Maximalne spokojny. Tovar som objednaval v piatok a uz v pondelok mi bol doruceny. Pocas montaze som zistil, ze chyba jedna spojka a po mailovom oznameni mi opat bleskovo zabezpecili dorucenie dielu. Maximalna spokojnost.

Reakcia obchodu Majster Regál

Dobrý deň, ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Samozrejme, mrzí nás chýbajúci komponent ale vždy sa snažíme reklamovať všetko obratom. S pozdravom Majster Regál.

Tovar prisiel ale bez navodu nevedela som to zlozit

Reakcia obchodu Majster Regál

Dobrý deň, návod sa nachádza v každom jednom balíku a taktiež video návod na našom webe pri každom produkte. S pozdravom Majster Regál.

Som veľmi spokojná, je kvalitný a aj pekný

Reakcia obchodu Majster Regál

Dobrý deň, ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Sme radi, že sa vám produkt takto páčil. Veríme, že ešte u nás nakúpite. S pozdravom Majster Regál.

• - je to dobré na regál s lachkými vecami

- uvedené rozmery bez hrúbky materiálu je k ničomu, tam je tá pevnosť
    - hrúbka po meraní je max. 1,3 mm a to je trocha málo
    - predajcovia z iných firiem uvádzajú 2 mm

Reakcia obchodu Majster Regál

Dobrý deň, ďakujeme za hodnotenie. Objednali ste si stojiny skrutkového regálu, kde sa uvádza hrúbka 1,25 mm. Majú nosnosť len 100 kg na policu. Čo je samozrejme uvedené aj v popise. Samozrejme sú regály, ktoré majú vyššiu hrúbku, ale aj vyššiu cenu a samozrejme iné zaťaženie na regál. S pozdravom Majster Regál.

nadmoernu spokojna ,regal pevny aj bez upevnenie na stenu aj medzi jednotlivymi dielmi, polica drzi 4pneumatiky,

Reakcia obchodu Majster Regál

Dobrý deň, super, sme radi že ste spokojný a ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Verím, že ešte ešte u nás nakúpite. S pozdravom Majster Regál.

Rýchle dodanie, skvelý prístup.

Reakcia obchodu Majster Regál

Dobrý deň, ďakujeme za hodnotenie. Snažíme sa, aby každý zákazník bol maximálne spokojný a snažíme sa vždy pristupovať seriózne a vecne. S pozdravom Majster Regál.

• Rychle dodanie,kvalitny tovar

Reakcia obchodu Majster Regál

Dobrý deň, ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Tovar sa snažíme vždy poslať čo najskôr a v najlepšej kvalite. S pozdravom Majster Regál.

• Cena, komunikácia, rýchlosť doručenia

Reakcia obchodu Majster Regál

Dobrý deň, ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Tovar sa snažíme odoslať vždy čo najskôr a bez akýchkoľvek problémov. Budeme sa tešiť na váš ďalší nákup. S pozdravom Majster Regál.

Bola to prvá objednávka, takže skúsenosti s obchodom zatiaľ nenám.

Reakcia obchodu Majster Regál

Dobrý deň, ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Sme radi, že ste s naším obchodom spokojný a veríme, že ešte u nás nakúpite. S pozdravom Majster Regál.

• Operativa
    • Rychlosť
    • Široky sortiment

Reakcia obchodu Majster Regál

Dobrý deň, ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Náš sortiment chceme ešte viac rozširovať a veríme, že sa vám bude páčiť. Budeme sa tešiť na Váš ďalší nákup. S pozdravom Majster Regál.

Zatiaľ mám len jednu skúsenosť, a tak zatiaľ dobre

Reakcia obchodu Majster Regál

Dobrý deň, ďakujeme a veríme, že skúsenosti s naším eshopom bude stále dobré. S pozdravom Majster Regál.

• Promptnost

Reakcia obchodu Majster Regál

Dobrý deň, ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Sme radi, že ste s nami spokojný a vždy sa snažíte pripraviť tovar čo najskôr. S pozdravom Majster Regál.

Super rýchle vybavenie objednávky.

Reakcia obchodu Majster Regál

Dobrý deň, ďakujeme veľmi pekne. Snažíme sa objednávky zabaliť a odoslať čo najskôr. S pozdravom Majster Regál.

• Tovar prisel poskodeni

Reakcia obchodu Majster Regál

Dobrý deň, prepáčte, tovar sa musel poškodiť pri doprave. Napíšte nám email s fotkou poškodeného tovaru a zahájime reklamačný proces a pošleme vám náhradné diely. Ďakujeme a ešte raz a ospravedlňujeme. S pozdravom Majster Regál.

• Všetko prebehlo ako malo

Reakcia obchodu Majster Regál

Dobrý deň, ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Sme radi, že všetko prebehlo v úplnom poriadku. S pozdravom Majster Regál.

• Výborná komunikacia po telefóne

Reakcia obchodu Majster Regál

Dobrý deň, ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Sme radi, že ste s našim zákazníckym servisom spokojný. S pozdravom Majster Regál.

• Kvalitne produkty
    • Rychle dodanie

Reakcia obchodu Majster Regál

Dobrý deň, ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Snažíme sa dodávať a ponúkať tie najlepšie produkty vysokej kvality a dodať to k zákazníkovi čo najrýchlejšie. S pozdravom Majster Regál.

• super ceny
    • komunikácia
    • rýchle vyriešenie reklamácie

tovar bol doručený do dvoch prac. dní, všetko super, len jeden plastový box bol zlomený, poslal som foto mailom, promptne odpovedali a do pár dní som mal nový doma, takže všetko perfektne a rýchlo vyriešili, odporúčam

Reakcia obchodu Majster Regál

Dobrý deň, ďakujeme krásne za pozitívne hodnotenie. Mrzí nás zlomený box, avšak niekedy sa to zničí pri doprave. Snažíme sa reklamácie vyriešiť čo najskôr, aby zákazník dlh nečakal. S pozdravom Majster Regál.

Spokojnosť.

Reakcia obchodu Majster Regál

Dobrý deň, ďakujeme za pozitívne hodnotenie. vaša spokojnosť je zároveň aj naša. S pozdravom Majster Regál.

• Dobrá komunikácia
    • Problém s webom

Reakcia obchodu Majster Regál

Dobrý deň, ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Veríme, že ešte u náš zakúpite a na komunikácii so zákazníkom si dávame záležať. S pozdravom Majster Regál.