• Vážený dopravca mi zasielku doručuje už 15.3.2019 a stále ju nemám. Nedá sa s ním rozprávať , ide o nejakého inostranca a stále ma vodí za nos. Dnes znovu čakám už 4,5hod. Hrúza

Reakcia obchodu Majster Regál

Dobrý deň. Tovar sme Vám expedovali do dvoch pracovných dní. O tom, že by tovar neprišiel sme sa dozvedeli až z tohto Vášho komentáru. V okamihu sme to začali riešiť s dopravnou spoločnosťou. Ani oni nám neoznámili, že by bol niekde problém. Napriek tomu sa za problémy ospravedlňujeme. Email o tom, že tovar bol expedovaný ste dostali a je len škoda, že sme o tom nevedeli skôr. Hodnotenie nám napriek tomu nepríde moc fér. S pozdravom Majster Regál.

až náhodou dorazí možno zmením názor

Reakcia obchodu Majster Regál

Dobrý deň, s dopravnou spoločnosťou ste sa dohodli, že im zavoláte, keď sa vrátite z nemocnice, aby Vám tovar doviezli. My sme ho vyexpedovali hneď na druhý deň. Takže Vaše hodnotenie nie je relevantné. S pozdravom Majster Regál.

• Tovar nebol dodaný kompletný. Chýbajú diely k regalu

Reakcia obchodu Majster Regál

nebolo nám oznámené od Vás, že Vám nejaké diely chýbajú. Napíšte nám email a chýbajúce komponenty doručíme. Pokiaľ nám nič nepoviete, nemôžeme tušiť, že Vám v balíku niečo chýbalo.
    Ospravedlňujeme sa za vzniknuté problémy.

Majster Regál

• Niet s kým komunikovať technické detaily
    • Až do prevzatia faktúry človek nevie, že obchoduje s firmou v Rakúsku.

Skrutkové kovové regály s údajnou nosnosťou 100 kg na policu majú vážnu chybu - polica s dĺžkou 100 cm sa pod zaťažením (knihy v kartónoch rovnomerne po celej ploche, cca 60-80 kg) prehne v strede o cca 1 cm. Pravdepodobne v dôsledku toho, že police sú pri balení vtlačené do seba, takže lemovanie sa vyhne von a už nie je kolmo k hornej ploche police. Musíme riešiť vkladaním dodatočnej výstuhy pod policou.

Reakcia obchodu Majster Regál

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu.
    Denne máme k dispozícii bezplatnú linku a aj online chat. Nikto nám od Vás nezavolal a ani nenapísal. Vždy poradíme. Všetky regály sú certifikované a ich nosnosť je reálne daná podľa vyhlásenia. Nie je v tom žiadna chyba. Taktiež máme jasne na webe v obchodných podmienkach napísane, že sme rakúska firma.
    Ak sa Vám polica poškodila, nemáme problém Vám obratom police vyreklamovať a zaslať nové.
    Je nám ľúto, že nie ste spokojný. Posnažíme sa Vám to pri ďalšom nákupe kompenzovať v hodnote prídavnej zľavy.
    Budeme sa napriek tomu snažiť stále zlepšovať. S pozdravom Majster Regál