Maderna

• 79 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 5,7 dňa Priemerná doba dodania v dňoch

Recenzie Maderna

Pridané: 21. júla 2017

• Komunikacia im trva az 3-4dni kym odpisu, je mi luto,dufam ze aspon s tovarom budem spokojna,lebo ani dodanie zatial nic..

Reakcia obchodu Maderna

úprimne sa ospravedlňujeme, za dočasnú nepohodu pri vybavení Vašej objednávky spôsobené dovolenkovým obdobím.

Team MADERNA

Veronika

• rýchle dodanie tovaru
  • široký sortiment
  • prijateľné ceny

rýchle dodanie tovaru, široký sortiment, prijateľné ceny, určite by som nakúpim znova

• Bola pre vás táto recenzia užitočná?
  • Áno

• Ustretovost
  • Chat v prípade dotazov

Lubos Kemeny

Pridané: 12. júla 2017

• vyhodou je jedine ze si vie clovek porovnat ceny a foto a popis s inymi eshopmi inak je to velka bieda
  • 3 tyzden cakam na tovar ktory surne potrebujem na stranke uvadzali ze dodanie 3-4 prac.dni. Neskutocneee ! Nemaju aktualizovanu stranku ponukaju tovar a farby ktore nie su uz vyrobcom dostupné, slubuju ze sa ozvu a nic. Strasne lutujem ze som objednal u nich. Katastrofa. Inde by som uz aj zabudol ze som nieco kupoval a davno by som mal tovar doma !

Vyhnite sa tomuto obchodu. Nedodržia termín dodania, ja sa musim prosikat pisat emaily, SMSky a telefonovat kedy konecne dodaju tovar inak oni by to mali na haku. Slubili dalsi termin a stale mi tovar nedodali a uz ani nereaguju kedy tovar dostanem. No nieco strašneee fakt. Uz 3 týždeň čakam na tovar ktory surne potrebujem na stranke uvadzali ze dodanie 3-4 prac.dni. Neskutocneee ! Nemaju aktualizovanu stranku ponukaju tovar a farby ktore nie su uz vyrobcom dostupné, slubuju ze sa ozvu a nic. Strasne lutujem ze som objednal u nich. Katastrofa. Inde by som uz aj zabudol ze som nieco kupoval a davno by som mal tovar doma !

miroslava

Pridané: 7. júla 2017

Dany vyrobok nebol dostupny, napriek tomu ze pri objednavke bolo uvedene dodanie 1-3 dni, az po tejto lehote kedy tovar uz mal byt doruceny mi bol zaslany email zo spravou, ze tovar v danej farebnej verzii nemaju a dodanie bude 2-3 tyzdne, bola mi ponuknuta nahradna alternativa inej farby, ktoru som akceptovala, nasledne tovar prisiel do 2 dni.

L

Pridané: 3. júla 2017

rýchly nákup
dobré ceny

jaroslava takacova

Pridané: 3. júla 2017

Objednala som si kociar 22.6.2017,dnes by nam mal byt doruceny. Dodacia doba je dlha. Platbu som uskutocnila hned, ako mi prisli pokyny, ale odpoved, kedy bude tovar expedovany som nedostala, az po mojej urgencii sa to pohlo. Tak dufam, ze s kociarom budem viac spokojnejsia.

Audka

Pridané: 2. júla 2017

• dobre ceny, rychlost dodania