rezervou... napr. nosnost 250 kg, tak možno 50 kg, polička ma hrúbku 0,8 - 1 cm preglejka...

Reakcia obchodu Majster Regál

Dobrý deň, všetky regály sú certifikované a aj ich nosnosti. Regál udrží presne toľko, koľko uvádzame. Regál je naživo ešte krajší ako na fotkách, čo hodnotenie ostatných zákazníkov potvrdzuje. Ak nie ste spokojný s regálom, môžete ho vrátiť, na to právo máte. Ale máme podozrenie, že vaše hodnotenie je účelovo negatívne a schválne zavádzajúce. Majster Regál.