komunikácia s obchodom je slabá dodanie tovaru je viac ako sľubovaných 7 dní mne po 9 dňoch ešte len napísali že daný tovar nieje na sklade pričom mi ten tovar dosť súril

Dobrý deň
    Vypadok nastal pri plachte kde nedošla požadovana farba, preto sme Vam ponukli nahradunu farbu.
    O predbežnom naskladnení tovaru sme Vás informovali mailom a objednávka bola vybavená v stanovenom termíne ktorý bol aj na stránke zverejnený.
    Vaša MADERNA

• Komunikácia so zákazníkom
    • Skvelý personál
    • Pekná webova stránka
    • Promptne vybavenie objednavky

V tomto obchode som nakúpila prvýkrát, ale rozhodne nie naposledy. Komunikácia na 1*. O svojej objednávke som mala kompletný prehľad. Hneď ma informovali o stave, v pripade dlhšieho čakania navrhnú alternatívu (čo veľmi oceňujem), avšak ja som počkala s oplatilo sa. ĎAKUJEM.
    Rozhodne Vás odporúčam.

• Ste rychly,dobra cena
    • Neprehladnost stranky

Som velmi spokojna,nevidim nikde problem.

• Široký vyber produktov, komunikácia, prozakaznicky pristup
    • Ziadne

• Dobra komunikacia
    • Dobra cena
    • Siroky sortiment, vsetko na co si zmyslite
    • Profesionalita

Kvalitny tovar za rozumnu cenu...

• Zakazdym co som si u vas objednal tovar, ktory bol na nete pisany skladom, ste mi pisali po dobe dodania ze ho nemate na sklade.priemerna doba dodania tovaru na predajnu je u vas 2 mesiace. Neviete co mate na sklade ale ponukate vsetko.

Pri nakupe cez internet si vyberte inu predajnu.

Reakcia obchodu Maderna

spätne sme si skontrolovali vybavenie Vašich predošlých objednávok. Všade bol priemerná doba dodania od 5-10dní, s tým, že pri produkte bola stanovená dostupnosť daného tovaru a vždy sme Vám zasielali informáciu o tom kedy tovar môžete očakávať. Nemali ste žiadnu objednávku, na ktorú by ste čakali 2 mesiace.
    Súčasná objednávka, ktorú u nás máte bola prijatá 20.1. s dostupnosťou 6-12,(všímajte si to prosím pod cenou výrobku) dnes je 12.deň od objednania. Z toho vyplýva, že dodanie tovaru sa nám omeškalo iba o 1 deň o čom sme Vás aj informovali.
    Ďakujem za pochopenie Vaša MADERNA

Predpokladany termin dodania tovaru mal byt 26.-28.1. Dnes je 3.2. A tovar stale nemam. V objednavke som uviedla adresu bratislavy, vcera mi volal kurier, ze kde ma najde v marianke... Adresa vraj bola skrtnuta a prepisana na marianku. Ako je to mozne??????

Reakcia obchodu Maderna

mrzí nás situácia, ktorá nastala. Vaša zásielka sme expedovali o 1 deň neskôr, ako bol stanovený termín, za čo sa Vám úprimne ospravedlňujeme.
    Adresa na vašej zásielka však bola zadaná správne. Pracujeme na odstránení tejto chyby a daný problém riešime s prepravcom.
    Ubezpečujeme Vás, že urobíme všetko preto, aby Vaša zásielka dorazila čo najrýchlejšie k Vám :)

Vaša Maderna

• Komunikacia, informacia - odporučam

• no slabinu ma v tom ze je len v Kosiciach keby bol aj inde na slovensku by to bolo lepsie.

Super obchod

• Ochotny pristup
    • Promptnost
    • Rychle dodanie

Celkova spokojnost s predajcom

• Môžem si fyzicky obzrieť tovar, ktorý chcem kúpiť. Niekedy obrázky realitu skresľujú.
    • Personál nepodal aktuálne informácie o druhoch výrobkov, ktorý som mala záujem kúpiť.

Odporúčam

• pretože o dodaní tovaru som sa dozvedela až pri spracovaní objednávky obchodom

nákup som realizovala z dôvodu, že sa mi páčil ponúkaný tovar, avšak ak by som vedela o dĺžke dodacej lehoty na časť tovaru, neobjednávala by som ho, to je veľká nevýhoda nákupu, keďže som tovar chcela darovať v určitý čas, ktorý uplynie bez možnosti tovar ako darček odovzdať

Dobrý deň
    Každý tovar ma určitú dostupnosť u Vás bola dostupnosť 6-12 pracovných dni, ktorá bola pri produkte zverejnená. O predbežnom naskladnení tovaru sme Vás informovali mailom a objednávka bude vybavená v stanovenom termíne ktorý bol aj na stránke zverejnený.
    Vaša MADERNA

• dobrá poloha v meste, parkovanie, otváracie hodiny

dobrá ponuka tovaru a mne vyhovujúca forma nákupu cez internet (za ceny e-shopu)a osobný odber v "kamennej" predajni s platbou pri prevzatí

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• Ak by som vedela, že čakacia lehota na dodávku tovaru presahuje tri týždne, čo sa mi v prípade iných overených e-shopov ešte nestalo, tak by som si tovar určite neobjednala!!!!

Obchod ponúka široké spektrum kvalitného tovaru pre detičky a mamičky, čo je výhodou, avšak čakacia doba v prípade e-shopu je nekonečná .....

Reakcia obchodu Maderna

každý výrobok ma určitú dostupnosť, ktorá je na stránke uvedená a za daný čas sa tovar zabezpečuje a tento termín sa snažíme dodržať. Sme však závislí od dodávateľa a môže sa stať, že niektoré položky nie sú skladom. Snažíme sa preto zákazníkovi ponúknuť iný vzor alebo model.

Mrzí nás, že sa dodanie tovaru kvôli dodávateľovi posunulo, sme však závislí aj od dodávateľa ktorý mal v čase Vašej objednávky nečakaný výpadok tovaru.

Ešte raz sa za vzniknutú situáciu ospravedlňujeme,
    Kolektív MADERNA

• Clovek ak si nieco objedna cez internet, robi to, aby tam nemusel chodit. Dobra rada, ze lepsie je ist si poukazku vyzdvihnut osobne , nepotrebujem, potom ju nebudem objednavat online. Logicke, nie?

Reakcia obchodu Maderna

je nám to ľúto, ale zrejme došlo k nedorozumeniu. Telefonicky sme sa s Vami spojili ohľadom informácie či si budete želať poukážku zaslať poštou, alebo si ju osobne vyzdvihnete na našej predajni, pretože je aj taká možnosť. Chceli sme sa len informovať, ktorý spôsob je pre Vás lepší.

Mrzí nás, ak ste túto informáciu pochopili nesprávne.
    Vaša Maderna

• Rýchlosť dodania tovaru, dobrá komunikácia s obchodom. Prehľadná stránka.
    • Neviem

S nákupom som bola spokojná, určite to nebolo poslednýkrát čo som si niečo z tohoto obchodu objednala.

• Výborná komunikácia.
    • Hlavne splnili to čo slúbili.

Doporučujem aj ostatným.

• priehladnost stranky, super komunikacia, poradia ak treba
    • ziadne

dala by som 10 hviezdiciek ak by to bolo mozne :) super obchodik